Buitinės technikos išvežimas Vilniuje

Bėgant laikui, keičiasi ne tik žmonės. Buitinė technika dėvisi ir net nepastebime, kai ateina laikas ją keisti nauja. Nors dauguma gamintojų, šiais laikas, siekdami privilioti pirkėją, įvairiai technikai suteikia ilgametes garantijas, deja, dauguma dalių yra arba nekeičiamos, arba apskritai negarantinės. Taigi anksčiau ar vėliau, visi susiduriame su neišvengiama realybe, kai tenka keisti susidėvėjusią buitinę techniką.

Rinktis naują buitinę techniką daugeliui yra malonus užsiėmimas, tačiau su sunkumais susiduriame tuomet, kai ateina metas atsikratyti senosios. Beveik visa namuose esanti buitinė technika turi didelį svorį, didelius išmatavimus, nešimui nepatogias formas ar keblius pajungimus. Kai kurios technikos (pvz. skalbimo mašinos, indaplovės ir pan.) atjungimą patartina patikėti specialistui, kad nebūtų pažeistos vandens sistemos ir nebūtų užlietos gyvenamosios patalpos. Be viso to, elektroninę techniką reikia priduoti į specialias utilizavimo arba perdirbimo vietas, taigi gabenti prietaisus gali tekti ne tik su specialiu transportu, bet ir nemažą atstumą nuo namų.

buitines technikos isvezimas
Buitinės technikos išvežimas

Retas, kuris paskaičiuoja, tačiau visas šis darbas žmogui kainuoja ne tik daug laiko ir pastangų, bet ir pakankamai daug išlaidų. Taigi vis populiarėja mūsų nauja paslauga- buitinės technikos išvežimas Vilniuje. Nusprendę atsisakyti buitinės technikos išvežimo paslaugų, mes ne tik nieko nesutaupome, bet ir išeikvojame daug asmeninio laiko, sveikatos ir nervų.

Kodėl rinktis mus? 

Patikimumas. Neprisiimame išvežimo užsakymų daugiau, nei jų galime įvykdyti. Tokiu būdu sėkmingai įvykdome visus užsakymus pagal iš anksto su klientais suderintus grafikus. Mūsų versle labai svarbu pasitikėjimas, todėl stengiamės būti patikimi ir visuomet laikomės duoto žodžio. Visdar svarstote ką pasirinkti? Pasirinkite mus ir tikrai neteks nusivilti!

Greitis. Į užsakymus reaguojame greitai ir be uždelsimo. Operatyvumas – tai vienas iš mūsų konkurencinių pranašumų, todėl būsite patenkinti gavę reikiamą pagalbą laiku. Suprantame, kaip svarbu yra greitai reaguoti į buitinės technikos išvežimo užsakymus, nes seni prietaisai užima daug vietos ir paprastai namuose jų nėra kur laikyti.

Patogumas. Mes neklausiame. Mes atvažiuojame ir darome. Jums nereikės pajudinti nei piršto, nes Universalaus meistro komanda atliks viską už Jus. Tai yra patogumas, kurį gaunate užsisakę mūsų paslaugas. Tik pasakykite ką reikia išvežti ir mūsų meistrai netrukus bus Jūsų namuose. Tai yra greita, patogu ir paprasta.

Patirtis. Mes saugome Jūsų turtą kaip savo. Galite būti ramūs, kad mūsų patyrę specialistai nešdami Jūsų seną buitinę techniką neapdaužys sienų ir nesugadins Jūsų turto. Visada atsiųsime reikiamą kiekį meistrų ir nešikų, kurie pasirūpins, kad viskas vyktų sklandžiai ir be nuostolių mūsų klientams.

Buitinės technikos išvežimas

Universalaus meistro profesionalų komanda išveš šiukšles greičiau, nei Jūs susiruošite tą padaryti patys. Nesvarbu ar tai būtų statybinės šiukšlės po namų remonto, seni nereikalingi baldai, susidėvėjusi buitinė technika ar tiesiog buitinės atliekos, atsiradusios po namų tvarkymo. Mūsų meistrai atvyks greitai, kruopščiai surinks reikiamas atliekas, todėl nė nepajusite, kaip Jūsų erdvė taps švari ir tvarkinga.

Į mus galite kreiptis dėl šių kitų išvežimo paslaugų Vilniaus mieste:

Į kiekvieną užsakymą žiūrime individualiai – atvykstame į vietą, tikslinamės su klientu, kas turi būti išvežta ir vertiname darbų apimtis. Tuomet apskaičiuojame reikalingą darbo jėgą, transportą. Galiausiai suderinę sąmatą nedelsiant vykdome darbus klientui patogiu laiku. Jums tereikia paskambinti ir Jūsų problemos taps mūsų.

Buitinės technikos išvežimas Vilniuje

(8-661) 01538
Buitinės technikos išvežimas Vilniuje

Buitinės technikos išvežimo kaina

Buitinės technikos išvežimo kaina yra apskaičiuojama kiekvienam individualiam užsakymui. Paprastai, tai priklauso nuo konkrečių kliento poreikių. Rekomenduojame skambinti mums ir mes išklausę Jūsų pageidavimus apskaičiuosime paslaugos kainą. Nepamirškite įvertinti, kad nusprendę buitinę techniką išvežti patys, taip pat patirsite nemažai išlaidų, todėl patikėkitė šį darbą Universalaus meistro specialistams ir Jums tai tikrai atsipirks. Taip pat, labai svarbu paminėti, jog šios paslaugos yra mokamos ir atsiprašome, tačiau dėl vieno šaldytuvo- darbų neapsiimsime.

Universalaus meistro buitinės technikos išvežimo paslauga galioja Vilniaus mieste. Mes žinome, kaip ir kur vežti Jūsų seną buitinę techniką, todėl tą padarysime greitai ir kokybiškai. Nebandykite vargti ir to daryti patys, kadangi ne tik nesutaupysite, bet ir rizikuosite susižaloti. Nebesukite sau galvos ir patikėkite šį darbą mūsų patyrusiems specialistams. Jie žino, kaip reikia saugiai išgabenti daug sveriančią techniką iš namų, taigi taupykite savo sveikatą ir pinigus!

Kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime Jūsų senos buitinės technikos išvežimu jau šiandien!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite dabar!

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Nusipirkau seną butą ir jis buvo pilnas senos buitinės technikos... Tad dėkui jūsų komandai, kad išvežė ją! Rūta 05/10/2018
  Palieskite, kad skambintumėte