Skundai ir atsiliepimai

Universalus meistras, tai ne tik kokybiški darbai už žemą kainą, bet ir puikiai išvystytos paslaugos, padedančios kelti paslaugų sektoriaus įvaizdį. Mes skiriame ypatingą dėmesį meistrų atrankai, o darbų atlikimui keliame labai didelius reikalavimus. Darome viską, kad klientai būtų maksimaliai patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis ir paliktų gerus atsiliepimus. Reputacija yra vienas iš svarbiausių Universalaus meistro tikslų, todėl nuolatos skatiname savo klientus nedvejoti ir pasinaudojus mūsų paslaugomis palikti nuoširdų atsiliepimą, nesvarbu, koks jis būtų. Kiekvienas mūsų paslaugų vertinimas padeda mums tobulėti kaip komandai bei imtis būtinų pokyčių.

Aptarnaujant šimtus žmonių kiekvieną mėnesį pasitaiko įvairių komentarų ir atsiliepimų, tačiau svarbiausia yra tai, kad esame sąžiningi ir visuomet pasirengę tinkamai reaguoti. Kitaip nei didelės įmonės, mes neginame meistrų, kurie neatliko savo darbo iki galo arba tik ieško finansinės naudos sau. Su tokiais meistrais nekuriame partnerystės ryšių ir nenorime turėti nieko bendro, todėl mes visiškai nebijome atsisakyti meistrų paslaugų, jeigu jie nevykdo mūsų keliamų reikalavimų ir neužtikrina aukštos darbų kokybės.

Visi mūsų meistrai pasižymi profesionalia komunikacija, terminų paisymu, darbų garantijos suteikimu, kokybiškai atliekamomis paslaugomis ir kitomis būtiniausiomis savybėmis. Tam, kad suprastume, kaip mūsų meistrai vykdo savo įsipareigojimus, savo klientų prašome palikti meistrų vertinimus Universalaus meistro tinklalapyje esančiuose paslaugų puslapiuose. Tik kurdami abipusį ryšį su klientais galime išvengti nesusipratimų ir nuolatos gerinti savo paslaugas kitų labui.

Jeigu turite kokių nors pastebėjimų, rašykite mums el. paštu info@universalusmeistras.lt ir mes nedelsdami duosime jums atsakymą. Profesionalios paslaugos susideda iš nuoširdaus bendravimo ir organizuoto paslaugų valdymo, tad nepamirškite, kad jūs padedate mums tobulėti!

Universalus meistras – jūsų sąžiningas ir patikimas specialistas.