Baldų valymas Vilniuje 

Taip, kaip baldai yra svarbus bet kurių namų ar biuro erdvės elementas, užtikrinantis komfortą ir estetiką, taip ir jie yra ypač svarbi dalys atliekant patalpų valymo paslaugas. Lovos, sofos, foteliai, kėdės ir kiti baldai taip pat gali išsitepti ir tapti tobula erdve mikroskopiniams organizmams daugintis. Todėl baldus yra būtina reguliariai valyti.

Universalaus meistro valymo komanda – jūsų paslaugoms! Jeigu pastebėjote, kad jau atėjo laikas atnaujinti jūsų baldų gaivumą ar išvaizdą, maloniai kviečiame kreiptis į mūsų kvalifikuotą valymo komandą. Mes galime išvalyti medžiaga arba oda aptemptus baldus, medinius, akrilo, permatomo plastiko (lucito) ir pintinius baldus.

baldų valymas- nėra lengvas darbas, bet jeigu siekiate sutaupyti šiek tiek pinigų, turite labai gerą galimybę kai kuriuos darbus patys atlikti. Tai apskritai yra gera profilaktika:

Baldų valymas
baldu valymas vilniuje

 • Jeigu turite medžiaginius baldus: galite reguliariai siurbliuoti tarpus ir lenkimo vietas (lankstomi baldai), o jeigu įmanoma išrinkti juos, pvz., nuimti pagalves arba sėdynes, tuomet galite nuodugniau išsiurbliuoti tas vietas. Labai tikėtina, kad jose bus daug dulkių ir trupinių.
 • Jeigu turite odinius baldus: venkite statyti juos saulės šviesoje, nes tai išdžiovina odą ir ji tuomet pradeda trūkinėti. Taip pat reguliariai galite ištepti ją odinių baldų kremais arba vaškais. Užtenka tai daryti vieną ar du kartus per metus.
 • Jeigu turite medinius baldus: mineraliniai spiritai padeda panaikinti tam tikras dėmes. Šiek tiek jo užpilkite ant skuduro arba kempinės ir nestipriai trinkite medį. Būtina trinti palei rievę, nes trinant stačiai jai susidaro ryškios linijos ar net tarpai.

Baldų valymas kaina

Kad ir kaip norėtume turėti tikslią baldų valymo kainą, tačiau- negalime, nes kiekvienas poreikis yra unikalus. Todėl kviečiame Jus skambinti mūsų specialistams, jie tiksliau Jus supažindins su mūsų kainodara.

Daug patarimų apie baldų valymą galite rasti mūsų publikuotose straipsniuose esančiuose bloge.  Jeigu susidomėjote Universalaus meistro baldų valymo paslaugomis, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu (8-666) 12032 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.  Universalus meistras – visi valymo sprendimai jums!

Aptarnavimo zona

Baldų Valymas Vilniuje

(8-666) 12032

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų kitos paslaugos

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Justina 02/09/2017
  • Greičiausiai kokybiškiausios baldų valymo paslaugos Vilniuje, ačiū 🙂 Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte