Granito trinkelių klojimas Vilniuje

Granitas, tai kristalinė uoliena, kuri pasižymi ypatingomis savybėmis: patvarumu, kietumu, tvirtumu ir natūraliu grožiu. Granito esama įvairių spalvų bei raštų.

Jis yra labai plačiai naudojamas, ypač vidaus ir lauko apdailai. Interjerui papuošti bei pagyvinti granitas naudojamas virtuvės ir vonios stalviršiams, sienų elementams, židinių apdailai, grindims ir laiptams. Granitas yra atsparus nepalankioms oro sąlygoms, tad yra populiarus puošiant ir namų fasadus.

Dėl savo puikių savybių - ilgaamžiškumo ir praktiškumo, granitas taipogi yra naudojamas grindinių klojimui. Granitinėmis trinkelėmis išklotas kiemas atrodo ypač gražiai ir jaukiai. Tokių trinkelių klojimas reikalauja specifinių žinių ir gamintojų rekomenduojamos technologijos laikymosi. Tai pats svarbiausias reikalavimas, norint, kad granitinės trinkelės tarnautų ilgai. Taip pat labai svarbu, kad granitinių trinkelių klojimui besiruošiant būtų naudojamos itin kokybiškos medžiagos bei tinkamai paruoštas pagrindas ir paruošiamieji sluoksniai. Granitinės trinkelės klojamos paliekant tarpus tarp trinkelių. Tarpai užpildomi specialiomis elastingomis biriomis medžiagomis.

Granito trinkelių klojimas

Granito trinkelių klojimas Vilniuje

Granitinių trinkelių storis pasirenkamas priklausomai nuo jų tikslinės paskirties (3-5 mm storio). Kloti tokiomis trinkelėmis galima kiemus arba naudoti kaip atskirus kiemo puošybos elementus.

Kadangi granitinės trinkelės yra brangesnis gaminys nei kitų rūšių trinkelės, jų klojimui yra reikalingi ypatingai aukštos kvalifikacijos specialistai. Bandyti pačiam tai atlikti ar samdyti žmones, kurie nėra kloję granito trinkelių yra rizikinga. Tad mes siūlome pasitikėti profesionalais - Universalaus meistro specialistais, turinčiais ilgametę patirtį granito trinkelių klojime.

Granito trinkelių klojimas Vilniuje

(8-666) 11930

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro išskirtinumas - aukštos kvalifikacijos specialistai, daugelį metų dirbantys statybų sektoriuje ir puikiai išmanantys savo darbą bei suprantantys atsakomybes. Šiuolaikinių technologijų pritaikymas ir domėjimąsis naujienomis leidžia įgyvendinti kiekvieno kliento norus. Mes turime ilgametę patirtį bendradarbiaujant su patikimais partneriais bei tiekėjais, tad visi darbai veikia nenutrūkstamai.

Atsakomybė. Esame atsakingi ir patikimi. Mums svarbus kiekvienas klientas ir jo poreikiai, profesionalus darbų atlikimas ir kokybė. Siekiame, kad mūsų atlikti darbai džiugintų ir tarnautų ilgai. Granito trinkelių klojimas - sudėtingas ir atsakingas darbas, kuriam atlikti turime reikiamos kompetencijos bei patirties.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras suteikia įvairias paslaugas statybos srityje ir atlieka daugelį statybinių darbų. Dirbame vieno langelio principu. Susisiekę su mūsų specialistais gausite individualius atsakymus į jums rūpimus klausimus. Ir ne tik - jūs gausite patarimus ir pasiūlymus, kurie bus naudingi jums patiems. Esant poreikiui maloniai padėsime su visais jus užgriuvusiais rūpesčiais, todėl jums nereikės gaišti laiko ir ieškoti papildomų meistrų.

Lankstumas. Kadangi esame patyrę savo srities specialistai, galime pasiūlyti greitą ir kokybišką darbų atlikimą jums patogiu laiku. Mes prisitaikome prie savo klientų poreikių ir turime pakankamai žmogiškųjų resursų, kuriuos tinkamai paskirstome. Jeigu jums nepatogu atvykti pas mus pirmąjam susitikimui, mes atvyksime pas jus. Mums svarbus kiekvienas klientas.

Granito trinkelių klojimas kaina

Granito trinkelių klojimo kainą lemia daugelis faktorių, tad ji priklauso nuo klojimui skirto ploto kvadratūros, naudojamų medžiagų, norimo rašto sudėliojimo, tikslios paskirties (tik vaikščiojimui ar automobilių judėjimui) ir kt. Trinkelių klojimas yra labai populiarus Lietuvoje, tad rinkoje yra didelė trinkelių klojimo specialistų paklausa. Mes siūlome susisiekti su mūsų specialistais ir patikėti savo darbus: padėsime apsispręsti trinkelių ir kokybiškų medžiagų pasirinkime, suderinsime darbų atlikimo laiką ir pasiūlysime neabejotinai konkurencingas kainas. Darbų sąmatą jums pateiksime vos per kelias dienas, tad nedelskite ir skambinkite nurodytais telefonų numeriais jau dabar!

Granito trinkelių klojimas

(8-666) 11930

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte