Betonavimo darbai Vilniuje 

Betonavimas yra viena pagrindinių ir geriausiai žinomų statybų veiklų. Neabejojame, kad reguliariai matote darbininkus plušančius su betonu statybų aikštelėse, gatvėse ir kitose vietose. Vien tik iš to, kiek dažnai tenka susidurti su šiuo reiškiniu, galite daryti prielaidą, koks svarbus yra betonavimas bet kurios struktūros statybų metu. 

Betono populiarumą lemia keletas priežasčių. Pirmiausiai betonavimas yra gana universalus sprendimas statybų pramonėje, nes iš betono yra tiesiamos gatvės, šaligatviai, statomi smulkūs ir stambūs pastatai, smulkioji miesto architektūra ir daugelis kitų statinių. Dėl šio universalumo, betonavimo darbai yra artimai siejami su daugeliu statybų pramonės sričių, nepaisant projekto tipo ir dydžio. 

Taip pat, betonavimas pasižymi plačiu spektru įvairių naudingų tiesioginių ir netiesioginių charakteristikų. 

Betonavimas

Betonavimo darbai Vilniuje

Betoną yra palyginamai lengva pagaminti, jį gaminant yra išskiriamas mažesnis teršalų kiekis, betonas yra atsparesnis ugniai ir karščiui, jis pasižymi ypač dideliu gniuždymo stipriu ir jį galima lieti įvairiomis sąlygomis (tiek viduje, tiek lauke, esant įvairioms oro sąlygoms). 

Betonas gali būti naudojamas net dekoratyviniais tikslais. Grubesnio kalibro betonas gali būti naudojamas kaip abstraktus pastato ornamentas ar net ženklas, o smulkesnio tipo betonas gali būti naudojamas statuloms sukurti, namų, kolonų, langų sienas puošti ar išradingiems šaligatvių sprendimams įgyvendinti. Kaip sakoma, kūrybai ribų nėra. 

Kodėl yra verta betonuoti? Nors kai kurie žmonės ginčija, kad betonavimas nėra palyginamai pigus sprendimas, verta yra atsižvelgti į jo suteikiamą naudą iš tiek tiek kitos perspektyvos. Priklausomai nuo situacijos, betono tarnavimo laikas gali siekti šimtą metų, tad padalinus paskaičiuojamas išlaidas atitinkamai pagal tarnavimo laiką, šis sprendimas gali būti pigiausias pasirinkimas. 

Be to, betono universalumas suteikia platų statybų sprendimų asortimentą galutiniam vartotojui. Naudojant betoną galima pastatyti tiek stambaus, tiek smulkaus tipo pastatus, statinius bei kitą architektūrą. Ir visa tai tik iš funkcinės-statybinės pusės – net nepradėsime kalbos apie dekoratyvinę aibę sprendimų naudojant šią medžiagą. 

Betonavimo darbai

(8-671) 20682

Betonavimo darbai 

Universalaus meistro betonavimo brigada – jūsų paslaugoms! Būtinos betonavimo paslaugos? Mes turime sprendimą. Teikiame visas pagrindines ir specialiąsias betonavimo paslaugas:

 • laiptų betonavimas;
 • pramoninių, komercinių ir gyvenamųjų pastatų grindų įrengimas;
 • betono grindų renovacija;
 • lauko takų įrengimas naudojant betoną;
 • pamatų betonavimas;
 • perdangų betonavimas ir išlyginimas betonu;
 • betono konstrukcijų ir struktūrų formavimas;
 • betonavimas naudojant įvairią armatūrą;
 • betono dekoras;
 • konsultavimas betono ir betonavimo klausimais;
 • daug kitų betonavimo paslaugų.

Sudomino Universalaus meistro betonavimo paslaugos? Ko gi laukiate?! Susisiekite su mūsų betono ir betonavimo ekspertais ir patenkinkite visus savo betonavimo poreikius. Mus galite pasiekti telefono nr. (8-671) 20682 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Nelaukite kitos progos, jeigu galite visas savo problemas išspręsti čia ir dabar!

grindu betonavimas kaina

Betonavimo darbų kaina

Visi betonavimo darbai pirmiausiai yra pradedami nuo nuodugnios analizės. Nustačius esamą situaciją ir sukūrus grindų betonavimo planą, su klientu yra aptariami būtini darbai ir betonavimo darbų kaina. Preliminariai, jeigu objekto dydis yra didesnis nei 100 m2, kvadratinio metro darbų kaina yra 3 EUR/m2. Tačiau visiems mažesniems objektams- taikoma fiksuota- 300 EUR kaina. Transportavimas, komandos darbo laikas, įrankiai kainuoja tikrai nemažai, todėl viliames supratingumo. Po analizės ir kainos suderinimo, klientui palaiminus darbus, Universalaus meistro ekspertai imasi veiklos – pasiruošiame įrankius bei medžiagas, įstatome pocementinius elementus, užpilame betoną bei atliekame kitus aktualius darbus.

Betonavimo darbai Vilniuje

Pasirūpinkite, kad betonavimo darbus atliktų licencijuoti, kvalifikuoti ir patyrę specialistai – Universalaus meistro ekspertai! Atvyksime, įvertinsime, suplanuosime ir įgyvendinsime. Jums tereikės tik mėgautis nepriekaištingais galutiniais rezultatais. Mus galite pasiekti telefono numeriu (8-671) 20682 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras

Betonavimo darbai Vilniuje

(8-671) 20682

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Jau ne pirmus metus naudojuosi jūsų betonavimo paslaugomis, rekomenduoju! Antanas 03/30/2018
  Palieskite, kad skambintumėte