Starterių remontas Vilniuje

Visi vairuotojai žino, koks svarbus yra kiekvienas automobilio komponentas, neatsižvelgiant į jo savybes – ar tai mažas ar didelis, ilgas ar trumpas, ar dalis variklio, ar dalis pavarų dėžės ir t. t.. Jeigu visos automobilyje esančios dalys gamybos procese galiausiai pateko į automobilio struktūrą, reiškia, kad jų reikia ir kad jos privalo veikti.

Universalus meistras skatina visus vairuotojus laikytis šio požiūrio, nes būtent efektyvi automobilio priežiūra užtikrina sklandžią eksploataciją ir lėčiau krenta automobilio vertė.

Domina mūsų Starterių remontas? Susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Starterių Remontas

Starterių remontas Vilniuje

Starteris – palyginamai smulkus ir minimalią funkciją turintis, bet vis tiek labai svarbus, automobilio komponentas. Tai yra įrenginys, kuris pasirūpina, kad variklis užsivestų įkišus ir pasukus raktelį (modernesniuose automobiliuose – spustelėjus užvedimo mygtuką). Jeigu starterio nėra arba jis neveikia, tai variklis tampa paprasčiausiu metalo gabalu, o automobilis niekur pats pajudėti negali.

Starterio funkcija yra trumpa ir paprasta. Dėl to, kaip veikia vidinio degimo varikliai – cilindrai atlieka įsiurbimo, suspaudimo, degimo ir išmetimo funkcijas – variklis pats iš savęs negali užsivesti, nes esminis varomasis ciklo etapas yra degimas, kuris pereina prie išmetimo. Būtent starteris padeda varikliui pradėti ciklą nuo pradžių – įsiurbimo – pereidamas prie suspaudimo, o vėliau degimo ir dujų išmetimo. Starteriui užvedus variklį, jo nebereikia, nes variklis jau gali pats save varyti.

 

Starterių galima rasti įvairių, bet išskiriami trys pagrindiniai tipai: elektriniai starteriai, pneumatiniai starteriai ir hidrauliniai starteriai. Taip pat, starterio dydis priklauso nuo variklio dydžio, tipo, transporto priemonės ir jos gabaritų. Kai kurios stambios transporto priemonės, ypač turinčios didelius  galingus variklius, ir ne vieną, neturi starterio, o vietoje jo naudoja atskirą įprastą variklį. Pagalvokite – variklis varikliui užvesti!

Pastebėjote, kad variklis sunkiai užsiveda? Gali būti, kad jūsų starteris sugedo. Būkite ramūs! Universalaus meistro automobilių mechanikai jūsų paslaugoms! Remontuojame ir keičiame visų automobilių starterius. Tiesiog kreipkitės į mus ir viskuo bus pasirūpinta! Su mumis galite susisiekti telefonu (8-666) 11736 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Starterių remontas Vilniuje 

(8-666) 11736

Kitos paslaugos

Starterių remonto kainos

Dauguma vairuotojų atlieka automobilio remonto darbus patys. Pagrindinis motyvuojantis faktorius yra noras sutaupyti. Taip, tiesa, kad darydamas pats vairuotojas sutaupo. Tačiau, apsirinkama dėl to, kiek iš tiesų yra sutaupoma. Realiai yra sutaupomas tik paslaugų mokestis, o malonumas krapštytis garaže dažnai greitai išblėsta.

Universalus meistras išdidžiai skelbia, kad gali jums sutaupyti pinigų, nes siūlo optimalią kainą už starterio remonto ir keitimo paslaugas. Į paslaugų kainą yra įtraukiami remonto darbai, kokybiškos medžiagos, modernių įrenginių bei įrankių eksploatacija, mechanikų patirtis, įgūdžiai, jų laikas, nepriekaištingų rezultatų garantas, nemokamos konsultacijos ir daug kitų aspektų. Taigi, ar tikrai taupote pinigus darydami patys?

Pastebėję, kad automobilio variklis sunkiai užsiveda, nedelskite ir imkitės veiksmų – samdykite Universalų meistrą. Mūsų profesionalūs specialistai panaikins visas starterio problemas. Susisiekite su mumis telefonu (8-666) 11736 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Starterių taisykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Suremontavo audi starterį labai greit, ačiū! Jonas 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte