Griovimo darbai

Griovimo darbai - atsakingumo ir profesionalumo reikalaujantis procesas. Tai sudėtingas ir patyrimo reikalaujantis darbas. Pats didžiausias ypatumas, atliekant bet kokius saugumo darbus - visiško saugumo užtikrinimas.

Griovimo darbų metu svarbu garantuoti aplinkinių asmenų bei jų nuosavybės saugumą. Todėl griovimo darbus siūlančios ir atliekančios įmonės bei brigados privalo turėti ne tik specialią techniką bei įrangą, bet ir reikalingus sertifikatus. Betoninio ar medinio namo, sienų griovimo darbus atliekančios įmonės naudoja specialių transportą - ekskavatorius, krautuvus ir kitą reikalingą techniką, taip pat ir rankų darbą.

Senus ir didelius pastatus griauti patikėkite išskirtinai profesionalams. Visada pasiruošusi atlikti sudėtingus darbus ir užduotis - Universalaus meistro griovimo darbų komanda. Turint ilgametę patirtį bei reikalingą techniką, griovimo darbai yra atliekami greitai, kokybiškai ir laiku.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Saugumas. Vykdant pavojingesnio lygio darbus, pvz., pastatų griovimą, saugumas yra esminis veiksnys šioje lygtyje. Menkiausia klaida gali kainuoti gyvybę, todėl žiūrime į saugumą labai rimtai ir griežtai laikomės visų Europos bei Lietuvos namų griovimo standartų. Mūsų ekspertų komandos įgūdžiai, žinios ir patirtis, naudojama įranga, technologijos bei metodai užtikrina saugų darbą ne tik žmonių, bet ir turto atžvilgiu.

Viskas vienoje vietoje. Universalus meistras ne be reikalo yra vadinamas „universaliu“. Kam rūpintis visa būtiniausia griovimo ir atliekų šalinimo įranga, individualiai samdyti būtiną personalą, atlikti paruošiamuosius darbus, ir žinoti, ką daryti, jeigu visu tuo gali pasirūpinti profesionalai? Užsisakę Universalaus meistro pastatų griovimo paslaugas, dėl nieko nereikės kvaršinti sau galvos. Mūsų komanda viskuo pasirūpins, kol jūs užsiimsite kitais reikalais.

Profesionalumas. Pastatų griovimo pramonėje karts nuo karto pasitaiko juokdarių, kurie teigia, kad gali nugriauti namą, bet dažnai tai atlieka nesaugiai ir netvarkingai. Šioje srityje dirbančių specialistų gali būti įvairių tiek charakterio, tiek kompetencijos atžvilgiu. Ne visi jie yra kompetentingi, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau, Universalus meistras garantuoja pastatų griovėjų komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Dėl to galite būti ramūs!

Kaina. Universalus meistras siekia teikti sąžiningas ir kokybiškas paslaugas už optimalią kainą. Stengiamės sudaryti pusiausvyrą tarp suteikiamų paslaugų ir kliento poreikių. Kokybiškos pastatų griovimo paslaugos samdant kompetentingą personalą, taikant modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visgi gali atsispindėti sąskaitoje. Tačiau esame žmonės ir siekiame pasiūlyti kainą, kuri būtų abipusiai sąžininga ir protinga.

Griovimo darbai kaina

Griovimo darbų kaina apskaičiuojama žinant konkretaus objekto darbų apimtis, pastato konstrukcijas bei atstumus iki objekto. Kai kuriems griovimo darbams atlikti nėra būtina speciali technika. Rankų darbo ir instrumentų dėka griaunamos ir ardomos medinės bei betoninės grindys, mūrinės ir gipsinės pertvaros. Pagal poreikį demontuojami seni stogai, durys bei langai. Dažniausi vidaus griovimo darbai yra sekantys: paviršių plytelių ardymas, grindų dangos bei tapetų nuėmimas, pertvarų griovimas. Sudarius sutartį su darbus atliekančia įmone, būsite ramūs ir dėl statybinių šiukšlių išvežimo. Dideli griovimo darbai laukia, kuomet nuperkamas sklypas su senu pastatu ir norima statyti naują statinį. Tuomet į pagalbą pasitelkiama speciali griovimo darbams reikalinga sunkioji technika. Profesionalios ir ilgametę patirtį turinčios įmonės prisiima visas rizikas, susijusias su griovimo darbais. Dažnai tenka priimti ypatingus sprendimus bei spręsti kylančias problemas.

Nuo kokybiškai atliktų griovimo darbų priklausys visi sekantys statybų darbai, nes tai - statybų paruošiamieji darbai. Tad atsakomybė ir profesionalumas - itin svarbūs veiksniai. O šiuolaikinė technika leidžia sutrumpinti griovimo darbų laiką, ypač, šalinant nuo žemės paviršiaus itin sudėtingos konstrukcijos statinius. Gerai atlikti senų statinių griovimo darbai leis be papildomo pasiruošimo pradėti vykdyti naujo pastato statybas. Susisiekite su Universaliu meistru dėl reikalingų griovimo darbų atlikimo ir pamirškite visus rūpesčius.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja griovimo darbai?

Griovimo darbai ir jų kaina priklauso nuo užsakymo apimčių. Kuo daugiau darbų reikia atlikti, tuo palankesnės bus paslaugų kainos. Tikslūs paslaugų įkainiai bus paskaičiuoti pateikus visas užsakymo detales.

 

✅Kaip užsakyti griovimo darbus?

Mūsų svetainėje pasirinkite miestą, kuriame griovimo darbai turėtų būti atliekami. Susisiekite su meistru nurodytu telefonu arba nusiuntę užklausą el. paštu.

 

✅Koks yra griovimo darbų procesas?

Meistras atvyks į objektą griovimo darbų vertinimui. Numačius darbų pobūdį, bus sutarti atlikimo terminai, kainos bei kitos sąlygos. Jūsų patogumui viskas vyksta tiesiogiai, be tarpininkų.

 

✅Kaip greitai galite atlikti griovimo darbus?

Tai priklauso nuo sezoniškumo, esamų užsakymų kiekio, tačiau dažniausiai galime pasiūlyti darbų pradžią be atidėjimo, o svarbiausia, viską atlikti sutartu laiku be vėlavimų.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 2 reviews)
  • Puiki griovimo darbų įmonė, ačiū! Algis 05/13/2020
  • Tikrai šaunūs vaikinai, atvažiavo, nunešė sena mūrinį garažą akimirksniu. Tikrai nesigailesit jeigu susidesit su šia (hebryte) Linas 07/14/2020