Medžių genėjimas ir pjovimas Vilniuje

Gyvatvorės yra idealus pasirinkimas žmonėms, kurie nori daugiafunkcinio sprendimo savo kieme. Jos yra ne tik nepriekaištingas namų floros papildomasis elementas, bet ir taip pat gali padėti užtikrinti privatumą. Kai kurie gyvatvorių turėtojai iš jų net formuoja įvairius ornamentus, pvz., iš gyvatvorės kolonos galima iškarpyti konkrečia figūrą.

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo ekspertų komanda – jūsų paslaugoms. Mūsų specialistai gali pasirūpinti visais jūsų gyvatvorių tvarkymo poreikiais. Jums nereikės rūpintis įrankiais, darbų atlikimu, ar jų kokybe. Genėsime ir formuosime gyvatvores pagal visus jūsų pageidavimus ir poreikius bei konsultuosime gyvatvorės priežiūros klausimais.

Skambinkite jau dabar ir mes pasirūpinsime visais Jūsų Medžių bei gyvatvorių genėjimo klausimais!

gyvatvoriu karpymas

medziu genejimas

Esame dirbę su įvairaus kalibro ir dydžio gyvatvorėmis, tad atvykę į jūsų žemės sklypą tikrai nepasimesime. Turime būtiną įrangą įvairaus tipo gyvatvorėms genėti – tiek tankesnių, tiek plonesnių šakų. Aukštis taip pat ne problemą! Turime visą būtiną įranga apgenėti ir 2,5 metrų gyvatvorę. Kad ir kiek jūsų gyvatvorė besidriektų, pasirūpinsime, kad ji būtų visiškai lygi ir simetriška.

Jeigu auginate gyvatvorines kolonas, taip pat galime suformuoti tam tikrą figūrą: kvadratą, rombą, skritulį ar paprasčiausią kvadratą bei kitas formas. Gyvatvorėms naudojame modernią įrangą, taikome tik laiko patikrintus ir ilgaamžiškumą užtikrinančius metodus, o paslaugas teikia tik kvalifikuoti ekspertai. Prieš atliekant paslaugas yra sutariamas gyvatvorių tvarkymo planas.

Medžių genėjimas ir pjovimas Vilniuje

Norėtumėte sutaupyti laiko ir energijos? Kodėl gi nepasinaudojus proga ir nesusisiekus su Universaliu meistru? Garantuojame patogumą ir operatyvumą. Mus galite pasiekti telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Mūsų ekspertai pasirūpins, kad jums nereikėtų nei piršto krustelėti, todėl galėsite atsilaisvinusį laiką skirti šeimai ar kitiems darbams!

Medžių genėjimas Vilniuje

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte