Aplinkos tvarkymas Vilniuje 

Mums labiau nei džiugu pranešti, kad nuo šiol aplinkos tvarkymas Vilniuje yra vieną iš Universalus Meistras paslaugų . Jeigu ieškote kas galėtų pasirūpinti jūsų namų, sodo, ar biuro aplinka, - jūs esate tinkamoje vietoje ir visai nesvarbu ar tai vienkartinis žolės pjovimas, medžių genėjimas lapų grėbimas ar nuolatinės priežiūros paslaugos, - galite ramiau atsikvėpti, nes mes galime tuo pasirūpinti. Visos aplinkos, bei gerbūvio tvarkymo paslaugos po vienu stogu – vejos pjovimas, lapų grėbimas, augalų bei medžių sodinimas ir priežiūra, tręšimas, bendroji priežiūra, piktžolių sprendimai. Darbų kokybę užtikrins 12 metų šiojes sferoje dirbantys specialistai ir jūsų sodai pražys taip, kaip niekad nežydėjo! 

Vienas svarbiausių mūsų planetos turtų yra gamta. Mes, kaip šios planetos gyventojai, turime moralinį įsipareigojimą ne tik ginti, bet ir prižiūrėti žemės suteikiamas dovanas. Kad ir kokia galinga kartais motulė gamta gali būti, kai kuriais atžvilgiais jai yra būtina mūsų ranka ir priežiūra, nes visgi žmonėmis apgyvendinta teritorija gamtoje skiriasi nuo laukinės gamtos. 

Aplinkos tvarkymas apima labai daug įvairių darbų. Sutvarkyti aplinką – tai gali būti bet kas nuo paprasčiausio vejos pjovimo arba gyvatvorių genėjimo iki sklypo reformavimo ar vandens kanalų iškasimo. Nepamirškime ir medžių sodinimo bei apželdinimo! Trumpai tariant, tai yra visi žemės ir augalijos priežiūros bei formavimo darbai. 

Kodėl yra būtina tvarkyti aplinką? Kaip jau minėjome anksčiau, net jeigu ir žmonės gyvena gamtoje, ji paprastai yra performuojama ir pritaikoma žmonių poreikiams tenkinti. 

aplinkos tvarkymas Vilniuje

aplinkos tvarkymas

Vieniems gali trukdyti įkyrus medis, uždengiantis visą saulės šilumą, o kitiems norisi tvenkinuko, kad galėtų auginti žuveles. Tretiems – norisi gyvatvorių, kurios suteiktų jiems privatumo. 

Žvelgiant iš kitos pusės, kartais yra būtina tvarkyti aplinką. Nenupjauta veja yra atviros durys erkėms veistis, o kodėl erkės yra problema – jau savaime suprantama. Taip pat, laukinė gamta yra ženklas gyvūnams įsirengti buveinę. Todėl, jeigu nenorite prie namų rasti skruzdėlyną ar lapės urvą, būtina performuoti jūsų sklypą į tokią vietą, kuri būtų jums graži, o laukiniams gyvūnams – nepatraukli.

„Universalaus meistro“ aplinkos tvarkymo komanda – jūsų paslaugoms! Jeigu jums atsirado poreikis atgaivinti savo namų kiemą ar sodą, performuoti turimą žemės sklypą ar paprasčiausiai atsisveikinti su niekam nebereikalingu kelmu šalia namo, maloniai kviečiame susisiekti su mumis! Mus galite pasiekti telefono numeriu (8-629) 91846 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Aplinkos tvarkymas Vilniuje

(8-629) 91846

Aplinkos tvarkymas

Mažai kas gali užginčyti tai, kad gamta yra vienas iš svarbiausių mūsų planetos turtų. Mes – šios planetos gyventojai – esame morališkai įpareigojami ginti, prižiūrėti ir tausoti dovanas, kurias mums suteikia žemė. Kad ir kokia ta mūsų motulė gamta bebūtų, kai kuriais aspektais jai reikia mūsų rankos ir priežiūros. Atminkite, kad visgi žmonėmis apgyvendinta teritorija gamtoje skiriasi nuo laukinės gamtos. 

