Autoservisas Šiauliuose

Be automobilio daugelis sunkiai įsivaizuojame savo gyvenimą, o dažnoje šeimoje jų yra ne vienas, tad ir remontuoti bei prižiūrėti juos tenka pasirinktame autoservise. Autoservisas Šiauliuose, įkurtas Universalaus meistro komandos, siūlo platų spektrą automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugų. Universalaus meistro automechanikai kokybiškai atliks padangų keitimą ir montavimą, ratų suvedimą, automobilio ir ratlankių dažymą, išmetimo sistemos remontą, kondicionieriaus remontą ir pildymą, tepalų keitimą, variklio plovimą ir remontą, stiklų keitimą, kėbulo remontą, žibintų poliravimą, vairo kolonėlių, purkštukų, stabdžių sistemos, važiuoklės, katalizatoriaus, bamperių bei daugelio kitų automobilių dalių remontą. Mūsų automechanikai turėdami ilgametę patirtį techniškai aptarnauja įvairių automobilių modelius visoms transporto priemonėms: automobiliams, motociklams, vilkikams, autobusams ir kt. Mūsų meistrai yra profesionalūs ir licenzijuoti savo srities specialistai. Galėdami pasiūlyti kokybiškas paslaugas konkurencinga kaina, džiagiamės vis didėjančių klientų ratu visoje Lietuvoje, o nuo šiol ir Šiauliuose.

autoservisas-Šiauliuose

autoservisas

Jei jūsų automobiliui reikia greito, patogaus ir kokybiško aptarnavimo, kreipkitės į Universalaus meistro autoservisą nurodytais telefonų numeriais. Autoservisas Šiauliuose - visada jūsų paslaugoms!

Automobilių servisas Šiauliuose

Pastebėjote nerimą keliančius automobilio nesklandumus? Kviečiame susisiekti su Universalaus meistro automobilių mechanikais, kurie pasirūpins jūsų automobiliu. Dirbame su įvairiausių gamintojų automobiliais bei produktais ir sprendžiame visas technines problemas. Skambinkite telefonu arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Autoservisas Šiauliuose

Mūsų automobilių serviso paslaugos:

Autoservisas Šiauliuose

Profesionalumas. Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda turi kvalifikaciją, įgūdžius ir patirtį, būtinus kokybiškam ir ilgalaikiam galutiniam rezultatui užtikrinti. Mūsų darbas yra nuodugnus, efektyvus ir operatyvus. Užtikriname patogumą, praktiškumą, ir automobilio remonto bei kitų darbų ilgaamžiškumą. Vadovaujamės labai paprastu žmogišku principu: darome darbą, lyg darytume tai sau, šeimos nariui, draugui ar kaimynui.

Sąžiningumas. Universalaus meistro ekspertai niekada nepaliks žmogaus bėdoje. Tikime, kad visi mūsų specialistai turi sergėti savojo amato orumą bei įvaizdį. Siekiame savo darbais gerbti savo klientus, todėl užtikriname gerą darbą vadovaudamiesi aukščiausiais automobilių remonto ir renovacijos standartais. Galite būti ramūs – atliksime tik sutartus darbus ir nestatysime jūsų į nemalonią situaciją, pateikdami sąskaitą, kurioje įtraukti „neišvengiami darbai“.

Optimali kaina. Automobilio remonto ir renovacijos kainos labai priklauso nuo specifinių paslaugų, situacijos bei darbų sudėtingumo, būtinų detalių, įrankių, mašinerijos, naudojamų medžiagų ir kitų veiksnių. Nesiekiame nuskriausti kliento didelėmis sąskaitomis – norime formuoti socialiai atsakingą verslą. Tačiau, taip pat tikimės, kad mūsų klientai supranta kokybiško darbo vertę ir kad profesionali įranga bei aukštos kvalifikacijos personalas nenuvertins savo pastangų. Visą tai yra aptariama ir nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Kokybė. Norėdami garantuoti atliekamų automobilių remonto ir restauravimo darbų kokybę ir ilgaamžius rezultatus, suteikiame garantiją dalims ir atliktiems darbams, priklausomai pagal situaciją. Dirbame vadovaudamiesi Lietuvos bei Europos Sąjungos nustatytais standartais ir taikydami moderniausią remonto praktiką. Taip pat naudojame specializuotus įrankius bei įrangą automobiliams kelti, taisyti, renovuoti ir plauti. Nutikus bėdai, drąsiai kreipkitės – visada padėsime!

Automobilių servisas Šiauliuose

Mūsų Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019