Apie UniversalusMeistras.lt

Universalus Meistras visi meistrai vienoje vietoje. Jums perdege priekinis automobilio žibintas? Įjungus virdulį kambaryje pritemsta šviesos? Atsibodo valyti namus? Reikia perklijuoti plyteles? Skambinkite Universalaus meistro specialistams.

Ši idėja gimė labai paprastai, - kaskart bėdai išikus dauguma mūsų nežino kur kreiptis, - to pasekoje net elementariausios bėdos ima atrodyti daug baisesnės nei yra iš tikrųjų. Tiesa paprasta, - jaudintis ir nervintis neverta, - tiesiog paskambinkite mums. 

Visi meistrai vienoje vietoje, - santechnikai, plytelių klojėjai, elektrikai, automobilių meistrai, valytojai, - tiesiog užmeskite akį į mūsų duomenų bazę, - devynis iš dešimties kartų, - Universalus Meistras - geriausias jūsų pasirinkimas.

Universalus Meistras

Mes esame unikali bendrovė, nes visas mūsų dėmesys skirtas paprastiems žmonėms. Iškilus problemoms namų ūkyje, - atsiradus elektros instaliacijos, santechnikos ar bet kokioms kitoms problemoms skambinkite – Universaliam Meistrui.

Problemos sprendimo sinonimas – Universalus Meistras. Tai mūsų siekis numeris vienas.

Kas? Kodėl? Kaip?

Universalus Meistras – visi meistrai po vienu stogu.

Kiek kartų po „meistro“ vizito nepraėjus nei savaitei tekdavo kviesti „meistra“ iš naujo? Kompetencijos ir skaidrumo stoka yra viena iš pagrindinių problemų šiandien.

Darbo našumas, - dar vienas itin svarbus elementas. Mūsų meistrai gerbia jūsų laiką, o ir „atvykimo“ mokestis yra fiksuotas, tad jūs visada žinote už ką mokate.

Lankstumas? – Tai tik dar viena priežastis rinktis Univarsalaus Meistro paslaugas, mat nesvarbu, kada ištiko bėda, - savaitgalį, naktį, švenčių metu, - mes visada pasiruošę jums pagelbėti.

Kaina, kaip ir visiems mums, - labai svarbu. Mūsų meistrai visada patars, kaip sutaupyti pinigų gaunant didžiausia naudą. Geriausia kainą už aukščiausios kokybės paslaugą, - vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų.

Nesidrovėkite ir nedvėjokite, - kyla klausimų – skambinkite ir mes rasime optimaliausius sprendimus jums iškilusioms problemoms. Viskas skaidru, viskas aišku, viskas paprasta. Nebesukite sau galvos, naršydami po neaiškius skelbimus skelbimų portaluose, - skambinkite patikimiems, - skambinkite Universaliems Meistrams.