Fiskaro nuoma Panevėžyje

Fiskaro nuoma – tiekia šaunių ir profesionalių ekspertų komanda, teikianti automobilio su kranu-manipuliatoriumi „Fiskars“ (liaud. „Fiskaras“) nuomos, krovinių įkrovimo, transportavimo ir iškrovimo, susijusių montavimo bei demontavimo darbų ir konsultavimo technikos bei mechanikos klausimais paslaugas visoje Lietuvoje ir bet kurią savaitės dieną.

Kvalifikuotų ekspertų komanda tiki, kad tik darbas puošia žmogų, todėl nei vienas komandos narys nesibaido dirbti visas septynias dienas per savaitę, o paslaugos siūlomos visoje Lietuvoje, tačiau turėkite omenyje, jog atvyksime iš Panevežio. Kokybiškai atliekamas darbas ir sąžiningas bendradarbiavimas – Universalaus Meistro krovinių transportavimo ir krano-manipuliatoriaus nuomos verslo pagrindas, nes tik tokiu būdu yra užtikrinamas klientų pasitenkinamas įmonės suteikiamomis paslaugomis ir jos kvalifikuotais darbuotojais.

Galime pateikti sąskaitas-faktūras ir sudaryti terminuotas bei neterminuotas paslaugų tiekimo ir (arba) bendradarbiavimo sutartis.

Tad jeigu kyla klausimų, imkite telefoną ir skambinkite Mums! Atsakysime, patarsime, padėsime!

fiskaro nuoma
fiskaro-paslaugos

Fiskaro nuomos paslaugos

  • Automobilio su kranu-manipuliatoriumi Fiskaro nuoma;

  • Krovinių įkrovimas, transportavimas ir iškrovimas visoje Lietuvoje, 7 dienas per savaitę

  • Susiję montavimo ir demontavimo darbai

  • Asmeninis konsultavimas technikos ir mechanikos klausimais

Fiskaro nuoma

(8-679) 10940

Fiskaro nuoma

Kaip jau minėjome, mes teikiame automobilio su kranu-manipuliatoriumi Fiskaro nuomą. „Fiskars“ (liaud. „Fiskaras“) – sunkiosios pramoninės ir transportavimo įrangos gamintojas Suomijoje. „Fiskars“ įranga pasižymi patikimumu, tvirtumu, galia ir saugumu. Dėl šių savybių, pažangiausios Europos pramoninės ir transporto įmonės naudoja būtent „Fiskars“ įrangą.

Mūsų turimas kranas-manipuliatorius „Fiskars“ pasižymi įspūdinga 5,5 tonų keliamąja galia. Šio krano-manipuliatoriaus strėlė gali išsitiesti iki 12,4 metrų, todėl lengva ir patogu pasiekti ir kelti net toliau nuo transporto priemonės stovinčius transportuotinus objektus. Šalia krano esanti transportavimo platforma yra 6,20 m ilgio ir 2,47 m pločio, o bendras transportavimo platformos plotas yra 15,31 m², tad vietos rasime visiems jūsų daiktams.

Aptarnavimo teritorija

Ką galime pakelti, tą galime ir pervežti!

Prie automobilio primontuotas kranas-manipuliatorius „Fiskars“ užtikrina greitą, lengvą ir patogų įkrovimą bei iškrovimą. Kranas-manipuliatorius gali pakelti įvairaus dydžio ir formos objektus, sveriančius iki 5,5 tonų. 12,4 metrų ilgio krano strėlė leidžia pasiekti net atokiau pastatytus objektus. Kranas-manipuliatorius yra primontuotas prie automobilio su transportavimo platforma, kurios matmenys yra 6,20 m ilgio ir 2,47 m pločio, o visas transporto priemonės platformos plotas – 15,31 m². Vietos rasime viskam, ką reikės įkelti.

Krovininiu automobiliu turime galimybes pervežti įvairias statybines medžiagas (pvz., metalą, silikatines plytas ir trinkeles, pamatų blokus ir blokelius, trinkeles, plyteles, betonines plokštes, medieną ir rastus, šulinio žiedus, sijas, sąramas, bobcat ir kt.), kietas ir birias (supakuotas) pramonines prekes (pvz., trąšas, durpių briketus, smėlį, sausą cementą ir kt.), bei didesnius objektus (pvz., konteinerius, statybinius namelius, kioskelius ir kt.). Automobilio galimybės leidžia tuo pačiu metu transportuoti iki 12 tonų, o įkraunami objektai negali būti ilgesni nei 6,20 m.

Fiskaro paslaugos

(8-679) 10940

Mūsų Atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Rekomenduoju, puikiai padirbėjome! Tomas 10/12/2016

Palieskite, kad skambintumėte