Trinkelių klojimas Vilniuje

Smagu pranešti, kad nuo šiol- trinkelių klojimas Vilniuje yra viena iš Universalaus Meistro paslaugų! Svarstote ar verta? Mada ar praktiškumas? Prabanga ar geriausias pasirinkimas? Universalaus Meistro specialistai jums patars ir padės apsispręsti. Trinkelėmis išklotas kiemas yra viena iš populiariausių opcijų kalbant apie kiemo dangas. Ir visiškai nesvarbu, ar tai mažas įvažiavimas, kur statote šeimos automobilį, perėja per didelią ir gražią jūsų veją ar netgi pavėsinės grindys, - kiekvienai iš šių “misijų” esti bent po 3 trinkelių rūšis, - kurios įtiks net išrankiausio skonio klientams. Visiškai nesvarbu kokio stiliaus ieškote, - trinkelių kurios atrodytų iš praėjusio šimtmečio, įvairių raštų, subtilaus, modernaus ar itin prabangaus dizaino, - tinakmai parinktas stilius ir trinkelės visiškai transformuos jūsų kiemą.

Tad nesidrovėkite, paskambinkite mūsų meistrams ir gaukite NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ!

trinkelių klojimas Vilniuje
trinkelių klojimas

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Darbų sėkmę ir klientų pasitenkinimą užtikrina tik vienas esminis verslo elementas – sąžiningumas. „Universalaus meistro“ trinkelių klojimo ekspertai užtikrina darbų skaidrumą, atlieka tik tai, kas yra sutariama atlikti ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis, pilnomis „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Modernumas. Analizuodami, matuodami, skaičiuodami bei atlikdami panašius darbus, pasitelkiame tik  patirtį, nes tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę, standartų atitikimą ir nepriekaištingą rezultatą. Geriausi rezultatai pasiekiami nuo pat pradžių darant darbą gerai!

Profesionalumas. Trinkelių klojimo (ir apskritai, visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus plauko – tenka pripažinti, kad ne visi jie yra profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ užtikrina trinkelių klojimo komandos nariu kompetenciją, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Kaina. Esame sąžiningi žmonės, mylintys ir gerbiantys savo darbą ir su trinkelių klojimo amatu siejamas vertybes. Todėl siekiame suteikti ne tik nepriekaištingas paslaugas mūsų klientams, bet ir pasiūlyti tai už optimalią kainą – tokią, kuri būtų sąžininga ne tik klientų, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Kokybė. Trinkeles deda kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys ekspertai. „Universalaus meistro“ komanda vykdo projektus iš širdies – lyg klotų trinkeles sau, savo giminaičiams arba kaimynams. Gerbti savo amatą – tai gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Garantija. Kokybės kontrolė – būtinas elementas bet kurioje darbų srityje. Dalį kokybės užtikrinimo visada sudaro garantinis įsipareigojimas – mūsų grunto paruošimo ir trinkelių klojimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Universaliu meistru“.

Mūsų atlikti trinkelių klojimo darbai

Trinkelių klojimo kaina

PaslaugaKaina
Trinkelių klojimas tik už darbą, be medžiagų.Nuo 15 EUR už 1m²
Trinkelių klojimas su visomis medžiagomis ir darbais. Nuo 40 EUR už 1m²

Trinkelių klojimo kaina- nuo 15 eurų už 1m², jeigu medžiagomis pasirūpinate patys. O jeigu norite, kad viskuo pasirūpintume mes- tai Jums kainuos nuo 40 eurų už kvadratinį metrą. Mes pasiruošę visoms kebliausioms situacijoms, kadangi turime visą reikalingą įrangą,  kaip "bobcat", fiskarą ir kitą reikalingą techniką.  Tad nesidrovėkite ir skambinkite, pakonsultuosime, padėsime išsirinkti bei patarsime. Daugiau informacijos apie mūsų kainoraštį galite rasti čia.

Turime pasiūlyti tikrai platų spektrą paslaugų, kaip pavyzdžiui:

Tad jeigu kyla klausimų, tiesiog skambinkite mūsų meistrams ir jie atsakys į visus jūsų klausimus!

Trinkelių klojimas Vilniuje

(8-666) 11930

Aptarnaujama teritorija

Trinkelių klojimas

Kartais žmonės mums skambina ir teiraujasi: “Ketiname iškloti kiemą trinkelėmis, tačiau nuo ko pradėti planavimą? Stiliaus? Spalvos? Kas svarbiausia, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?” Nesvarbu kokios spalvos ar stiliaus trinkeles pasirinksite, - pirmiausia reiktų pagalvoti, kokią būtent teritoriją klosite plytelėmis. Apmąstant šias detales pirmiausia, sutaupysite ne tik laiko, nervų, bet (jei pasirinksite teisingai – ir krūvą pinigų). Jeigu tai standartinis kiemas (įvažiavimas vienam automobiliui) kur dažniausiai statomas (vienintelis) šeimos automobilis, perėja per veją, takelis aplink namą ar pavėsinės grindys, - 60 milimetrų aukščio plytelės yra tai ko jums reikia. Labai rekomenduojame perskaityti kokios esmines trinkelių klojimo klaidos yra, kad suprastumėte į ką reikia atkreipti dėmesį.

Na o jeigu turite daugiau nei du automobilius, arba pas jus dažnai lankosi svečiai, ar atvažiuoja sunkvežimiai, ar kitas sunkusis transportas, - derėtų rinktis kitokio tipo trinkeles. Trinkeles kurios labiau pritaikytos tokio tipo “dėvėjimui”. Tokios trinkelės paprastai būna net 80 milimetrų aukščio. Tokio tipo jos nesuskilinėja užvažiavus sunkiajam transportui, jos taip pat ilgaamžiškesnės. Norite plačiau pasidomėti “ilgaamžiškesnėmis” trinkelėmis? Artimiausioje statybinių medžiagų / trinkelių parduotuvėje pasiteiraukite trinkelių skirtų “komercinėms teritorijoms” kloti.

Trinkelių Stilius, Spalvos, Sluoksniavimas

Dauguma įmonių gaminančių trinkeles, gamina trinkeles iš vienos spalvos bei konsistencijos skiedinio, - to pasekoje visas “blokelis” atrodo vienodai, yra vienodai stiprus viršumi / apačia “į viršų”. Taip pat yra, šį kartą, keletas įmonių kurios gamina trinkeles, iš “maišyto” skiedinio. Gaminant trinkeles tokia technologija, trinkeles viršutinė dalis turi vieną spalvą ir konsistencija, apatinė dalis, - turi kitą spalva bei konsistenciją (naudojant perdirbtą skiedinį, dažniausiai tiesiog pilkos spalvos, - neišmaišius spalvos pigmentų sumažinami trinkelės gaminimo kaštai, - tai padeda sutaupyti pinigų visiems, - pirkėjui, bei gamintojui). Lietuviai dažnai baiminasi išgirdę frazę “perdirbtas skiedinys”, tačiau baimintis neverta, - trinkelių kokybė būna aukšta, tiek kalbant apie jų išvaizdą, tiek ilgaamžiškumą. Kitas lietuvius dominantis klausimas būna, ar skirtingi “skiedinio” sluoksniai “susijungia” tvirtai, - ir mūsų atsakymas visada būna “taip”. Skiedinio “ingridientai” būna tie patys, - tiesiog viršutiniame naudojamas spalvos pigmentas. Paprastai pasakius, trinkelių klojimas - kaip ir išsirinkti namų sienų spalvas- kaip ir paprasta, tačiau kai įsigilini- tiek daug pasirinkimo, kad net akyse raibsta. Čia rasite daugiau apie trinkelių klojimo technologiją.

Priklausomai nuo to kokio stiliaus, dydžio ir formos trinkeles pasirinkote (svarbiausias veiksnys, tiesa, - ar pasirinkote vieno dydžio trinkeles, ar maišėte keletą dydžių) – nuo to priklauso kiek “raštų” bus įmanoma išgauti. Paradoksalu, bet pasirinkus vieno dydžio trinkeles, - išgaunamų raštų skaičių yra didesnis nei pasirinkus keleto dydžių plyteles. Populiariausi stiliai klojant vieno dydžio trinkeles yra eglutė, kopetėlės, krepšelis, o klojant įvairių dydžių trinkeles jos dažniausiai “mėtomos” atsitiktinio motyvo principu (žinoma, pasikartojant). Daugiau informacijos apie trinkelių klojimo raštus čia.

Trinkelių klojimas gali pasirodyti ganėtinai komplikuota paslauga, tačiau būkite ramūs- taip nėra. Jeigu kažko nesupratote, ar ieškote su kuo galima būtų nemokamai pasikonsultuoti, galite drąsiai skambinti Universalaus Meistro komandai žemiau nurodytu telefono numeriu.

Trinkelių klojimas

(8-666) 11930

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 10 reviews)
  • Dėkoju už paslaugas! Andrius 06/27/2018
  • Puikios paslaugos, šaunus vyrai! Mano objektą įgyvendino puikiai, dabar galiu rekomenduoti kitiems. Audrius 05/10/2018
  • Vyrai puikiai padirbėjo, ačiū labai! Beata 04/20/2017
  • Puikiai padirbėjote! Ačiū! Martynas 10/05/2016
  • Nuoširdžiai dėkoju Jums už nuostabiai atliktą darbą! Rekomenduosiu kitiems. Renata 10/05/2016
  • Puikios paslaugos! Rekomenduoju! Rimantas 05/20/2019
  • Ačiū, rekomenduoju šią komandą! Romanas 07/29/2019
  • Aš ir mano vyras esame labai jums dėkingi! Tikrai kokybiškas trinkelių klojimas! Justina 08/01/2019
  • Kokia trinkelių klojimo kaina? Asta 11/01/2019
  • Tikrai patikima tirnkelių klojimo komanda, dar nenuvylė! Algirdas 06/19/2020

  Palieskite, kad skambintumėte