Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Sveiki atvykę! Su malonumu norime pranešti, kad nuo šiol perkraustymo paslaugos Vilniuje yra dalis Universalaus Meistro paslaugų. Visi puikiai žinome, koks nervingas gali būti kraustymosi periodas ypač jeigu neturi kompetentingų padėjėjų. Bet jaudintis neverta, - skambinkite mums, - ir kraustymosi rūpesčių kaip nebūta. Mes perkraustome butus, kotedžus, namus ir viską kitką ką tik galite įsivaizduoti. Ir visai nesvarbu, ar jūs įsigijote naują būsta ir norite pervežti daiktus iš senos į naują gyvenamąją vietą, išsikraustote gyventi į kitą miestą, ar tiesiog norite pervežti keletą senų baldų į sodo namelį. Nėra perkraustymo darbo kurio mūsų darbuotojai negalėtų atlikti. Kaip ir visi tikri verslai taip ir šis prasidėjo nuo dviejų vyrukų, autobusiuko ir idėjos - todėl visi mūsų darbuotojai darbą išmano nuo pagrindų.

Kraustymasis yra neišvengiama gyvenimo dalis. Logiškai mąstant, statistinis žmogus per gyvenimą pakeičia namus mažiausiai 3 kartus: (1) kai iškeliauja studijuoti į aukštąją mokyklą (ir negauna vietos bendrabutyje), (2) kai susiranda pirmąjį darbą po mokslų ir (3) kai pasidaro gerą karjerą ir (arba) susikuria šeimą. Tačiau, yra labai tikėtina, kad kraustytis teks daugiau negu tris kartu – finansiniai, socialiniai ir psichologiniai veiksniai kartais padaro savo.

Taigi, nusprendėte kraustytis į naujuosius namus. Nuo ko pradėti? Gal pradėti pakuoti nuo konkretaus kambario? O kurio? Na, gerai, gal pradėti nuo smulkesnių daiktų ir taip po truputį judėti prie didesnių? O kaip gi žmonių organizavimas – juk vieni to nedarysite, taip? O iš kur gauti pakavimo priemones? O dar transportas… Nevarkite! Tausokite sveikatą, laiką ir energiją! Universalaus meistro kraustytojai – jūsų paslaugoms!

Perkraustymo Paslaugos Vilniuje
Perkraustymo Paslaugos

Universalaus meistro kraustytojų komanda pasirūpins visais jūsų kraustymosi rūpesčiais. Pakavimo priemonės? Turime! Tvirtų it ąžuolų kraustytojų komanda? Turime! Transporto priemonės jūsų daiktams saugiai pervežti nuo taško A iki taško B? Turime! Visą tai – saugiai, operatyviai, be jokių papildomų galvos skausmų ir už sąžiningą kainą.

Perkraustymas Vilniuje

(8-684) 85409

Perkraustymo paslaugos

 • Būtų ir namų perkraustymo paslaugos;

 • Biurų perkraustymo darbai;

 • Daiktų pakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių ir medžiagų tiekimas;

 • Daiktų iškraustymas iš senųjų namų ir įkraustymas į naujuosius jūsų namus.

 • Daiktų įkrovimas į sunkvežimį ir iškrovimas iš jo;

 • Transportas daiktams pervežti iš senųjų į naujuosius jūsų namus;

 • Šiukšlių ir nereikalingų daiktų išvežimas;

 • Nestandartinių daiktų pervežimas.

kraustymo paslaugos

Kviečiame susipažinti su mūsų publikuotais straipsniais apie kraustymąsi, kaip pasiruošti jiem, ką derėtų žinoti ir kitą susijusią informaciją mūsų bloge.

Sudomino Universalaus Meistro baldų pervežimo paslauga? O gal biuro pervežimas? Ar pianino pervežimas?  Mūsų komandai visai nesvarbu kokia tai kraustymo paslauga. Susisiekite su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt – užtikrinsime jūsų ramybę ir sutaupysime jums laiko, o jums beliks tik mėgautis naujaisiais namais!

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas ir skaidrumas. Universalaus meistro specialistai ir ekspertai myli savo darbą ir gerbia savo amatą bei saugo jo reputaciją. Užtikriname, kad su mumis neapturėsite jokių staigmenų – visą kraustymo planą, metodus bei laikus išsiaiškinsime ir nutarsime kartu, supažindinsime jus su kraustymo taisyklėmis bei priimta praktika ir pasirūpinsime, kad visa jūsų nuosavybė pasiektų naujuosius namus saugiai bei operatyviai – visą tai be „papildomų būtinų paslaugų“ ir „išpūstų sąskaitų“.

Profesionalumas. Tenka pripažinti, kad kilnoti ir krauti daiktus gali visi, bet ar visi moka juos tinkamai pakuoti, kilnoti ir krauti? Kraustymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo, atsargumo, ir jėgos, kaip ir bet kuris kitas amatas. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kraustymo ekspertai pasirūpins, kad jūsų daiktai pasiektų naujuosius jūsų namus greitai, pagal planą ir be netikėtų papildomų išlaidų. Užtikriname ramybę, pasirūpiname jūsų daiktais ir tausojame jūsų laiką bei energiją!

