Langų valymas Vilniuje 

Langai yra viena esminių namų eksterjero detalių ir reprezentacinis elementas. Jeigu langas kuo nors išsiskiria, pvz., Kalėdų metu yra kabinamos šviečiančios girliandos arba snaigės, tuomet į jį tikrai žmonės kreips dėmesį. Taigi, jeigu išėję į lauką pastebėjote, kaip jūsų langai išsiskiria iš likusių namo langų savo neskaidrumu, tuomet jau atėjo metas imtis valymo priemonių ir gerai nuplauti langus!

Universalaus meistro valymo paslaugų komanda – jūsų paslaugoms! Laikui einant, visi langai pasidengia purvu, pirštų antspaudais, lietaus apnašomis ir kitais nešvarumais, todėl ir jūsų vaizdas pro langą prastėja, ir mažiau saulės spindulių bei šilumos gaunate namuose. Mūsų langų valymo komanda gali išvalyti įvairaus kalibro langus, nepaisant aukščio ar aplinkybių!

Skambinkite jau dabar ir užsirezervuokite savo vietą!

langu valymas Vilniuje

langu valymas

Paprastai langai nereikalauja daug pastangų juos išvalyti. Langų valikliai tikrai nėra brangūs – aibė namų sąlygomis pagaminamų mišinių taip pat gali padėti išspręsti šią problemą – o populiariausia langų šluostymo priemonė yra laikraštis, kas yra prieinama beveik visuose namuose. Kad visi valymo darbai būtų tokie paprasti, ar gi ne?

Tačiau, suprantame, kad ne visada yra galimybės paprastai ir lengvai išsivalyti langus. Vieni žmonės negali rasti laiko langus išsivalyti, ypač, jeigu turi erdvius butus su labai daug langų. Kitiems trukdo aukščio baimė – jeigu tam tikras langas neatsiveria, tai reikia jį valyti per aplinkui. Treti nesuspėjo išsivalyti laiku ir juos užklupo žiemos sezonas, todėl langų valymas reikalauja papildomų pastangų.

Langų valymas kaina

Kad ir kaip norėtume turėti tikslią langų valymo kainą, tačiau- negalime, nes kiekvienas poreikis yra unikalus. Todėl kviečiame Jus skambinti mūsų specialistams, jie tiksliau Jus supažindins su mūsų kainodara.

Visą tai Universalaus meistro valymo komandai yra vienas malonumas. Visos langų valymo paslaugos bet kokiomis sąlygomis ir bet kuriuo metu. Maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefono numeriu (8-666) 12032 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Universalus meistras – visi valymo sprendimai jums!

Aptarnavimo teritorija

Langų valymas Vilniuje

(8-666) 12032

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų kitos paslaugos

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 4 reviews)
  • Labai dėkingas už operatyvią pagalbą! Algis 2021-07-14
  • Patikima įmonė, rekomenduoju! Jurgita 05/20/2019
  • Reikia išvalyti 6 laiptinės langus Vilniuje. Mokame 100 eur. Tel. 869818984 Artūras 10/17/2018
  • Greičiausiai kokybiškiausios langų valymo paslaugos Vilniuje, ačiū 🙂 Donatas 05/02/2017  Palieskite, kad skambintumėte