Kilimų valymas Vilniuje 

Kilimas – ir dekoratyvinis, ir funkcinis namų elementas, ne tik gražinantis jūsų svetainės arba miegamojo interjerą, bet ir atliekantis šilumos ir jaukumo funkciją. Tačiau, kad ir kiek į tai pastangų dėtumėte, jūsų kilimas anksčiau ar vėliau taps išsiliejusios kavos arba netinkamai nuvalyto bato auka. Kilimai – kaip ir bet kuris kitas baldas – reikalauja daug priežiūros.

Universalaus meistro valymo paslaugų komanda – jūsų paslaugoms! Jeigu pastebėjote, kad jau atėjo laikas atnaujinti jūsų kilimų gaivumą ir išvaizdą, kviečiame susisiekti su mūsų kvalifikuota Kilimų valymo komandą. Universalaus meistro licencijuota valymo komanda gali išvalyti ir atnaujinti jūsų svetainės, miegamojo, vonios kambario, koridoriaus ir lauko kilimus ar kiliminę dangą.  Tad nesidrovėkite ir skambinkite mums telefonu žemiau, arba rašykite el. paštu: info@universalusmeistras.lt. 

kilimu valymas Vilniuje
Kilimų valymas

Atminkite, kad visada turite galimybę patys atlikti kai kurias kilimų valymo operacijas. Prekyboje yra labai didelis kilimų valymo priemonių pasirinkimas, o ką jau kalbėti apie techninę įrangą. Profilaktinis kilimų valymas dulkių siurbliu arba paprasčiausias dulkinimas lauke tikrai padeda išlaikyti kilimo estetiką ir jaukumą. Tačiau, tai nėra viskas, ką galite daryti, kad užtikrintumėte jo ilgaamžiškumą.

Universalaus meistro valymo ekspertų komanda turi specialias dirbtuves, kuriose gali nuodugniai išvalyti bet kokio tipo kilimą, tokiu būdu sunaikinant visus įsiveisusius mikroorganizmus, suteikiant kilimams malonų kvapą, ir supurenant juos, kad atrodytų kaip nauji. Kilimų valymo procesuose yra taikomos naujausios ir ekologiškiausios šių laikų kilimų valymo technologijos.

Kilimų valymas kaina

Taigi, jeigu nusprendėte negaišti laiko bandydami išvalyti visus namuose turimus kilimus, neleisti pinigų ant brangių kilimų valymo priemonių ar jeigu tiesiog neturite tam noro, drąsiai kviečiame susisiekti su Universaliu meistru telefonu (8-666) 12032 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt .

Universalus meistras – visi valymo sprendimai jums!

Aptarnavimo zona

Kilimų valymas Vilniuje

(8-666) 12032

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų kitos paslaugos

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 3 reviews)
  • Puikios paslaugos, dėkui. Darius 06/12/2018
  • Geras, nesitikėjau, kad bus taip kokybiška 🙂 Jūsų kilimų valymas, tikrai numeris 1 Vilniuje, ačiū! Adomas 02/09/2017
  • Dėkoju už pagalbą. Monika 07/16/2018
  Palieskite, kad skambintumėte