Šiukšlių išvežimas Vilniuje

Šiukšlės – vienas didžiausių šių dienų žmogaus galvos skausmų. Dauguma neturime nei laiko, nei noro tvarkytis su mus užklupusia netvarka, kurią sukelia numesti nereikalingi daiktai ar susikaupusios atliekos. Dažnas iš mūsų net nesusimasto, kaip mus neigiamai veikia artimoje aplinkoje esančios šiukšlės – patiriame nerimą, stresą, negalime gyventi pilnavertiškai. Problema ta, kad įvairios šiukšlės esančios mūsų namuose blogina ne tik mūsų namų įvaizdį, tačiau ir nuomonę apie mus pačius. Neretai net nepastebime kuomet į “tamsujį“ kampą atidėti daiktai, su mintimi išvežti vėliau, tampa mūsų pačių namų gyventojais, o atlikus namuose remontą, retas įsivaizduoja, kur rasti specializuotas statybinių atliekų utilizavimo vietas Vilniuje ir iš kur gauti tinkamą transportą.

Atsikvėpkite, Universalaus meistro siūlomas šiukšlių išvežimas Vilniuje dar nieko nenuvylė! Mūsų specialistai padės ne tik taupyti Jūsų brangų laiką, bet ir pasirūpins, kad šiukšlės netaptų Jūsų namų “gyventojais“.

siuksliu isvezimas
Šiukšlių išvežimas

Mes turime visas reikiamas priemones ir patirtį lengvinant Jūsų sunkumus, esame ypatingai lankstūs klientų atžvilgiu, todėl vietoj šiukšlių tvarkymo ir vežiojimo galėsite atsipalaiduoti, skirti laiko sau bei mėgautis esančia tvarka. Universalaus meistro šiukšlių išvežimo paslauga – greita, kokybiška ir patikima!

Kodėl rinktis mus? 

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Šiukšlių išvežimas Vilniuje

Universalaus meistro profesionalų komanda išveš šiukšles greičiau, nei Jūs susiruošite tą padaryti patys. Nesvarbu ar tai būtų statybinės šiukšlės po namų remonto, seni nereikalingi baldai, susidėvėjusi buitinė technika ar tiesiog buitinės atliekos, atsiradusios po namų tvarkymo. Mūsų meistrai atvyks greitai, kruopščiai surinks reikiamas atliekas, todėl nė nepajusite, kaip Jūsų erdvė taps švari ir tvarkinga.

Į mus galite kreiptis dėl šių šiukšlių išvežimo paslaugų Vilniaus mieste:

Į kiekvieną užsakymą žiūrime individualiai – atvykstame į vietą, tikslinamės su klientu, kas turi būti išvežta ir vertiname darbų apimtis. Tuomet apskaičiuojame reikalingą darbo jėgą, transportą. Galiausiai suderinę sąmatą nedelsiant vykdome darbus klientui patogiu laiku. Jums tereikia paskambinti ir Jūsų problemos taps mūsų.

Atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą, todėl dirbame tiek su individualiais, tiek įmonių užsakymais, tačiau esminis mūsų tikslas yra padėti. Naudodamiesi mūsų patyrusių specialistų patirtimi patarsime ir pakonsultuosime aktualiais klausimais, paaiškinsime kokie yra problemų sprendimų būdai, o svarbiausia, Jums nereikės rūpintis niekuo. Darbus atliksime sklandžiai, greitai ir už prieinamą kainą. Naudojame lankstų verslo modelį, todėl visuomet sugebame prisiderinti prie kliento poreikių. Kreipkitės į mus jau dabar ir pamirškite visas neigiamas emocijas, kurias sukelia namuose esančios atliekos.

Šiukšlių išvežimas Vilniuje

(8-661) 01538

Prieš ir po šiukšlių išvežimo

Šiukšlių išvežimo kainoraštis

Pasirinkdami mūsų paslaugas būsite tikri, kad gausite geriausią kainos-kokybės santykį. Jūs ne tik sutaupysite daug brangaus laiko ir jėgų, bet ir nepatirsite papildomų išlaidų perkant/nuomojant/prižiūrint darbams reikalingą techniką. Mūsų meistrai į Jūsų namus atvažiuoja su visa reikalinga įranga, tad būkite ramūs – Jūsų investicijos atsipirks. Dėl tikslesnės informacijos apie kainas kviečiame skambinti nurodytais kontaktais, tačiau preliminari kaina už kubinį metrą yra 15-20 EUR, o minimali- 30 EUR. Mūsų specialistai visuomet pasiruošę Jums padėti!

Žinome, kaip kartais yra sunku prisiversti arba paprsačiausiai surasti laiko švaros darbams atlikti, nekalbant apie tai, kad tokiems darbams neretai prireikia specialios technikos bei transporto. Iš patirties žinome, kad atliekų ar baldų išvežimui taip pat reikia ir papildomos fizinės darbo jėgos, o kaimynas ne visuomet gali padėti. Būtent todėl ir esame tam, kad palengvintume Jums buitį. Universalaus meistro specialistų komanda yra visada pasiruošusi kibti į darbus, todėl nebelaužykite galvos, skambinkite mums ir pamirškite visus nepatogumus. Universalus meistras – nuo šiol ir šiukšlių išvežimo profesionalas!

Jūsų komfortas – mūsų atsakomybė.

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite dabar!

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 7 reviews)
  • Puikios paslaugos, dėkoju vyrams! paulius 09/11/2018
  • Ačiū, jūsų šiukšlių išvežimas tikrai sutaupė ne vieną dieną darbo! Oksana 05/09/2018
  • Labai dėkinga už operatyvų senos sofos išvežimą - tą pačią dieną, kai paskambinau, sofa buvo išvežta. Labai mandagus ir šiltas bendravimas, atsakingas požiūris į kliento turtą - sofa buvo išardyta ir išnešta, nekeliant nė menkiausio pavojaus kitiems baldams ar buto sienoms 🙂 Labai ačiū! Lina 08/31/2018
  • Labai rekomenduoju! Viską atliko greitai, kokybiškai ir už protingą kainą. Ačiū labai, prireikus ateityje būtinai kreipsiuosi! Irma 02/28/2019
  • Ačiū vyrams! Puikios paslaugos. Renata 02/02/2020
  • Karoli, ačiū už puikiai atliktą. Su jumis buvo lengva bendrauti. Net ir lietus Jums nesutrukdė laiku pabaigti darbų. Linkiu Jums stiprios sveikatos. Ačiū! Meilė 05/20/2020
  • Karoli, puikus darbas. Labai greitai viskas išnešta. Jei dar reiks, kreipiuosi. Ačiū Nijolė 01/04/2022


  Palieskite, kad skambintumėte