Valymo paslaugos Vilniuje

Tenka pripažinti, kad šiais laikais įprastai 24 valandų paroje tiesiog neužtenka. Kai kurie žmonės nespėja net pasigaminti vakarienės, o ką jau kalbėti apie tuos, kurie net valgyti neturi laiko. Mūsų ekspertai gali jums padėti išspręsti bent vieną problemą – švaros palaikymą. Pasirūpindami jūsų gyvenamųjų, komercinių ir viešos paskirties patalpų švara, jums ne tik nukrenta dar vienas rūpestis nuo pečiu, bet ir taupomas jūsų laikas. Pasirūpinkite švara savo namuose ar biure – paveskite šią užduoti mūsų specialistams. Valymo paslaugos Vilniuje čia ir dabar!

Universalaus meistro švaros ekspertai tiki, kad tiek gyvenamosios, tiek komercinės, tiek viešos paskirties patalpos privalo būti nepriekaištingai švarios. Švara – tai ne tik patogumą ir jaukumą užtikrinantis veiksnys, bet ir tvarkos, profesionalumo, geros disciplinos ir pagarbos ženklas.

Namų (ar biuro, ar lauko ir pan.) tvarkymas yra ko gero viena svarbiausių veiklų žmogaus gyvenime. Tai ne tik užtikrina bendrą tvarką namuose, bet ir taip pat užkerta kelią bakterijoms ir ligoms plisti, užtikrina nepriekaištingą namų interjero (bei eksterjero) estetiką ir nedaro gėdos, jeigu pas jus lankosi šeima, draugai ar valstybės darbuotojai.

Tačiau yra gaila pripažinti, kad tvarka ir švara – nėra pats maloniausias darbas, o apie tai, kad jis ne kiekvienam, net kalbos nepradėsime. Vieni neturi laiko, kiti nemoka, treti nemėgsta, o ketvirti – paprasčiausiai tingi. Kad ir kokia priežastis atidėti šiuos darbus bebūtų, galite būti ramūs, nes mes turime sprendimą: Universalaus meistro valymo komanda – jūsų paslaugoms! 

valymo paslaugos
valymo paslaugos vilniuje

Universalus meistro valymo komanda siūlo visas valymo paslaugas: namų, biuro ar kiemo, baldų, kilimų, ar langų valymas. Jūs pasakykite – mes išvalysime. Jums niekuo nereikės rūpintis – visas priemones bei įrangą atsivežame patys. Taip pat galime prisistatyti jūsų namų sutvarkyti kiekvieną savaitę, kas antrą savaitę arba kartą per mėnesį.

Grįžti į švarius namus, kuriuose virtuvė blizga, visi kilimai išsiurbliuoti, o grindys – išplautos, tualeto kambarys maloniai kvepia, o svetainė paruošta priimti svečius – visa tai yra tiesiog pasaka! Leiskite padaryti šią pasaką realybę. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis. 

Valymo paslaugos

Valymo paslaugos Vilniuje

(8-666) 12032

Kodėl rinktis mus? 

Profesionalumas. Pripažįstame, kad tvarkyti namus (ar kitas patalpas) gali bet kas. Tačiau, ar visi sugeba tinkamai išvalyti atsargos reikalaujančius daiktus? Valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę patalpų valymo ekspertai pasirūpins, kad jūsų namai blizgėtų nuo lubų iki grindų ir kad nei vienas kampelis ar tarpas neliktų neišvalytas – viskas pagal planą ir be netikėtų papildomų išlaidų! Užtikriname ramybę, pasirūpiname jūsų namų švara ir tausojame jūsų laiką bei energiją!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – prisistatę į jūsų pateiktą adresą, išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kurias vietas tvarkyti ir valyti, atsižvelgsime į jūsų daiktus ir juos valysime tik tam skirtomis priemonėmis, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Kaip sutarsime – taip ir darysime.

Kokybė. Universalaus meistro valymo ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo veiklą atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei naudojame tik ekologiškas valymo priemones ir atitinkamai pagal paviršius. Esame valę viską – namus ir biurus, baldus, langus, sienas, lubas ir visus paprastai namuose ar biure randamus daiktus. Todėl kokybę galime garantuoti!

Kaina. Dėl valymo paslaugų galite būti ramūs – taip, valymo paslaugos kainuoja pinigus, bet ši kaina nėra tokia jau didelė, jeigu atsižvelgiame į tai, kiek naudos šios paslaugos atneša. Pagalvokite, kiek laiko galite sutaupyti, per mėnesį, jeigu samdytumėte specialistus. Taip pat, jums nebereikia investuoti pinigų į brangias valymo priemones, nes mes jas patys atsivežame. Jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda, jums tai nieko nekainuoja. 

tvarkymo paslaugos

Valymo paslaugos kaina

Kad ir kaip norėtume turėti tikslią valymo paslaugų kainą, tačiau- negalime, nes kiekvienas poreikis yra unikalus. Todėl kviečiame Jus skambinti mūsų specialistams, jie tiksliau Jus supažindins su mūsų kainodara.

