Laiptų betonavimas Vilniuje

Norite ilgaamžių ir tvirtų laiptų? Laiptų, kuriais lipant negirdėti triukšmo? Pageidaujate saugumo ir patogumo? Betoniniai laiptai yra būtent tie, kurie turi visus šiuos išvardintus privalumus! Papildomi privalumai, priskiriami šiems laiptams yra tokie:

 • Juos galima nudažyti specialiais dažais;
 • Klijuoti plytelėmis, granitu ar medžiu;
 • Yra patogūs ir funkcionalūs laipioti jau pirminiame statybų etape.

Betoniniai laiptai yra labai populiarūs dėl savo stabilumo bei patikimumo. Laiptų projektuotojai gali pasiūlyti ir rekomenduoti įvairių konstrukcijų laiptus pagal individualų pageidavimą. Pakopų aukštis bei gylis apskaičiuojamas pagal technologinius reikalavimus. Betoninei laiptų konstrukcijai yra reikalingas pamatas, kuris betonuojamas jau kartu su grindimis. Betoninių laiptų formų yra įvairių – galima pasirinkti tiesius, lenktus (su posūkiais) bei sraigtinius. Kuo sudėtingesnė laiptų forma, tuo reikalingi sudėtingesni  klojiniai bei metalinis karkasas (armatūra). Visa tai tiesiogiai įtakoja laiptų kainą, nes tokius laiptus paruošti reikia daugiau laiko sąnaudų, o ir pinigų taip pat. Patys pigiausi vidaus laiptai – tai tiesūs betoniniai laiptai su tarpine aikštele tarp aukštų.

Laiptų betonavimas reikalauja patirties, kompetencijos ir profesionalumo. Neieškokite pigios darbo jėgos, ieškokite kokybės ir atsakingo požiūrio į darbą. Klauskite rekomendacijų, skaitykite atsiliepimus internetiniuose puslapiuose, domėkitės ir rasite sau tinkamą variantą. Mes rekomenduojame laiptų betonavimui rinktis Universalų meistrą, nes galime pasiūlyti kokybę, atsakingumą, malonų bendravimą ir įsipareigojimų vykdymą.

Laiptų betonavimas

(8-671) 20682

Kodėl rinktis mus?

Atsakingas požiūris į darbą. Mes rūpinamės savo komandos reputacija ir stengiamės patenkinti klientų pageidavimus, net, jei tai reikalauja maksimalių pastangų ir laiko. Mes nebijome iššūkių ir kartu su jumis sukuriame gerą rezultatą. Universalus meistras laikosi sutartų terminų, dirba tiek, kad darbai būtų pabaigti laiku ir svarbiausia - kokybiškai. Mes nenorime, kad mūsų klientai turėtų rūpesčių, mes esame tam, kad palengvintume jūsų buitį.

Platus paslaugų spektras. Statybų sektoriuje dirbame daugelį metų, tad esame struktūrizuota bei specializuota komanda. Galime atlikti įvairius statybos, remonto ir apdailos darbus. Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su namo statyba, būsto įrengimu ar medžiagų pasirinkimu. Turime platų ratą patikimų partnerių, tad esame konkurencingi rinkoje kainų atžvilgiu. Kiekvienai problemai spręsti randame būdą ir operatyviai reaguojame į iškilusias problemas. Mes statome ir kuriame, o ne griauname tai, kas yra sukurta.

Operatyvumas ir efektyvumas. Universalaus meistro patirtis ir lankstumas leidžia operatyviai reaguoti į iškylančias situacijas ir užtikrinti, kad suteiktos paslaugos ir atlikti darbai būtų aukščiausios kokybės. Mes bendraujame paprastai ir profesionaliai, tad nėra sudėtinga pasiekti reikiamų rezultatų. Mes siekiame pateisinti visų savo klientų lūkesčius ir dedame pastangas įgyvendinti susitarimus bei įsipareigojimus.

Profesionalumas. Mūsų komandos nariai yra sukaupę didelį patirties ir žinių bagažą, yra puikūs savo srities žinovai. Mums svarbus greitas ir organizuotas darbas, bet dar svarbiau - atliktų darbų ir suteiktų paslaugų kokybė bei geri klientų atsiliepimai. Didėjantis ir augantis klientų ratas yra mūsų kokybiško darbo rezultatas.

Laiptų betonavimas kaina

Laiptų betonavimo kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo, sunaudotų medžiagų kiekio bei darbo laiko sąnaudų. Mes ne tik projektuojame, betonuojame, bet ir atliekame laiptų apdailą. Tad, žinodami savo poreikius, kreipkitės į Universalų meistrą ir jums bus suteikta išsami ir detali informacija. Mes atvyksime į jūsų objektą ir, įvertinę situaciją, susisieksime su jumis bei atsiųsime komercinį pasiūlymą. Suderinę darbų atlikimo terminus bei aptarę sąlygas, darbus pradėsime nedelsiant. Galėsite džiaugtis kokybiškais bei tvirtais laiptais savo namuose ar įstaigoje.

Laiptų betonavimas Vilniuje

(8-671) 20682

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkoju. Irmantas 05/27/2019
  Palieskite, kad skambintumėte