Cheminis Valymas Vilniuje 

Reguliarios bendro pobūdžio valymo paslaugos yra labai nuostabus profilaktinis sprendimas švarai palaikyti. Tokiu būdu ne tik pasirūpinate švara ir higiena namuose, biure, automobilyje ar kitose vietose, bet ir palaikote bendrą tvarką – žinote, kur kas, ir ar viskas savo vietoje. Tačiau, dulkių nušluostymas arba stalviršio nuvalymas paprastai neišsprendžia ilgainiui besiformuojančių problemų.

Cheminis valymas – ne profilaktinis, bet būtinas sprendimas įvairaus pobūdžio patalpoms, baldams ir daiktams valyti. Cheminis valymas pašalina kai kurias dėmes, kurių paprastomis priemonėmis nepanaikinsite. Užpylus kavą ant sėdynės arba ištepus kilimą ledais, ne taip jau ir lengvai juos išvalysite, o jeigu dėmė įsisenėja, tai būna net dar sunkiau ją išvalyti.

Cheminis valymas taip pat padeda atsikratyti įkyresnės nešvaros problemos – bakterijų ir kitų mikroorganizmų.

 

Cheminis Valymas Vilniuje

 

Cheminis Valymas

Bet kokio ilgą laiką cheminiu būdu nevalyto baldo kokybė pradės prastėti daugėjant tokiems parazitams kaip dulkių erkės. Be to, dulkių erkės bei kiti mikroorganizmai yra astmos ir kai kurių alergijų sukelėjai. Tik cheminis valymas gali užtikrintai panaikinti šią biologinę problemą. Todėl rekomenduojame skambinti mūsų specialistams, jie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 12032

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Universalaus meistro valymo specialistai žino, kiek yra vertas kokybiškas darbas ir gerbia visų mūsų klientų nuosavybę. Visi turime, ką norėtume apsaugoti, todėl ir suprantame tai, kad kai kurie mūsų daiktai yra neįkainojami. Todėl valydami patalpas, daiktus ir kitus dalykus vadovaujamės atitinkama darbo praktika, metodais bei naudojame tik ekologiškas ir tinkamas valymo medžiagas. Esame Universalus meistras – dirbame universaliai, todėl kokybę ir tinkamą rezultatą galime užtikrinti!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Universalaus meistro ekspertai myli savo darbą, gerbia savo specialybę ir siekia puoselėti jos reputaciją. Todėl garantuojame, kad su mumis nebus nemalonių staigmenų. Atvyksime pateiktu adresu, išklausysime jūsų pageidavimų, aptarsime valymo planą, atsižvelgsime į situaciją, valysime daiktus tik tam skirtomis priemonėmis, o išvalę pateiksime ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Pažadame, kad nebus jokių „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Kaip suplanuojama – taip ir padaroma.

Kokybė. Universalaus meistro valymo ekspertai vertina kokybę. Gerbiame klientų turtą, nes patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra neįkainojami ir nepakeičiami. Dėl to valymo darbus atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei naudojame tik ekologiškas valymo priemones ir atitinkamai pagal paviršius. Turime patirties su visokio pobūdžio daiktais ir paviršiais – esame valę namus bei biurus, baldus, langus, sienas, lubas, mašinų salonus bei daug kitų vietų ir daiktų. Kokybę galime užtikrinti!

Kaina. Į valymo paslaugas reikia žiūrėti kaip į būtiną investiciją. Valymas bet kuriuo atveju reikalaus kokių nors išteklių, tačiau jeigu norite rimtai sutaupyti ne tik pinigus, bet ir tai, kas yra neįkainojama, t. y. laikas, tai sumokėdami tik šiek tiek daugiau, jums grįš labai daug. Pagalvokite, kiek laiko galite sutaupyti, jeigu samdytumėte specialistus. Taip pat, jums nereikėtų investuoti pinigų į nepigias valymo priemones, nes mes jomis pasirūpiname. Jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda – jums tai bet kuriuo atveju nieko nekainuoja.

Cheminis valymas kaina

Kad ir kaip norėtume turėti tikslią cheminio valymo paslaugų kainą, tačiau- negalime, nes kiekvienas poreikis yra unikalus. Todėl kviečiame Jus skambinti mūsų specialistams, jie tiksliau Jus supažindins su mūsų kainodara.

Universalaus meistro valymo ekspertų komanda – jūsų paslaugoms! Mūsų meistrai yra licencijuoti, įgudę ir patyrę cheminio bei kitokio pobūdžio valymo srities specialistai. Taikome tik ekologiškas ir nepavojingas valymo priemones, naudojame modernias technologijas bei įrangą, o svarbiausia – dirbame sąžiningai, atsakingai ir profesionaliai. Dėl to galite likti ramūs!

Įvairiausių patalpų, baldų ir daiktų cheminis valymas ir daugiau su Universaliu meistru! Išvalysime jūsų namus, jūsų automobilį ir jūsų daiktus. Nereikės nei vargti, nei skirti tam laiko. Leiskite padaryti šią pasaką realybę. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis. Susisiekite su Universalaus meistro valymo komanda telefonu (8-666) 12032 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Aptarnavimo zona

Cheminis Valymas Vilniuje

(8-666) 12032

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų kitos paslaugos

  • Cheminis valymas; 
  • Fasadų valymas, plovimas; 
  • Aplinkos tvarkymas
  • Teritorijų priežiūra; 
  • Komercinių patalpų tvarkymas, valymas;
  • Kiti darbai bei paslaugos.

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, puikiai susitvarkėte su darbais 🙂 Tautvydas 05/04/2017
  Palieskite, kad skambintumėte