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo ekspertų komanda – jūsų paslaugoms! Užsiimame įvairaus masto ir spektro aplinkos tvarkymo veikla. Tai gali apimti viską nuo paprasto vejos pjovimo ar gyvatvorių genėjimo iki sklypo performavimo ar vandens kanalų iškasimo, taip pat medžių sodinimo bei apželdinimo! Žemės ir augalijos priežiūros bei formavimo darbai – pas mus, Universalų meistrą! 

Siūlomos paslaugos

Atsirado poreikis vienai ar daugiau aukščiau minimų paslaugų ir susidomėjote Universaliu meistru? Tuomet kodėl gi nesusisiekus su mumis? Mūsų įgudę ir patyrę ekspertai yra pasiruošę patenkinti jūsų aplinkos tvarkymo norus. Su mumis galite susisiekti telefono numeriu (8-629) 91846 arba el. pašto adresu info@universalusmeistra.slt. Taikysime ekonomiškus ir ekologiškus sprendimus jūsų sklype! 

Skambinkite jau dabar!

(8-629) 91846

Kodėl rinktis mus? 

Sąžiningumas. Būti sąžiningais paslaugų teikėjais reiškia užtikrinti darbų ir verslo sėkmę bei garantuoti, kad klientas bus patenkintas rezultatais. Universalaus meistro aplinkos tvarkymo ekspertai užtikrina visų darbų skaidrumą ir atlieka tik tuos darbus, dėl kurių yra iš anksto sutariama. Tokiu būdu klientai nėra šokiruojami išpūstomis sąskaitomis dėl „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Modernumas. Aplinkos tvarkymas yra daug reikalaujanti veikla – darbams atlikti yra būtini įgūdžiai, patirtis, tikslumas, kruopštumas, geras pasiruošimas ir kitų specifinių darbų atlikimas. Todėl yra būtina turėti naujausias technologijas ir taikyti moderniausią darbų praktiką. Tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią aplinkos tvarkymo darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Mūsų auksinė taisyklė: geras darbas nuo pat pradžių – garantuotas nepriekaištingas rezultatas!

Profesionalumas. Aplinkos tvarkymas, kaip ir daugelis kitų veiklų, turi savų „supuvusių kiaušinių“. Šioje srityje dirbančių specialistų gali būti įvairių, tiek charakterio, tiek kompetencijos, tiek intelekto atžvilgiu. Ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau, Universalus meistras garantuoja aplinkos tvarkymo ekspertų komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Dėl to galite būti ramūs!

Kokybė. Universalus meistras garantuoja, kad aplinkos tvarkymo darbus atlieka tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Mūsų ekspertų komanda vykdo projektus „iš širdies“, t. y. it atliktų darbus sau patiems, giminaičiams, ar kaimynams. Vieną kartą gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų ne tik klientams, bet ir patiems specialistams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Aplinkos tvarkymas Vilniuje

Apie namo aplinkos tvarkyma susimąsto dažniausiai tik pabaigus namo statybas, nes jei uždelsite, - tai gali tapti ilgu ir varginančiu procesu. Namo aplinka tai ne tik estetinis grožis, - tai turi ir begalę praktiškai naudingų pusių. Lietuviai apie tai dažnai nesusimasto ir namo statybos kaštas viršijus visas planuotas išlaidas, - namo aplinkos tvarkymui nepaliekama nei pusė tiek, kiek tam skirti dėrėtų. Tada namo aplinkos tvarkymo imasi patys namo savininkai ir tada prasideda problemos. Dažnai žmonės nesusimasto kiek daug žinių, kantrybės, laiko ir meistriškumo reikia norint įgyvendinti aplinkos tvarkymo, apželdinimo projektą. Bet jaudintis neverta, - skambinkite profesionalams. Skambinkite Universaliam Meistrui.

Aplinkos tvarkymas

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Šį pavasarį Jūsų vėl laukiu! 🙂 Tomas 02/10/2017
  Palieskite, kad skambintumėte