Namų tvarkymas Vilniuje 

Gyvenamųjų namų tvarkymas ir valymas yra ko gero vienas svarbiausių dalykų kiekvieno žmogaus gyvenime. Tai ne tik garantuoja bendrą tvarką namuose, bet ir taip pat užkerta kelią įvairiausioms bakterijoms ir ligoms plisti, užtikrina nuostabų namų interjero (bei eksterjero) grožį ir nepadaro gėdos, jeigu netikėtai apsilanko šeima, draugai ar valstybės darbuotojai.

Tačiau yra šiek tiek gaila pripažinti, kad tvarka ir švara nėra pats įdomiausias ar maloniausias darbas. Tai taip pat nėra kiekvienam žmogui – vieni neturi laiko, kiti nemoka, treti nemėgsta, o ketvirti paprasčiausiai tingi. Visą tai yra labai žmogiška ir suprantama. Kad ir kokia yra priežastis atidėti šiuos darbus vėlesniam laikui, bet kuriuo atveju galite būti ramūs, nes sprendimas yra: Universalaus meistro komanda – bus vienintelis Jūsų valymo paslaugos Vilniuje pasirinkimas!

Skambinkite jau dabar telefonu numeriu (8-666) 12032, arba rašykite el. paštu: info@universalusmeistras.lt

namu tvarkymas Vilniuje
Namų tvarkymas

Universalus meistro valymo komanda siūlo visas namų valymo paslaugas: grindų plovimas, kilimų siurbliavimas, dulkių šluostymas, purvų šalinimas, visų kambarių valymas nuo lubų iki grindų ir daug kitų paslaugų! Jūs pasakykite – mes išvalysime. Niekuo neprireiks rūpintis, nes visas priemones bei įrangą atsivežame patys. Pagalvokite, ką norėtumėte padaryti su vieta, kurią sutaupote, nes valymo priemonių saugoti nebeteks!

Namų tvarkymas kaina

Kad ir kaip norėtume turėti tikslią namų tvarkymo kainą, tačiau- negalime, nes kiekvienas poreikis yra unikalus. Todėl kviečiame Jus skambinti mūsų specialistams, jie tiksliau Jus supažindins su mūsų kainodara.

Grįžti į švarius namus, kuriuose virtuvė nepriekaištingai švari, visi kilimai purūs ir šviesūs, o grindys – blizgančios, tualeto kambarys spindi ir kvepia, o svetainė laukia svečių. Pageidaujate to? Tuomet maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis. Susisiekite su Universalaus meistro valymo komanda telefono numeriu (8-666) 12032 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – visi valymo sprendimai jums!

Aptarnavimo zona

Namų tvarkymas Vilniuje

(8-666) 12032

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų kitos paslaugos

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Greičiausiai kokybiškiausios namų tvarkymo paslaugos Vilniuje, ačiū 🙂 Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte