Ratų suvedimas Vilniuje

Visiems esamiems ir būsimiems vairuotojams nuolatos yra akcentuojamas vienas svarbiausių bet kokios eismo sistemos elementas – saugumas. Manome, kad jeigu skaitote šią pastraipą, suprantate, kodėl yra būtina užtikrinti saugumą kelyje. Todėl turėtumėte pasirūpinti, kad jūsų automobilis nekeltų pavojaus jums bei kitiems eismo dalyviams aplink jus.

Ratų suvedimas yra vienas iš daugelio metodų, kaip galite pasirūpinti saugumu kelyje. Jeigu vairuodami pastebėjote, kad jūsų automobilis važiuojant tiesiai arba rikiuojantis į kitą juostą nevaldomai per daug krypsta į šoną arba blaškosi po kelią, tai yra tikėtina, kad jūsų ratai nėra tinkamai suvesti. Nuo šio momento darysis vis sunkiau suvaldyti automobilį, todėl apsilankymas servise yra būtinas.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Ratų Suvedimas

Kodėl yra būtinas ratų suvedimas?

Akivaizdžiausias nesuvestų ratų efektas yra pablogėjęs manevringumas ir nereagavimas į užduodamus nurodymus. Sukdami vairą, jaučiate, kad automobilis vinguriuoja arba automobilio sukimo kampas neatitinka vairo pasukimo lygio. Be to, nesuvesti ratai sukelia slydimo pavojų ir toliau lenkia bei laužia ratus, todėl neišsprendus ratų suvedimo problemos, tai gali tapti daug rimtesniu pavojumi.

Bet kokie mechaniniai nesklandumai turi įtakos kitiems automobilio elementams. Ratų suvedimas, kaip ir bendra ratų ir padangų eksploatacinė būklė, turi įtakos kuro sąnaudoms ir automobilio darbo našumui. Iškraipyti ratai neleidžia automobiliui įsibėgėti tiek, kiek iš tiesų leidžia galimybės, o važiavimas reikalauja daugiau galios ir dėl to – patiriate didesnes kuro sąnaudas.

Galiausiai, esant ratų nuokrypiui, yra veikiama ratų ašis, jos jungiamieji komponentai ir pačios padangos. Ratams esant tokioje būsenoje padangos šonu trinasi į asfaltą, dėl ko jos greičiau susidėvi ir nudyla. Tai ne tik kainuoja papildomus pinigus, bet ir blogina automobilio valdymą bei padidina padangos sprogimo tikimybę važiuojant didesniu greičiu.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Ratų suvedimas ir daugelis kitų remonto, patikros, profilaktinių darbų bei konsultavimo paslaugų. Jūsų patogumui – viskas vienoje vietoje. Daugiau informacijos apie paslaugas ir meistrus galite gauti paskambinę telefonu (8-666) 11736 arba parašę el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Ratų suvedimas Vilniuje

(8-666) 11736

Ratų suvedimas Vilniuje

„Saugumas“ – bene dažniausiai vairuotojams ištariamas raktažodis, tiek laikant vairavimo egzaminus, tiek perkant naują automobilį, tiek girdint automobilių reklamas. Manome, kad jums kaip vairuotojui net neturėtų kilti klausimų, kodėl tai yra svarbu. Dėl to turėtumėte užtikrinti ne tik savo bet ir kitų eismo dalyvių saugumą, pasirūpindami tinkama automobilio veikla ir būkle.

Pirmasis nesuvestų ratų simptomas yra tai, kad automobilio manevringumas pablogėja. Vairuodami pajaučiate, kad automobilis blaškosi kelyje arba sukimo kampas neatitinka vairo judesių. Taip pat, nesuvedus ratų iškyla slydimo pavojus bei toliau suka ir laužia ratus. Neišsprendus ratų suvedimo problemos, pavojus gali ženkliai padidėti.

Bet kokio pobūdžio mechaniniai gedimai ar nesklandumai daro įtaką kitiems automobilio komponentams. Pasirūpindami ratų suvedimu, pasirūpinate mažomis kuro sąnaudoms ir automobilio eksploataciniu našumu. Nesuvesti ratai neleidžia automobiliui pasiekti maksimalaus greičio – kiek iš tiesų galimybės leidžia – o važiavimas reikalauja daugiau galios, o daugiau galios reiškia didesnes kuro sąnaudas.

Kitos paslaugos

Ratų suvedimo kaina

Atsiprašome, bet tikslių kainų šiuo metu - neturime, dėl platesnės informacijos - skambinkite

Padangų montavimas ir keitimas X EUR
Padangų remontas X EUR
Padangų pildymas oru X EUR
Padangų pildymas inertinėmis dujomis X EUR
Padangų / ratų diangostika X EUR
Ratų balansavimas / suvedimas X EUR
Konsultavimas padangų klausimais X EUR

Universalaus meistro automobilių mechanikai – jūsų paslaugoms! Ratų suvedimas ir daug kitų remonto, patikros, profilaktinių darbų bei konsultavimo paslaugų. Kitų meistrų neprireiks, nes visos paslaugos yra vienoje vietoje. Daugiau apie paslaugas galite sužinoti paskambinę telefonu (8-666) 11736 arba parašę el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Ratų suvedimas Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū meistrams! Monika 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte