Techninė pagalba kelyje Vilniuje

Netikėtumai slypi už kiekvieno kampo ir labai dažnai jie iššoka prieš akis būtent tuomet, kai to labiausiai nesitikime ir kai tam visiškai nesame pasiruošę. Reguliari automobilių profilaktika tikrai padeda užtikrinti, kad tokie netikėtumai turėtų kuo mažesnį efektą, bet jie nėra visiškai pašalinami. Taigi, kitą kartą, kai užstrigsite kelyje dėl automobilio gedimų, atminkite – Universalaus meistro techninė pagalba kelyje Vilniuje, jūsų paslaugoms!

Mūsų specialistai sprendžia įvairiausio pobūdžio technines automobilių problemas kelyje: degalų (benzino ir dyzelinio kuro) nepriteklių, smulkesnio masto techninius gedimus (padangų keitimas, automobilio užvedimas, avarinis durelių atrakinimas), ištempimą iš sniego ar purvyno ar mašinos transportavimą iš eismo įvykio vietos.

Išvykstame per 30 minučių nuo užsakymo priėmimo, beabejo reikia įvertinti užimtumą bei valandas. Darbo dieną, dienos metu, viskas ivyks greičiau nei nakties metu.

technine pagalba kelyje Vilniuje

Tralas Vilniuje

Galime aptarnauti įvairius automobilių tipus ir modelius, tiek lengvuosius automobilius, tiek mikroautobusiukus, tiek kai kurias sunkesnes transporto priemones. Taip pat su mūsų "Traliuku" turime technines galimybės aptarnauti motociklus. Dirbame su visais automobilių gamintojų produktais.

Universalaus meistro techninės pagalbos kelyje komanda yra pasiruošusi padėti jums nelaimėje. Nesvarbu, ar tai techninis automobilio gedimas, ar tiesiog pritrūko degalų keliaujant namo, mūsų ekspertai atvyks ir išspręs visas jūsų problemas. Dirbame visame Vilniaus regione ir jo apskrityse ir reaguojame į iškvietimus 24 valandas per parą. Pasirūpinsime, kad neliktumėte vieni kelyje.

Kitą kartą ištikus nelaimei kelyje, nedvejokite. Susisiekite su Universalaus meistro techninės pagalbos kelyje specialistais ir būkite užtikrinti, kad neteks nakvoti automobilyje. Dirbame su įvairiausių automobilių gamintojų produktais ir sprendžiame aibę techninių problemų. Ištikus nelaimei, skambinkite telefonu (8-672) 01975 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automobilių pagalba kelyje

Netgi pati menkiausia situacija, kaip nelaiku pasibaigęs kuras ar nuleista padanga atrodo kaip niekis, tačiau kai į ši “miksą” įsimaišo “laiko klausimas” – pvz. Jūs skubate į darbą ar į svarbų susitikima, - staiga tai gali pasirodyti, kaip pasaulio pabaiga. O jeigu užstrigote automagistralėje, arba itin judrioje gatvėje piko metu? Šių scenarijų galime prigalvoti šimtus, - tačiau viena aišku, - kartais susitvarkyti su kelyje iškilusiomis problemomis nepavyksta net ir labiausiai technikoje nusimanantiems vyrukams, o ką jau bekalbėti apie technikoje nenusimančius. Tiesa, - jaudintis neverta. Tam esame mes – Universalaus Meistro techninės pagablos kelyje ekspertai.

Techninė pagalba kelyje Vilniuje

(8-672) 01975

Kodėl rinktis mus?

Optimali kaina. Kaina už techninės pagalbos kelyje paslaugas labai priklauso nuo darbų rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Tačiau, bet kuriuo atveju mes nesiekiame „apiplėšti“ kliento, nes norime formuoti socialiai atsakingą verslą. Tačiau, iš klientų taip pat tikimės, kad jie supranta tikrai kokybiško darbo (kurį mes atliekame) vertę, nes mes nenuvertiname savo kvalifikacijos bei gebėjimų. Visą tai yra aptariama ir suplanuojama prieš pradedant darbus, todėl garantuojame, kad nemalonių staigmenų nesulauksite iš mūsų ekspertų!

Sąžiningumas. Universalus meistras nepaliks žmogaus bėdoje ir dirbs visada dirbs sąžiningai. Mes tikime, kad kiekvienas ekspertas turi prisiimti atsakomybę sergėti amato orumą ir įvaizdį visuomenėje. Privalome gerbti savo darbą ir savo klientus, todėl garantuojame, kad atliksime darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi techninės pagalbos standartai ir garantuojame, kad jus ištikus nelaimei nebus jokių papildomų paslaugų, kurios yra „būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų“.

