Automobilinių kondicionierių remontas ir pildymas Vilniuje

Viena papildomų, bet tiek pat svarbių, automobilių funkcijų yra užtikrinti komfortą. Vairuoti automobilį turi būti ne tik funkcionalu, bet ir malonu bei patogu. Todėl atėjus šiltiems, ar net karštiems, orams, yra būtina pasirūpinti oro kondicionavimo sistema. Dėkosite sau prasidėjus kaitroms arba situacijomis, kai paliekate automobilį saulėje, kol dirbate ar tvarkote kitus reikalus.

Tyrimai parodė, kad jeigu keliaujate mažesniu negu 90 km/h greičiu, užtenka būti prasivėrus langus. To pakanka atvėsinti automobilio saloną esant karštiems orams. Tačiau, jeigu keliaujate greitkeliu į pajūrį, labai tikėtina, kad važiuojate 90 km/h ar daugiau. Tokiu atveju yra labai tikslinga naudoti automobilio kondicionavimo sistemą. Sumažinsite kuro sąnaudas ir išlaikysite komfortą.

Todėl yra būtina pasirūpinti automobilio oro kondicionavimo sistema. Tačiau, kaip pastebėti, kada jau jūsų kondicionierius reikalauja dėmesio? Aiškiausias rodiklis – kondicionavimo sistema paprasčiausiai nebepučia vėsaus ar šalto oro ir nevėsina automobilio. Tai yra dėl to, kad kondicionavimo sistemoje nebėra pakankamai šaldalo orui vėsinti ir pūsti.

Dažniausiai ši problema atsiranda dėl to, kad kažkurioje kondicionieriaus sistemos dalyje yra atsiradęs protėkis. Nesandariai užsukti jungiamieji vamzdeliai ar paprasčiausias vamzdelių susidėvėjimas ir protrūkis gali labai greitai ištuštinti daugiau negu 50 procentų šaldalo, o kai visa sistema yra nematomoje vietoje, tikėtina, kad daug daugiau ištekės iki kol pastebėsite.

Automobilių kondicionierių remontas Vilniuje

Automobilinių kondicionierių remontas

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Užsiimame visomis kondicionierių ir kondicionavimo sistemų tvarkymo darbais: sandarumo patikra, nuotėkių nustatymas, vamzdelių remontas ir keitimas, sistemos plovimas, dezinfekcija, kondenserio, kompresoriaus remontas, guolio keitimas, konsultavimas kondicionierių klausimais ir daug kitų paslaugų.

Universalaus meistro automobilių mechanikai turi daug metų patirties, yra licencijuoti ir profesionalūs šios srities ekspertai ir gali užtikrinti darbų kokybę bei ilgaamžiškumą. Pildant ir remontuojant kondicionierius yra naudojami tik profesionalūs ir laiko patikrinti metodai bei specializuota įranga, kuria problemos yra sprendžiamos išsamiai ir operatyviai.

Automobilinių kondicionierių remonto kaina

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Atvažiuokite į mūsų automobilių servisą – pasirūpinsime jūsų automobiliu. Jeigu pastebėjote, kad kondicionavimo sistema netinkamai veikia, skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Kondicionierių remontas Vilniuje

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Oro kondicionierių suremontavo tikrai labai greitai ir atrodo- kokybiškai, ačiū! Aivaras 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte