Sienų griovimas Vilniuje

Namai kiekvienam yra ta vieta, kurioje randame ramybę, poilsį, atsipalaidavimą ir ryšį su šeimos nariais. Grįžę į namus po dienos darbų siekiame atgauti jėgas ir pailsėti prieš sekančią dieną. Namų jaukumo kūrimas visgi pareikalauja nemažai laiko ir pastangų. Kiekvienas norime, kad namai atspindėtų tai, ką vertiname patys, todėl aplinkos kūrimas yra nesibaigiantis procesas.

Įrenginėjant bet kokį būstą svarbu atlikti pirminį jo išplanavimą. Vis dėlto neretai pasitaiko taip, kad perkame jau dalinai arba pilnai įrengtą būstą, todėl norėdami jį pritaikyti savo reikmėms turime keisti jo išplanavimą. Šis darbas neapsieina ir be sienų griovimo, o čia reikalai dažnai ir komplikuojasi.

Retai kas pagalvoja, tačiau sienų griovimas reikalauja ne tik daug pastangų ir laiko, bet ir specialių veiksmų, tokių kaip sutrupintų sienų blokelių arba gipso kartono surinkimas ir išvežimas į specializuotas vietas. Negana to, sienų griovimui reikia specialių įrankių ir tokio darbo patirties. Nekokybiškai atliktas sienų griovimas gali nesunkiai pavirsti į nuostolius. Ypač dažnai pasitaiko atvejai, kuomet nekompetetingi darbininkai išgriauna ne tik nereikalingas sienas, bet kartu su jomis ir tas pertvaras, kurios neturėjo būti paliestos.

sienu griovimas

Sienų griovimas

Taip nutinka, kai sienos jungiasi tarpusavyje, yra tinkamai neatskiriamos, todėl vienu kartu griūna kelios pertvaros. Nors sienų griovimas atrodo lyg nesunkus destrukcinis darbas, tačiau viską atliekant atmestinai galima sulaukti ir ne visai malonaus galutinio rezultato.

Universalus meistras siūlo profesionalias griovimo paslaugas. Vykdome darbus vadovaudamiesi saugaus darbo principais ir puikiu organizuotumu, todėl viską atliekame tiksliai, saugiai ir laiku.

Sienų griovimas Vilniuje

(8-661) 01538

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Mūsų koncentracija į aukštą teikiamų paslaugų kokybę padeda kurti profesionalias paslaugas klientų reikmėms. Stengiamės patenkinti kiekvieno individualius poreikius, todėl vystome aukštos kokybės paslaugas savo sektoriuje. Mes kuriame kokybė, o kokybė kuria pasitikėjimą Universaliu meistru. Mums svarbi mūsų reputacija, todėl darome viską, kad liktumėte patenkinti. Skambinkite ir įsitikinkite tuo patys!

Planavimas. Nuoseklus darbų planavimas ir tikslus turimos darbo jėgos paskirstymas lemia ne tik greitą ir savalaikį darbą, bet ir kokybišką darbų išpildymą. Vykdydami organizuotą užsakymų valdymą galime prisiderinti prie klientų poreikių ir suplanuoti darbų atlikimą patogiu metu. Toks lankstumas padeda ne tik mums sulaukti daugiau užsakymų, bet ir sukurti patogias paslaugas kiekvieno poreikiams.

Nauda. Siekiame, kad mūsų paslaugos būtų ne tik prieinamos kiekvienam, bet ir atitiktų unikalius ir neretai skirtingus poreikius. Dėl šios priežasties sukūrėme lankstų užsakymų valdymą, tad tiesiog pasirinkite jums patogų darbų laiką, o mes maksimaliai prisiderinsime prie jūsų laiko poreikių. Universalus meistras – nauda jums bet kokiomis sąlygomis.

Komanda. Profesionali ir patyrusi Universalaus meistro sienų griovimo komanda kartu dirba jau ne vienerius metus. Gili darbų patirtis ir komandinis darbas padeda kartu siekti tikslų ir nepriekaištingai pildyti klientų pageidavimus. Turėdami daug kompetetingų meistrų galime atlikti net kelias užduotis vienu metu, todėl taupysime jūsų brangų laiką. Tik patyrę šios srities meistrai sienas ir pertvaras nugriaus saugiai, greitai ir patikimai.

Sienų griovimas kaina

Sienų griovimo kaina

Universalaus meistro sienų griovimo specialistai padės jums nugriauti nereikalingas mūrines ir gipskartotines pertvaras tiek namuose, tiek atviroje lauko erdvėje. Norėdami sužinoti tikslias darbų kainas, paskambinkite mūsų specialistams, suderinkite jums patogų apžiūros laiką ir greitai gaukite pasiūlymą. Stengiames ne tik būti patikimi, bet ir finansiškai naudingi, todėl pasiūlysime protingas kainas už kokybiškai atliekamus darbus.

Aptarnavimo teritorija

Sienų griovimas

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Dėkoju, puikios sienų griovimo paslaugos! Julius E. 03/07/2019
  • Reikia ispjauti dali sienos blokiniame name stambiaplokstis.70×70×40cm Jurate 08/30/2019
  Palieskite, kad skambintumėte