Čiužinių valymas Vilniuje

Visiems patinka švara namuose. Net jeigu ir nesate ypač priekabus tvarkos atžvilgiu, visk tiek galite pripažinti, kad gyventi tvarkinguose namuose yra daug maloniau nei ne tokiuose tvarkinguose. Tačiau, gyventi idealiai švariuose namuose gali būti per sunku – nuolatinė priežiūra gali užimti visą jūsų turimą laiką, ar net daugiau, ypač dalykai ir vietos, kurias nėra taip lengva išvalyti namų sąlygomis.

Vienas šių dalykų yra čiužiniai. Kai kuriems žmonėms gali keistai nuskambėti, kad čiužinį irgi reikia valyti kaip ir bet kokį kitą daiktą namuose. Visgi mes palyginamai ilgą laiką praleidžiame ant čiužinio, ne tik miegodami, bet ir skaitydami knygas ar žiūrėdami televizorių. Dėl šio ilgalaikio kontakto čiužinyje pradeda formuotis mikroorganizmų ekosistemos ir čiužinys po truputį nešvarėja.

Čiužinius yra būtina reguliariai valyti – rekomenduojama du kartus per metus. Be to, kad apskritai būna nemalonu miegoti ant nevalytų čiužinių, čiužinių valymas suteikia papildomos naudos.

 

ciuziniu valymas

 

ciuziniu valymas Vilniuje

Švarūs ir prižiūrimi čiužiniai ilgiau tarnauja – kaip ir bet koks kitas prižiūrimas dalykas – ir valant yra užkertamas kelias kenkėjams. Ilgainiui jie gali tapti blogesnės sveikatos priežastimi. Todėl rekomenduojame nelaukti ir užsisakyti mūsų čiužinių valymo Vilniuje paslaugas.

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 12032

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Valymo darbai nėra sudėtingas reikalas. Tačiau, paklauskite, ar bet kas galėtų tinkamai išvalyti atsargos reikalaujančius daiktus? Valymo darbams atlikti reikia tiek pat žinių, įgūdžių ir atsargumo, kiek ir bet kuriai kitai specialybei. Visgi darbas vyksta su valymo medžiagomis ir specialia įranga. Universalaus meistro kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę patalpų valymo specialistai užtikrins jūsų čiužinio švarą ir saugumą. Viskas pagal suderintą ir sutartą planą ir be netikėtų papildomų išlaidų! Nuo šiol miegosite švariai, ramiai, jaukiai ir saugiai!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Universalaus meistro valymo specialistų komanda vertina ir gerbia savo darbą, amatą ir saugo jo suformuotą reputaciją. Mes garantuojame tai, kad su mumis neteks sulaukti nemalonių staigmenų. Atkeliavę į jūsų nurodytą adresą, išklausysime jūsų pageidavimų, apžiūrėsime ir aptarsime, kaip geriausiai būtų valyti jūsų čiužinį ir jį išvalysime tik specialiai pritaikytomis priemonėmis, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai padarysime be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Kaip ir sutariame – taip ir darome.

Kokybė. Universalaus meistro valymo ekspertai supranta kokybiško darbo vertę ir gerbia klientų turtą. Visgi patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Dėl to valymo ir tvarkymo darbus atliekame vadovaujantis tinkama praktika, metodais bei naudojame tik ekologiškas valymo priemones. Esame valę viską ir toliau specializuojamės būti universaliais šioje rinkoje, todėl kokybę galime garantuoti!

Kaina. Valymo paslaugos, kaip ir dauguma kitų paslaugų, kainuoja pinigus. Tačiau į šią investiciją reikia žiūrėti su ilgalaike perspektyva. Investuodami į švarą dabar, taupote savo laiką, o čiužinį gali tekti valyti daugiau negu vieną kartą, todėl laiko yra sutaupoma daugiau nei įsivaizduojate. Be to, jums nebereikės pirkti specialių (ir tikėtina brangių, vietą užimančių ir retai naudojamų) valymo priemones, nes mes jas turime. nekainuoja. 

Čiužinių valymas kaina

Kad ir kaip norėtume turėti tikslią čiužinių valymo kainą, tačiau- negalime, nes kiekvienas poreikis yra unikalus. Todėl kviečiame Jus skambinti mūsų specialistams, jie tiksliau Jus supažindins su mūsų kainodara.

Universalaus meistro valymo paslaugų komanda – jūsų paslaugoms! Nebijokite – pasirūpinsime jūsų patogumu, miegu ir sveikata. Išvalysime bet kokio storumo, tipo, medžiagos ir dydžio čiužinį. Čiužiniams valyti naudojame tik ekologiškus valiklius, nekenkiančius aplinkai ir jūsų sveikatai. Taip pat naudojame modernius įrenginius čiužiniams ir kitiems baldams valyti.

Pagalvokite – grįžtate namo po ilgos darbo dienos, kur jūsų dabar laukia ne tik šeimyna, augintiniai ir namų jaukumas bei  saugumas, bet ir švari lova, kvepianti naujumu. Universalaus meistro valymo ekspertų komanda gali šią pasaką paversti realybe. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis. Susisiekite su „Universalaus meistro“ valymo komanda telefonu (8-666) 12032 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Aptarnavimo zona

Čiužinių Valymas Vilniuje

(8-666) 12032

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų kitos paslaugos

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai! Arūnas 05/04/2017
  Palieskite, kad skambintumėte