Važiuoklės remontas Vilniuje

Važiuoklė yra viena esminių automobilio konstrukcijų. Tai yra metalinis rėmas, sudarantis automobilio pagrindą, prie kurio dažniausiai taip pat būna primontuoti ratai bei vairavimo mechanizmas. Kai kurie ekspertai teigia, kad važiuoklės konstrukciją taip pat gali sudaryti ir tokie komponentai kaip pavarų dėžės, kompiuterinės sistemos ir net vairuotojo sėdynė.

Domina mūsų Važiuoklės remontas? Susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Važiuoklės Remontas

Važiuoklės remontas

Važiuoklės atlieka keletą funkcijų:

 • Akivaizdžiausia yra ta, kad ji yra pagrindas kitiems automobilio komponentams tvirtinti. Visos likusios automobilio dalys ir konstrukcijos – kėbulas, vairavimo sistema, ir pan. – yra montuojamos ant važiuoklės.
 • Kita labai svarbi funkcija yra balansavimas. Tai, kaip važiuoklė yra konstruojama ir kaip ant jos yra tvirtinamas kėbulas, ratai ir amortizavimo sistemos, daro įtaką tam, kiek stabilus bus automobilis. Stabilumas neleidžia automobiliui lengvai apsiversti ant stogo.
 • Galiausiai, važiuoklė yra savotiška saugumo priemonė, nes ji suteikia automobiliui tvirtumo. Kai vairuotojas patenka į avariją, važiuoklės konstrukcija neleidžia automobiliui taip lengvai susilankstyti ir prispausti salone esančių žmonių.

Skirtingi automobilių tipai turi skirtingo dizaino važiuokles. Visureigiai turi palyginamai tvirtesnes važiuokles negu lengvesnio tipo automobiliai. Važiuoklės taip pat turi minimalius skirtumus priklausomai nuo gamintojo ir automobilio modelio. Taip pat būna automobilių, kurių važiuoklės yra integruotos į kėbulą ir šis tipas turi savų pranašumų bei trūkumų.

Atsiradus važiuoklės problemoms galite pastebėti tipinius ženklus, tokius kaip apsunkintą automobilio valdymą ar keistus garsus iš automobilio apačios. Taip pat gali atsirasti ženklai, dėl kurių įtarimas net negali kilti, pvz. padidėjusios kuro sąnaudos arba greitesnis padangų susidėvėjimas. Jeigu įtariate, kad turite važiuoklės problemų – nedvejokite ir susisiekite su Universaliu meistru!

Mūsų profesionalūs ir licencijuoti automobilių mechanikai turi daug metų patirties automobilių remonto srityje. Universalus meistras sutaisys visus važiuoklės nesklandumus, kad jūs galėtumėte tuojau pat grįžti į kelią! Remontuojame visų modelių ir tipų važiuokles.

Reikia važiuoklės remonto paslaugų? Skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Važiuoklės remontas Vilniuje 

(8-666) 11736

Kitos paslaugos

Važiuoklės remonto kainos

Važiuoklės remontas nėra pats pigiausias sprendimas. Tai reikalauja ne tik kruopštumo, bet ir žinių bei tinkamų įgūdžių. Tačiau, Universalaus meistro automobilių mechanikai siekia teikti kokybiškas paslaugas už optimalią kainą. Dirbame žmonėms, todėl stengiamės būti sąžiningi kainos atžvilgiu ir atlikti daugiau nei tiesiog remonto darbus.

Be paties remonto, už klientus taip pat yra pasirūpinama visomis remontui būtinomis kokybiškomis medžiagomis, pažangiais įrankiais bei technine įranga. Prie važiuoklių dirba tik profesionalūs ir licencijuoti ekspertai, taikantys modernius ir laiko patvirtintus remonto metodus. Taip pat visada yra siūlomos konsultacijos prieš ir po darbų.

Siūlomos važiuoklės remonto paslaugos:

Apatinės / viršutinės šakės sailentblokų keitimas

Apatinės / viršutinės šakės šarnyro keitimas

Apatinės / viršutinės šakės keitimas

Priekinio / galinio tilto remontas / keitimas

Važiuoklės patikra, profilaktika

Susijusios paslaugos:

Vairo kolonėlės nuėmimas / montavimas

Vairo kolonėlės remontas / keitimas

Ratų guolių keitimas / reguliavimas

Priekinių / galinių amortizatorių remontas / keitimas

Stabilizatoriaus įvorės / traukės keitimas

Ratų suvedimo darbai

Reikia važiuoklės remonto ar susijusių paslaugų? Skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Važiuoklių taisykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū meistrams! Marius 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte