Bobcat nuoma Vilniuje

Jeigu Jus domina Bobcat nuoma, kviečiame susisiekti su mumis telefonu (8-671) 01068 arba el. paštu: info@universalusmeistras.lt! Universalaus Meistro specialistai būtinai pasirūpins, kad lengvoji technika pasiektų jūsų pageidaujamą vietą bet kurią savaitės dieną. Universalaus Meistro Bobcat komanda glaudžiai bendradarbiauja su Trinkelių Klojėjais Mūsų Ekspertai taip pat gali konsultuoti miniatiūrinių krautuvų-ekskavatorių eksploatavimo, pritaikomumo, struktūros ir priedų klausimais.

Šią įrangą nuomojame tik su vairuotoju! Kodėl? Nes jis yra profesionalas! Mūsų ekspertas viską padarys kaip įmanoma kokybiškiau ir greičiau, kadangi bobcat nuomos kaina priklauso nuo valandų kiekio. Atsiradus nesklandumams su išnuomota lengvąja įranga, universalaus meistro ekspertai pašalins ją kaip įmanoma greičiau. Mūsų kvalifikuoti specialistai ne tik turi daug patirties su šio tipo įranga, bet ir artimai bendradarbiauja su Bobcat mechanikais, todėl nepriekaištinga krautuvo būklė yra garantuojama. Jeigu krautuvas-ekskavatorius reikalauja vežimo į servisą, tiesiog galime atvežti kitą, kad galėtume tęsti savo darbus.

bobcat nuoma

 

bobcat nuoma vilniuje

Bobcat nuoma

 • Žemės kasimo darbai; 
 • Paviršinio augalinio sluoksnio nukasimo darbai; 
 • Birių medžiagų kaip pvz smėlis iškrovimas/pervežimas/paskleidimas; 
 • Pakrovimo ir iškrovimo darbai; 
 • Sklypo planiravimas ir lyginimoo darbai; 
 • Reljefo formavimas;
 • Pamatų užpylimas;
 • Sniego valymas;
 • Polių gręžimas.

Bobcat nuoma - nuo 25 eur/val, TIK su vairuotuju + atvežimo mokestis

Bobcat atvežimo kaina- 25 eur Vilniaus miesto ribose, o užmiestyje- papildomai 1km- 1 eur. 

 

Bobcat nuoma Vilniuje

(8-671) 01068

 Bobcat ekskavatoriaus privalumai

 • Laiko patikrintas, saugus, ir ypač praktiškas sprendimas;
 • Daugiafunkcinis: statybų, miesto aplinkos valymo ir žemės apdirbimo įranga;
 • Manevringas, nesudėtingas ir kompaktiškas – lengvai transportuojamas, užtikrina laiko ir pinigų ekonomiją bei ekologiškas;
 • Hidraulikos mechanizmais paremta sistema, užtikrinanti optimalią įrangos galią ir funkcionalumą;
 • Universalus ir ilgaamžis, todėl išlaiko savo praktinę vertę.
pigiausia bobcat nuoma vilniuje

Bobcat nuoma Vilniuje

„Bobcat“ – jau beveik 70 metų vykdanti veiklą Jungtinėse Amerikos Valstijose įkurta įmonė, gaminanti lengvąją pramoninę įrangą, kuri yra specialiai pritaikyta žemės ūkio, statybų ir miesto aplinkos tvarkymo funkcijoms atlikti. Tačiau Lietuvoje „Bobcat“ (liaudiškai vadinamas „bobkatu“) prekės ženklas dažniausiai vartojamas bendrąja prasme, tai yra, lengviems kompaktiškiems, bet ypač patogiems ir praktiškiems miniatiūriniams krautuvams-ekskavatoriams apibūdinti.

Manoma, kad „Bobcat“ prekės ženklas tapo bendriniu šios universalios ir praktiškos įrangos pavadinimu dėl to, kad įmone „Bobcat“ specializuojasi būtent lengvosios pramoninės įrangos gamybos srityje, kai daugelis kitų tokio pobūdžio įmonių gali pasiūlyti didesnį pramoninės įrangos asortimentą. Todėl ir pavadinimas išaugo į Lietuvoje priimtą sąvoką šiems miniatiūriniams krautuvams ir ekskavatoriams apibūdinti, nepaisant to, kad juos taip pat gamina ir daugelis kitų gerai pasaulyje žinomų lengvosios ir sunkiosios technikos gamintojų, pvz., „Caterpillar“, „John Deere“, „Case“ bei kitos įmonės.

Prie „Bobcat“ tipo miniatiūrinių krautuvų-ekskavatorių populiarumo prisidėjo ir tai, kad ši lengvoji techninė įranga yra universali, saugi ir ypač praktiška. Miniatiūriniai krautuvai ir ekskavatoriai savo svoriu neviršija 6 metrinių tonų, todėl juos yra labai lengva transportuoti ir jie nekelia didelio pavojaus tiek pašaliniams asmenims, tiek aplinkai. Dėl šios įrangos minimalaus svorio ir mažų gabaritų, šie lengvieji krautuvai-ekskavatoriai yra ypač manevringi ir gebantys atlikti įvairaus pobūdžio darbus net ankštose patalpose.

Taip pat, „Bobcat“ tipo miniatiūriniai krautuvai ir ekskavatoriai yra specialiai pritaikyti įvairiausiems darbams atlikti, pvz., trinkelių klojimo paruošiamies darbams, statybinių medžiagų ir atliekų įkrovimui, transportavimui ir iškrovimui, gatvių, šaligatvių, parkų, aikščių ir kitų panašių objektų valymui bei žemės sklypo tvarkymui, grunto išsijojimui ir dirvožemio paruošimui. Šių miniatiūrinių krautuvų ir ekskavatorių dizainas yra išskirtinis, nes prie šios lengvosios įrangos galima primontuoti elektrinius-mechaninius priedus, tokius kaip kaušą-griebtuvą, įvairių medžiagų karutį, volą, betono kaušą, grąžtą, kūjį, sijotuvą, kultivatorių, sniego ir purvo valytuvą ir daugelį kitų priedų. Jeigu yra poreikis, taip pat galime pasiūlyti krano su manipuliatoriumi nuomą.

Bobcat ekskovatoriaus nuoma

(8-671) 01068

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 3 reviews)
 • Ne pirmą kartą pas Jus nuomoju bobcat'ą ir tikrai ne paskutinį! Šaunuoliai! Edmundas 10/09/2016
 • Puiki įmonė, ne kartą nuomovausi bobcat. Rekomenduoju. Darius 06/27/2018
 • Puikus bobcatistas. Rekomenduoju. Algis 05/31/2019

Palieskite, kad skambintumėte