Švarūs namai – tai laimingi namai, nes juose jūsų kiekvieną dieną laukia poilsis po ilgos darbo dienos, laukia šeima, augintiniai, draugai ir nuostabios akimirkos. Neleiskite netvarkai gadinti viso to – palikite tvarkymosi rūpesčius mums!

Švarus biuras – tai profesionalus biuras. Tai biuras, į kurį galite drąsiai kviestis verslo partnerius ar įmonės svečius. Tokiu būdu jiems sudarysite labai gerą įspūdį ir su jais laisvai galėsite aptarti svarbius verslo reikalus. Tik Universalaus meistro profesionalai gali užtikrinti profesionalią švarą.

Švarios viešos paskirties patalpos – tai viešosios įstaigos, mokančios tinkamai kviesti žmones apsilankyti, kad ir koks apsilankymo tikslas bebūtų – rinktis ir linksmai leisti laiką kartu (pvz., galerijos, koncertų salės ir pan.) arba tvarkyti asmeninius reikalus (pvz., valdžios institucijos). Niekas nesijaus jaukiai ir patogiai viešos paskirties patalpose, jeigu jos nebus tinkamai sutvarkytos.

Koridorių, butų ir biurų valymas. Nelaukite „pavasarinio tvarkymosi sezono“ – pasirūpinkite švara čia ir dabar! Mūsų ekspertai gali nepriekaištingai specializuota įranga ir priemonėmis išvalyti jūsų būtą, biurą ar namo koridorių. Sutaupysime jūsų laiką ir energiją. Būkite ramūs – kviesdamiesi svečius nepatirsite gėdos!

Baldų, jų apmušalų ir kilimų valymas. Vaikai belakstydami po namus užpylė sulčių ant jūsų mėgstamiausio fotelio arba draugams besisvečiuojant buvo netyčia išpiltas vynas ant kilimo? Mes kaip tik turime specializuotą įrangą baldams, jų apmušalams ir kilimams valyti. Galite būti ramūs – sugrąžinsime švarą į jūsų namus!

Drabužių ir patalynės valymas. Šiais laikais beveik kiekviename namų ūkyje galima rasti skalbimo mašiną. Tačiau ne visi drabužiai yra taip paprastai išvalomi. Jeigu turite kostiumą, suknelę ar išskirtinius patalus, kurie reikalauja ypatingos priežiūros, kviečiame susisiektu su mūsų ekspertais. Tai, ką priduosite išvalyti, atrodys lyg vakar pirkta!

Automobilio salono ir eksterjero valymas. Vienas svarbiausių ir praktiškiausių modernaus gyvenimo atributų – automobilis – irgi reikalauja dėmesio. Naudodami specializuotą įrangą ir priemones, galime itin švariai išvalyti ne tik jūsų mašinos saloną, bet ir nuplauti jos eksterjerą. Jūsų automobilį nuplausime geriau nei bet kuri mašinų plovyklą!

Avarinis valymas – pagalba namo infrastruktūros nesėkmės atveju. Sprogo vandenį tiekiantis vamzdis ir užtvindė namus? Tik nepanikuokite – griebkite telefoną ir susisiekite su Universalaus meistro ekspertais. Netrukus pasirodysime ir pasirūpinsime tvarka jūsų namuose!

Taigi jeigu turite kokių nors klausimų, kaip pavyzdžiui- pasiteirauti apie mūsų paslaugas, naudojamą produkciją ar tiesiog reikia konsultacijos valymo paslaugų klausimais, nesidrovėkite ir skambinkite mums žemiau nurodytu telefono numeriu.

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite dabar!

(8-666) 12032

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  4.6(based on 5 reviews)
  • Ačiū labai! kreipsimes dar kartą! Julita 02/09/2017
  • Greičiausiai kokybiškiausios valymo paslaugos Vilniuje 🙂 Lina 02/09/2017
  • Ačiū labai! Gerai padirėbta. Inesa 06/27/2018
  • Ačiū, puiki valymo paslaugų įmonė! Justė 05/20/2019
  • Negaliu vertinti meistru darbo, nes sia firma domina tik stambus darbai, o susmulkesniais projektais nedirba (valymo paslaugos turiu omenyje) Brigita 08/24/2022
  Palieskite, kad skambintumėte