Baldų pervežimas Vilniuje

Baldų pervežimas – užduotis, kurią galima atlikti tinkamo transporto ir darbo jėgos pagalba. Baldų pervežimas yra reikalingas kraustantis iš vienos gyvenamosios vietos į kitą arba gabenant didelių gabaritų baldus ar kitus namuose esančius stambius objektus. Neretai pervežti baldus žmonėms pasirodo paprasta ir nesudėtinga. Tačiau taip atrodo tik tol, kol nėra pradedami vykdyti pervežimo darbai.

Iš tiesų baldų pervežimas reikalauja daug jėgų, laiko ir netgi specialaus transporto. Tokie baldai, kaip sofos arba lovos ne visuomet gali būti pilnai išrenkami, todėl didelės, sunkios, nepatogių formų dalys, ilgi baldiniai karkasai paprasčiausiai yra nepatogūs nešti ir vežti, ką jau kalbėti apie tokių baldų išgabenimą iš senų daugiabučių, kur laiptinės yra siauros ir mažos. Egzistuoja ir daugiau baldų pervežimo rizikų apie kurias ne visada yra pagalvojama. Traumos, sienų, grindų bei kito turto apgadinimas nešimo metu yra pakankamai įprasti ir dažnai pasitaikantys reiškiniai, todėl dažnai be specialistų pagalbos ir reikiamo transporto išsiversti yra sudėtinga arba neįmanoma.

Universalus meistras siūlo išeitį. Mūsų baldų pervežimo specialistai greitai ir saugiai specialiu transportu perveš jūsų baldus į kitą vietą, apsaugos jus nuo nugaros išvaržų ir kitų traumų bei atliks viską už jus. Saugokite save ir pasinaudokite profesionalia Universalaus meistro baldų pervežimo paslauga.

baldu pervezimas Vilniuje

baldu pervezimas

Baldų pervežimas Vilniuje

(8-684) 85409

Kodėl rinktis mus?

Greita. Universalaus meistro perkraustymo paslaugų specialistai yra pratę dirbti greitai, todėl nevarkite ir leiskite mums viską atlikti už jus. Atvyksime ir pervešime jūsų baldus greičiau nei tai jūs padarysite patys, o sutaupytą laiką galėsite panaudoti kitur. Negaiškite laiko ir pamatykite, kaip, turint reikiamą patirtį, galima greitai atlikti sudėtingus ir pavojingus darbus.

Patogu. Dirbame tam, kad jums būtų patogu. Nevarkite tampydami didelius ir sunkius baldus. Atsisėskite ir stebėkite kaip viskas yra atliekama už jus. Jauskite palengvėjimą, kuomet nereikia sukti galvos dėl pervežamų baldų, kaip tilpti pro duris ar iš kur gauti reikiamą transportą. Mes turime viską ir esame pasirengę darbų imtis nedelsiant.

Patikima. Universalus meistras darbus atlieka taip, kad jums nekiltų nei menkiausių abejonių dėl darbų patikimumo. Žinome kaip gabenti baldus taip, kad nebūtų patiriama nuostolių, turime reikiamą darbo jėgą, kurios pagalba galima pakelti nešamus baldus iki reikiamo aukščio ir žiūrėti, kad nebūtų nubraukiami ar nudaužomi aplink esantys objektai.

Saugu. Mūsų meistrai yra apmokyti kaip reikia saugiai dirbti pervežant baldus. Taisyklingai keliant ir nešant baldus nėra sudaroma apkrova sąnariams, stuburui ir kitoms pažeidžiamoms kūno vietoms, todėl saugus darbas apsaugo nuo traumų. Vežant baldus “buitiškai” nėra atsižvelgiama į visas šias smulkmenas, tačiau vykdant profesionalias baldų pervežimo paslaugas laikomės visų saugaus darbo reikalavimų.

baldu pervezimas kaina

Baldų pervežimas kaina

Baldų pervežimo kaina yra apskaičiuojama individualiai įvertinus numatomų darbų apimtis bei kitus faktorius. Norėdami sužinoti tikslią baldų pervežimo kainą, paskambinkite mums nurodytais kontaktais, apibūdinkite vežamus objektus ir mes operatyviai pateiksime jums tinkantį pasiūlymą. Esame lankstūs ne tik darbų, bet ir kainos atžvilgiu, todėl visuomet surandame išeitį. Nerizikuokite savo sveikata, geriau patikėkite šiuos darbus žmonėms, kurie moka ir žino, kaip reikia dirbti. Profesionaliai organizuojamas darbas ir tinkamas požiūris pasitarnaus jums ir net nepastebėsite, kaip baldų pervežimas bus įvykdytas.

Skambinkite nurodytais kontaktais, pasakykite tinkamiausią baldų pervežimo laiką ir Universalus meistras pasirūpins visais likusiais darbais. Išlaisvinkite save nuo pavojingų ir rūpesčius keliančių darbų, kreipkitės į specialistus ir sklandumas bus garantuotas. Su Universaliu meistru visi sunkumai tampa malonūs!

Aptarnavimo teritorija

Baldų pervežimas

(8-684) 85409

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • dėkoju už puikias paslaugas! Evelina 02/25/2019
  Palieskite, kad skambintumėte