Buto valymas Vilniuje

Švarūs ir jaukūs namai yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Tačiau ne visi ir ne visada gali skirti pakankamai dėmesio savo namų švarai palaikyti dėl daugelio dalykų. Vieni yra užimti po darbo valandų ar savaitgaliais, kiti turi daug hobių ir įvairių laisvalaikio praleidimo formų, tad nelieka laiko sutvarkyti ir išvalyti namus. Jeigu juose yra augintiniai, atsiranda papildomi rūpesčiai dėl tvarkos preciziškumo. Tokiais atvejais, kai trūksta laiko skirti buto valymui, į pagalbą gali ateiti namų tvarkytojai – paklausūs ir vertinami paslaugų teikėjai.

Kokias paslaugas suteikia buto valymo įmonės ar pavieniai butų tvarkytojai? Buto valymas gali būti atliekamas tiek vieną kartą, tiek periodiškai pagal susitarimus. Jei jums tereikia vienkartinio buto išvalymo ir sutvarkymo, suderinkite ir aptarkite aiškiai visas sąlygas. Jei jus domina periodinės buto valymo paslaugos, pavyzdžiui, vieną kartą per savaitę, suderinkite palankias tvarkymui dienas ir tai, koks paslaugų paketas jus domina. Į pagrindinį buto valymo paslaugų paketą dažniausiai įeina tokios buto valymo paslaugos:

 • Visų paviršių nuvalymas nuo dulkių ir nešvarumų;
 • Kriauklių, maišytuvų ir klozetų išvalymas ir dezinfekavimas;
 • Minkštųjų baldų išsiurbimas;
 • Palangių nuvalymas;
 • Dulkių nuvalymas nuo plintusų, šviestuvų, veidrodžių, lentynų;
 • Kilimų ir kiliminės dangos išsiurbliavimas;
 • Grindų išsiurbimas ir išplovimas.

Esant poreikiui, galimos papildomos paslaugos: patalynės keitimas, išorinių ir vidinių langų valymas, žaliuzių valymas, drabužių lyginimas ir sudėjimas į spintas, indų plovimas, šaldytuvo, mikrobangės ir orkaitės vidaus išvalymas. Generaliniam buto valymui siūlomas pilnas paslaugų paketas, kuris suderinamas individualiai su kiekvienu klientu. Jei norite, kad jūsų buto nepriekaištinga švara jus nudžiugintų, susiskiekite su Universalaus meistro buto valymo komanda. Jaukumas ir tvarka kiekvieną sykį - garantuoti!

Buto valymas

(8-666) 12032

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Namų ir butų valymas yra ta sritis, kur tikslumas, greitis ir ypatingas švaros pojūtis yra privalomi. Universalaus meistro komandos namų tvarkytojai - ilgametę patirtį turintys profesionalai, garantuosiantys jūsų būsto švarą bei lėšų sutaupymą. Mes visada randame sprendimus net sudėtingiausiose situacijose, nes turime patirtį, žinias ir gerą reputaciją.

Kokybė. Universalus meistras - tai kokybės garantas. Taip galime teigti, nes esame įdiegę aukštus kokybės standartus įmonėje, reikalaujame iš savo komandos preciziškai ir kokybiškai atlikti darbus, būti atsakingiems ir lojaliems. Mes esame atsakinga įmonė ir mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas atliktų darbų kokybe ir užtikrintas, kad viskas, ką mes darome yra tikslu ir su garantija.

Lankstumas ir organizuotumas. Universalaus meistro komanda - lanksti, gerai organizuota ir pasižyminti spartumu. Kiekvienam klientui turime individualų pasiūlymą bei rekomendacijas. Jei atsitinka netikėta ir nestandartinė situacija, skubiai sprendžiame ir pasiūlome išeitį. Esame profesionalų komanda, tad siekiame kuo geriau atlikti mums patikėtus darbus.

Įvairus paslaugų spektras. Kiekviena namų/buto valymo įmonė ar komanda turi savo valymo įgūdžius ir darbo principus, kaip tobulai išvalyti patalpas ir patenkinti klientų norus visiškai pilnai. Universalus meistras geba išgirsti, išklausyti ir suprasti klientų norus. Mes turime unikalius namų tvarkymo metodus, kurie tinka tvarkant tiek dideles, tiek mažas patalpas. Galime atvykti išvalyti jūsų rūsius, garažus, sodybas ir komercines patalpas. Tam esame pasiruošę - turime visą reikalingą valymo įrangą, valiklius bei kitas priemones.

Buto valymas kaina

Rasti gerą namų ar buto tvarkytoją nėra taip paprasta, nes darbuotojų trūkumas yra jaučiamas ne vienoje verslo srityje. Universalus meistras, surinkęs puikių ir atsidavusių darbuotojų komandą, gali pasiūlyti ne tik efektyvias valymo paslaugas, bet ir gerą bei konkurencingą jų kainą. Paskambinkite mums ir susitarsime dėl jūsų buto savalaikio sutvarkymo - jūsų namai taps jaukesni ir skleis dar daugiau šilumos!

Buto valymas

(8-666) 12032

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte