Griovimo darbai Vilniuje 

Pastatų griovimo darbai yra neišvengiama, bet kokios gyvenvietės gyvavimo būtinybė. Nepaisant to, kad dažniau išgirsime kitus žmones kalbančius apie statybas nei griovimą, seni, nesaugūs ir nereikalingi pastatai turi būti šalinami. Kai jau nebėra galimybių pastato suremontuoti ir atnaujinti, vienintelis sprendimas yra pradėti viską iš naujo.

Internetas yra pilnas pastatų griovimo vaizdo įrašų. Šis procesas atrodo gana paprastas, bet pastatų griovimas yra daug sudėtingesnis nei galite pagalvoti. Griaunant pastatus svarbiausia yra saugumas. Tikslas yra užtikrinti ne tik griaunamo pastato teritorijoje esančių asmenų ir turto, bet ir aplinkinių asmenų bei jų nuosavybės saugumą. Nei vienas kaimynas nenorėtų turėti jūsų griuvėsių ant savo namo.

Taip pat, imdamiesi kūjo galėtumėte nugriauti sieną, bet ne visą namą. Visam namui nugriauti prireiks rimtesnių įrankių – namams griauti pritaikyto ekskavatoriaus, transporto griuvėsiams išvežti iš teritorijos ir kitos įrangos. Pagalvokite, kiek saugos užtikrinimo įgūdžių, žinių ir patirties reikia vien tik organizuojant tokius darbus, o ką jau kalbėti apie įrangos eksploataciją.

Universalaus meistro griovimo darbų komanda – jūsų paslaugoms!

griovimas Vilniuje

Kam rūpintis visa būtiniausia įranga ir paruošiamaisiais darbais, jeigu visu tuo gali pasirūpinti profesionalai? Universalaus meistro pastatų griovimo ekspertų komanda – jūsų paslaugoms! Mes teikiame šias pastatų griovimo paslaugas:

Nerizikuokite savo ir kitų gyvybėmis bei turtu – susisiekite su Universalaus meistro pastatų griovėjais. Mūsų komandą galite pasiekti telefono nr. (8-661) 01538 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Griovimo darbai Vilniuje

(8-661) 01538

Kodėl rinktis mus?

Saugumas. Vykdant pavojingesnio lygio darbus, pvz., pastatų griovimą, saugumas yra esminis veiksnys šioje lygtyje. Menkiausia klaida gali kainuoti gyvybę, todėl žiūrime į saugumą labai rimtai ir griežtai laikomės visų Europos bei Lietuvos namų griovimo standartų. Mūsų ekspertų komandos įgūdžiai, žinios ir patirtis, naudojama įranga, technologijos bei metodai užtikrina saugų darbą ne tik žmonių, bet ir turto atžvilgiu.

Viskas vienoje vietoje. Universalus meistras ne be reikalo yra vadinamas „universaliu“. Kam rūpintis visa būtiniausia griovimo ir atliekų šalinimo įranga, individualiai samdyti būtiną personalą, atlikti paruošiamuosius darbus, ir žinoti, ką daryti, jeigu visu tuo gali pasirūpinti profesionalai? Užsisakę Universalaus meistro pastatų griovimo paslaugas, dėl nieko nereikės kvaršinti sau galvos. Mūsų komanda viskuo pasirūpins, kol jūs užsiimsite kitais reikalais.

Profesionalumas. Pastatų griovimo pramonėje karts nuo karto pasitaiko juokdarių, kurie teigia, kad gali nugriauti namą, bet dažnai tai atlieka nesaugiai ir netvarkingai. Šioje srityje dirbančių specialistų gali būti įvairių tiek charakterio, tiek kompetencijos atžvilgiu. Ne visi jie yra kompetentingi, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau, Universalus meistras garantuoja pastatų griovėjų komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Dėl to galite būti ramūs!

Kaina. Universalus meistras siekia teikti sąžiningas ir kokybiškas paslaugas už optimalią kainą. Stengiamės sudaryti pusiausvyrą tarp suteikiamų paslaugų ir kliento poreikių. Kokybiškos pastatų griovimo paslaugos samdant kompetentingą personalą, taikant modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visgi gali atsispindėti sąskaitoje. Tačiau esame žmonės ir siekiame pasiūlyti kainą, kuri būtų abipusiai sąžininga ir protinga.

Griovimo darbai Vilniaus rajone

Dažnai girdime, kaip draugai, kaimynai ar šeimos nariai „planuoja statyti namą“, kuriame žada gyventi, arba „statyti sodo namelį“ savo žemės sklype už miesto ribų. Tačiau, mažai kas kalba apie tokią pačią neišvengiamą būtinybę kaip pastatų griovimas. Visi namai galiausiai pasensta tiek, kad jau jų nebegalima suremontuoti, todėl vienintelis sprendimas yra pradėti viską iš naujo.

Kodėl yra būtina griauti pastatus? Mūsų praktikoje dažniausiai pasitaiko du atsakymai į šį klausimą: (1) pastatas paseno iki tokio lygio, kad jau nebėra įmanoma jį suremontuoti, arba (2) žemės sklype jau stovėjo nepataisomai apleistas namas kai žmonės įsigijo plotą. Tokiais atvejais pastato griovimas yra neišvengiama būtinybė, ypač jeigu turite geresnių planų žemės sklypui.

Svarbiausia. Nors ir internete pasklidę griaunamų pastatų vaizdo įrašai yra labai azartiški ir įdomūs, pastatų griovimo procesas yra sudėtingesnis nei galite pagalvoti. Esminis veiksnys griaunant pastatus yra saugumas. Siekiama užtikrinti ne tik teritorijoje esančių asmenų saugumą, bet ir aplinkinių asmenų bei jų nuosavybės saugumą. Jeigu nežinote, ką darote, geriau nedarykite nieko ir kvieskite mus! 

Taip pat, sieną nugriauti nėra tas pats, kas nugriauti visą namą. Nors paprastoms sienoms gali užtekti kūjo, visam namui reikės rimtesnių priemonių, pvz., namams griauti pritaikyto ekskavatoriaus, transporto atliekoms išvežti ir kitų palyginamai brangių įrenginių. Be įprastų griovimo ir saugos užtikrinimo įgūdžių, žinių ir patirties, reikia ir mokėti eksploatuoti šią įrangą.

Kam rūpintis visa būtiniausia įranga ir paruošiamaisiais darbais, jeigu visu tuo gali pasirūpinti profesionalai? Universalaus meistro pastatų griovimo darbai – jūsų paslaugoms! Nerizikuokite tiek savo, tiek kitų gyvybėmis ir turtu – susisiekite su Universalaus meistro pastatų griovėjais. Mus galite pasiekti telefonu (8-661) 01538 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Griovimo darbai kainoraštis

Prijaučiame mūsų amato vertybėms ir sielai – todėl mylime ir gerbiame savo darbą, o tuo – ir mūsų klientus. Universalus meistras siekia suteikti paslaugas, kurios ne tik atitiktų, bet ir viršytų jūsų nusistatytus lūkesčius, ir siūlyti visą tai už optimalią griovimo darbų kainą – tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu. Visą tai yra aptariama ir sutariama prieš pradedant darbus, tad staigmenų tikrai neturėsite. Tačiau fiksuotą kainą labai sunku nustatyti, todėl kviečiame susisiekti su mūsų specialistais dėl platesnės informacijos.

Aptarnavimo teritorija

Griovimo darbai Vilnius

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • pastatų griovimas su jumis praėjo labai greitai ir sklandžiai, ačiū! Jonas 05/30/2017
  • Puiki darbo kultūra, paprasta komunikacija, punktualumas ir atsakingumas! malonu su Jumis turėti reikalų! Ačiū! Vytautas 09/22/2019


  Palieskite, kad skambintumėte