Profesionalumas. Universalaus meistro techninės pagalbos kelyje ekspertų komanda yra įgudusi, patyrusi ir kvalifikuota, ir todėl gali užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką galutinį rezultatą. Nevėluojame nei pasirodyti, nei atlikti darbus. Mes dirbame nuodugniai, efektyviai ir planuotai, garantuojame praktišką bei kokybišką darbą ir užtikriname jūsų saugumą bei patogumą kad ir kur bebūtumėte ekspertų iškvietimo metu.

Kokybė. Siekdami užtikrinti mūsų atliekamų techninės pagalbos darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, taip pat po visų darbų suteikiame garantiją, jeigu ji yra taikoma konkrečiu atveju. Ji priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų bei kitų veiksnių. Dirbame vadovaujantis aukščiausiais Europoje taikomais techninės pagalbos kelyje standartais ir moderniausia praktika. Jeigu kas nors blogo netikėtai nutinka, drąsiai kreipkitės – padėsime bėdoje!

Aptarnavimo teritorija

Techninė pagalba kelyje kaina

Techninė pagalba kelyje, tai patikima ir operatyvi Universalaus meistro paslauga Vilniaus rajone. Prieš atvykdami atsižvelgiame į iškvietimo pobūdį, kad garantuotume tinkamą transportą, todėl į kiekvieną situaciją žiūrime individualiai. Kaina yra apskaičiuojama įvertinant eismo įvykio vietą ir sudėtingumą, taip pat pervežamo transporto dydį ir svorį (maksimalus gabenamas svoris negali viršyti 5100kg), tačiau preliminariai, techninės pagalbos kelyje kaina prasideda nuo 25€. Norėdami sužinoti tikslią paslaugų kainą, skambinkite mums nurodytais kontaktais, mūsų specialistams apibūdinkite esamą situaciją ir mes operatyviai apskaičiuosime paslaugų kainą bei pateiksime jums naudingą pasiūlymą. Orientuojamės į tai, kaip kuo greičiau galėtume suteikti pagalbą kelyje, todėl siekiame užtikrinti kokybiškas paslaugas, kurios kartu atitiktų ir finansinius lūkesčius.

Kada kviesti techninę pagalbą kelyje? 

Visi žinome tai, kad mes lietuvaičiai nesame iš kelmo spirti. Ir merginos ir vaikinai vairuojantys automobilius Lietuvoje, visas bazines operacijas (kaip rato keitimas, tepalu lygio tikrinimas ir pan.) atlieka net nemirktelėje. Tiesa ir tai, kad kartais automobiliui netikėtai “sustojus” – nėra jokių akivaizdžių požymių kurie pasufleruotų kas iš tiesų jam nutiko. Tada be profesionalų pagalbos neišsiversite.

Universalaus meistro techninė pagalba kelyje atvyks į jūsų nurodytą vietą, padės jums nusiraminti, pasiūlys efektyviausius problemos sprendimo būdus. Esant reikalui, - pasirūpins, kad jūsų automobilis saugiai ir greitai būtų nugabentas į saugią vietą, kur tolimesnius remonto darbus atliks kvalifikuoti ekspertai.

Įvyko nelaimingas atsitikimas?

Jeigu kelyje jums nutiko nelaimingas atsitikimas - mes galime jums padėti. Universalaus Meistro techninė pagalba kelyje atvyks į įvykio vietą, pasirūpins jūsų automobiliu, reikalui esant transportuos automobilį į saugią vieta, pakonsultuos su auto įvykiais susijusiais klausimais. Ir nesvarbu, - tai diena ar naktis, - jūsų patogumui - savo paslaugas mes teikiame apskritą parą. Švenčių dienos? Šeštadienis? Sekmadienis? Mes visada pasiruošę jūms padėti.

Mums taip nenutinka:

Pagalba kelyje Vilniuje

Žmonės dažnai mūsų klausia ar tikrai teikiame savo paslaugas 24 valandas per parą – 7 dienas per savaitę? Žiemą, rudenį, pavasarį ir vasarą? – Atsakymas visada tas pats. – Taip. Žiemą, kai vairavimo sąlygas apsunkina sniegas, ledas, prastos matymo sąlygos ir net pats žmonių nusiteikimas (šventiniu laikotarpiu) įvyksta itin daug nelaimingų atsitikimų. Rasti pagalbą tokiu laiku, - itin sudėtinga. Dėl to, dirbame tam, kad pavadinimas Universalus Meistras jums kuo labiau asocijuotūsi su žodžiais “problemos sprendimas” . Nes mes visada pasiruošę jūms padėti. Malonūs, kvalifikuoti ir visada pasiruošę padėti Mūsų techninė pagalba kelyje laukia jūsų skambučių apskritą parą. Bėdų kelyje dar neturėjote? Užbėkite įvykiams už akių – numeris kurį vertą žinoti yra žemiau. Vairuokite saugiai!

Techninė pagalba kelyje

(8-672) 01975

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai! Tikrai pagelbėjote su savo traliuku! Jonas 05/25/2017
  Palieskite, kad skambintumėte