Kokybė. Universalaus meistro kraustymo ekspertai labiausiai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – visgi patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl kraustymo veikla yra atliekama vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei priimtais tarptautiniais krovimo, transportavimo ir pakavimo standartais. Esame kraustę viską – įprastus baldus bei daiktus, pavojingas medžiagas ir net augintinius. Todėl kokybę galime užtikrinti!

Kaina. Suprantame, kad visi nori sutaupyti. Universalaus meistro ekspertai jau daugelį metų dirbą šioje srityje ir labai gerai suprantą tikrą kraustymo paslaugų vertę, todėl siūlome ne tik atskiras paslaugas, bet ir paslaugų paketus – bet kuriuo atveju turite galimybę sutaupyti. Taip pat, jeigu manote, kad patys galite atlikti kai kuriuos kraustymo darbus, būtinai į tai atsižvelgsime – kaip tinkamai pakuoti daiktus, organizuoti ir planuoti kraustymo darbus bei kitą informaciją, taupančią laiką bei pinigus, galite rasti čia.

Perkraustymo paslaugos kaina

Krovininiai mikroautobusai Vilniuje ir Kaune  4,2 - m ilgio , 14 m³ (min. 1 val.)

Mieste 1 val. - 13 Eur (iki 1,5 t)
Užmiestyje 1 km - 0.35 Eur (iki 1,5 t)

Krovėjas - pakuotojas nuo 12 iki 15 Eur. Minimalus užsakymas  2 val.

Važiuojant į užmiestį, kiekvienas 100 km skaičiuojama kaip viena darbo valanda.

Pakavimo medžiagos:

"Strech" plevelė - 1 rul. - 8 Eur
Perkraustymo dežė - nuoma - 1,80 Eur , pardavimas . - 2,5 Eur
Lipni juostelė - 1 rul. - 2 Eur
Burbuline plevelė - 1 rul. - 50 Eur, 1 metras - 0,5 Eur

Pianino pervežimas su užnešimu - nuo - 60 Eur

Visos kainos yra pateiktos be PVM.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Daiktų pakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių ir medžiagų tiekimas. Kraustymasis yra praktiškai neįmanoma užduotis be tinkamo baldų ir kitų daiktų supakavimo. Pakavimas yra būtinas ne tik dėl to, kad jūsų daiktai neišsibarstytų ir neišsivartytų juos transportuojant, bet ir dėl to, kad jie nesusibraižytų ir nesulūžtų vidury kelionės į naujuosius namus. Galime pasirūpinti visais jūsų pakavimo poreikiais, bet jeigu manote, kad galite imtis iniciatyvos ir visą tai atlikti patys – maloniai kviečiame susipažinti, kaip tai galite padaryti patys, čia.

Daiktų kraustymas į / iš sunkvežimio ir iš senųjų į naujuosius jūsų namus. Vienas esminių kraustymo veiksnių yra patyrusių bei tvirtų it ąžuolų vyrų komanda. Universalaus meistro kraustymo specialistai nuodugniai suplanuoja, kaip bus keliami, išnešami bei sukraunami jūsų daiktai į sunkvežimį, kaip jie bus išdėstomi sunkvežimio kabinoje, o atvykus į naujuosius namus – kaip jie bus iškraunami ten, kur nurodysite. Nerizikuokite savo sveikata – palikite visą kilnojimą ir nešiojimą „Universalaus meistro“ ekspertams.

Transportas daiktams pervežti iš senųjų į naujuosius jūsų namus. Retas žmogus kraustosi iš vieno daugiabučio namo aukšto į kitą. Labai tikėtina, kad jeigu jau keičiate gyvenamąją vietą, tai tikrai neapsieisite be kraustymui pritaikyto transporto. Taigi, jeigu mąstote kraustytis į kaimyninį rajoną ar į kitą miesto dalį – jokių problemų! Universalaus meistro kraustytojų komanda pasirūpins būtinu transporto jūsų daiktams pervežti į naujuosius jūsų namus, o jums beliks tik mėgautis galutiniu rezultatu!

Sudomino Universalaus meistro kraustymo paslaugos? Susisiekite su mumis telefono numeriu, kuri galite rasti žemiau arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt– užtikrinsime jūsų ramybę ir sutaupysime jums laiko, o jums beliks tik mėgautis naujaisiais namais!

Aptarnavimo teritorija

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

(8-684) 85409

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 4 reviews)
  • Puikios paslaugos, labai patiko! Tomas 01/22/2017
  • Super, rekomenduoju! Julijus 08/03/2018
  • Super meistras! Julius 11/07/2019
  • Rekomenduoju, puiki pagalba kraustantis! Edita 12/19/2019
  Palieskite, kad skambintumėte