Automobilių supirkimas Vilniuje

Visiems tenka susitaikyti su nepaginčijamu gyvenimo faktu – tuo, kad niekas šiame gyvenime nėra amžina. Automobiliai šiuo atveju nėra išimtis. Kad ir kaip juos prižiūrėtumėte ir tvarkytumėte, jie anksčiau ar vėliau gali pasenti ar būti suniokoti. Todėl Universalus meistras siūlo idealią paslaugą– automobilių supirkimas Vilniuje!

Jeigu reikia pagalbos, ar turite klausimų, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-655) 39222 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas Vilniuje

Automobilių supirkimas yra labai gerai pažįstamas amatas daugeliui lietuvių. Visgi nėra ko stebėtis – automobiliai gali labai lengvai būti vienas tų pomėgių, kurie seka krepšinį, o sakoma, kad krepšinis yra kaip antroji Lietuvos religija. Vien įmonių registrų svetainėse galima rasti tūkstančius automobilių servisų, o kiek jų dar gali būti privačiuose garažuose ir panašiose vietose. Taigi, automobilių kultūra Lietuvoje yra labai išplėtota, o supirkimas – tik viena šios kultūros atšakų.

Automobilių supirkimas nėra sudėtingas procesas. Iš esmės jūs kaip automobilio savininkas susisiekiate su supirkėju (arba supirkėjas radęs jūsų skelbimą susisiekia su jumis), susitinkate, aptariate automobilį, sutariate kainą, yra sutvarkomi popieriai ir įteikiate raktelius mainais į pinigus. Visą tai galite atlikti patys arba per tarpininkus / tarpininkaujančias įmones.

Tačiau, darant viską patiems gali iškilti keletas iššūkių. Pirmasis jų yra tai, kad ne visi supirkėjai yra patikimi, o tai gali matytis tuojau pat susitikus su asmeniu. Įtartinas elgesys (pvz. skubinimas, atsikalbinėjimas, abejonių kurstymas sakant, kad automobilis pasenęs) bei netinkama apranga yra dažniausi ženklai.

Automobilių supirkimas Vilniuje

(8-655) 39222

Superkame automobilius Vilniuje

Populiariausias įtartinas elgesys yra pažadai – „netrukus gausiu pinigus, paskambinsiu“ arba „brolis turi grąžinti skolą, žadėjo rytoj, tai iškart susisieksiu“. Į visą tai reikia žiūrėti skeptiškai – kol realiai neįsipareigojo, tol nieko rimto ir nesiūlo.

Galiausiai, dauguma individualiai dirbančių supirkėjų yra apsukrūs – visgi verslas to reikalauja, tad suprantama. Tačiau, jie moka visus triukus kainoms numušti, tad būkite budrūs, kad nepatektumėte pas ypač apsukrų tipą.

Universalus meistras gali išspręsti visas jūsų automobilio supirkimo problemas! Mūsų oficialiai dirbantys ir profesionalūs ekspertai dirba sąžiningai ir su pagarba klientams. Atvyksime, sutarsime ir viską padarysime taip, kaip pridera ir be jokių užkulisinių sandorių ar paslapčių. Netgi galėsime padėti su visais formalumais, nes mūsų specialistai turi daug metų patirties automobilių supirkimų srityje.

Domina automobilių supirkimas? Susisiekite su mumis telefonu (8-655) 39222 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Tikrai nepasigailėsite! Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automobilių supirkimo kainos

Automobilių supirkimas – tikriausiai vienintelė paslauga, kur klientas pageidautų ne pigiausios, o brangiausios kainos! Patikėkite, tai tik dar pradžia, nes su Universaliu meistru gausite daugiau nei optimalią kainą už automobilį.

Superkame automobilius – tiek daužtus, tiek sveikus – visų gamintojų– bet turėkite omenyje, kad taip pat atsižvelgiame ir į aplinkybes. Užtikriname, kad su jumis bendraus profesionalus automobilių ekspertas, siekiantis pagarbiai susiderėti dėl abipusiai sąžiningos kainos. Taip pat galime padėti tvarkant dokumentus bei konsultuoti automobilio pardavimo klausimais. Atvyksime į sutartą vietą laikui ir užtikrinsime sandorio sklandumą. Visą tai už sutartą automobilio supirkimo kainą!

Turite automobilį, kurį norite parduoti? Kodėl gi nepaskambinus mums? Operatyviai, profesionaliai ir už optimalią kainą nupirksime jūsų automobilį ir pasirūpinsime, kad parduodamas automobilis jums nebekeltų galvos skausmų! Mus galite pasiekti telefonu (8-655) 39222 arba el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Superkame automobilius!

(8-655) 39222

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 8 reviews)
  • Sposibo. ANton 09/11/2018
  • Automobilių supirkimo kainos tikrai neblogos. Ačiū! Aidas 02/23/2018
  • Ačiū. Kristis 09/27/2018
  • PARDUODU AUDI A4 869914176 ARTURAS GRIZAS 11/16/2019
  • audi a4 noriu parduot 863844442 skubei ARTURAS GRIZAS 11/27/2019
  • opel zafira 2004 pigei parduodu 862661660 edvinas 12/04/2019
  • skubei parduodu audi a4 863844442 Juozas 12/18/2019
  • Turiu 2004m.FORD - MONDEO, TIKRAI NESUPUVES, tECH . YRA , TVARKINGAS. Draudimo nera. sAZININGAI NOIU GAUTI bent 770 EURU...... bEGIUS METO SVELNIAI.., variklis dirba graziai.... JONAS Katinas 04/23/2022
Palieskite, kad skambintumėte