Kaip užsakyti mūsų paslaugas?

Visos mūsų teikiamos paslaugos yra užsakomos tiesiogiai iš mūsų meistrų. Mes nenaudojame jokių tarpininkų ir netaikome administracinių mokesčių. Paskambinę meistrui kontaktais, kuriuos rasite paslaugų puslapyje, galėsite greitai ir patogiai užsisakyti norimas paslaugas iš pirmų rankų. Mes tikime tiesioginio meistrų ir klientų bendravimo privalumais, todėl priimame šią bendravimo formą kaip pagrindinę užsakant visas Universalaus meistro paslaugas.

Viskas prasideda nuo kliento pirminio telefono skambučio meistrui. Visi mūsų meistrai yra patyrę savo sričių specialistai, todėl pokalbio metu suteiks jums nemokamą konsultaciją ir atsakys į jūsų klausimus. Esant būtinybei, jums patogiu metu meistras atvyks į jūsų namus įvertinti darbų apimties ir pateiks tikslią darbų kainą. Atlikus paskaičiavimus ir sutarus priimtiną darbų kainą yra derinami terminai ir darbų pradžia.

Visi mūsų meistrai yra ypač lankstūs ir atsižvelgę į savo užimtumą visuomet stengiasi atlikti darbus jums patogiausiu metu. Bendradarbiaujame tik su patikrintais ir patikimais meistrais, kuriuos žinome jau ilgą laiką, tačiau tuo pačiu iš visų savo specialistų reikalaujame maksimalios darbų kokybės ir nebijome atsisakyti jų paslaugų vos tik sulaukę netinkamų atsiliepimų iš klientų.

Visus meistrų kontaktus rasite paslaugų puslapiuose. Nepavykus meistrui prisiskambinti iš pirmo karto, bandykite šiek tiek vėliau, kadangi meistrai gali būti užsiėmę. Kilus bet kokioms dvejonėms dėl atliekamų paslaugų, rašykite mums el. paštu info@universalusmeistras.lt ir mes greitai patikrinę informaciją duosime jums atsakymą. Skaidrumas ir paslaugumas yra viena pagrindinių mūsų ir mūsų meistrų atsakomybių, todėl skatiname tik sąžiningą bendravimą bei sklandų paslaugų teikimą.

Universalus meistras – specializuotos paslaugos jums tiesiai iš meistrų rankų!