Kaminų valymas

Židinių ir kaminų teikiama šiluma yra maloni, o šaltuoju metų laiku - itin reikalinga ir būtina. Tačiau neverta pamiršti, kad židinius reikia prižiūrėti, o kaminus - valyti nors kartą per metus. Ideali priežiūra, kai jūsų namų šilumos šaltiniai valomi du kartus per metus.

Kodėl tai būtina daryti? Atsako Universalaus meistro specialistai. Praktiškai kiekvieno šildymo sezono metu nutinka nelaimių, kuomet namo gyventojai apsinuodija smalkėmis ar kyla gaisrai. Viso to priežastis - netinkamas židinių, krosnių bei dūmtraukių įrengimas ir priežiūra. Labai gaila, bet tokios nelaimės - ne retenybė Lietuvoje. Kaminų valymas - viena seniausių paslaugų, teikiamų namų savininkams.

kaminu valymas

Kaminų valymo paslaugas teikia tiek pavieniai meistrai - kaminkrėčiai, tiek specializuotos įmonės. Priešgaisrinės apsaugos ekspertų manymu, jei gyventojai laikytųsi rekomendacijų ir laiku valytų kaminus ir dūmtraukius, nelaimių nutiktų ženkliai mažiau.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Valyti kaminus nėra „raketų mokslas“, bet ir taip pat neatrodo kaip pats lengviausias ar maloniausias darbas. Tačiau, turėtumėte mąstyti ne apie lengvumą, bet apie tinkamumą. Kaminų valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kaminų valymo specialistai pasirūpins, kad jūsų kamino sistema nekeltų pavojaus jums bei aplinkiniams ir užtikrins, kad jūsų namai būtų šilti bei jaukūs!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – atvykę į jūsų nurodytą adresą išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kokių konkrečių kamino valymo darbų imtis, atsižvelgsime į jūsų nuosavybę, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Darysime tik taip, kaip nutarsite.

Kokybė. Universalaus meistro ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo darbus atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika ir metodais. Valydami kaminus naudojame specialią įrangą, priklausomai nuo situacijos. Taikydami tinkamas technologijas užtikriname paslaugų kokybę ir nepriekaištingus rezultatus!

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Kaminų valymas kaina

Pats seniausias kaminų valymo būdas - mechaninis, tad tikrai patikimas ir efektyvus. Tokiu būdu, specialių šepečių pagalba kruopščiai išvaloma kamino anga, surenkamos susikaupusios atskilusios dalys bei nešvarumų sankaupos ir apnašos. Kaminų valymo paslaugų nepatikėkite mėgėjams, nes tai netikslinga ir rizikinga.

Kaminų valymo kaina - individuali ir priklauso nuo konkretaus kamino užterštumo, darbų apimčių ir kitų nenumatytų aplinkybių. Todėl ekspertai pataria nepamiršti prižiūrėti kaminų. Kuo labiau kaminas užterštas, tuo sudėtingesnis gali būti jo išvalymas, o tuo pačiu ir didesnė kaina. Jei kaminas neseniai buvo valytas, jame bus nedaug apnašų. Tad galima tiesiog sudeginti drebulių malkas. Yra žinoma, kad drebulių mediena skleidžia stiprią trauką, tad sudžiūvusios ir sudegusios dervingos medžiagos išstumia pelenus iš kamino, kurių daug liekia po kūrenimo spygliuočių malkomis. Jei kamino valymui naudosite chemines medžiagas ar preparatus, jie pašalins suodžius, tačiau toks kaminų valymo būdas netinkamas seniems kaminams. Tai labiau profilaktinė kaminų valymo priemonė.

Tam, kad neturėtumėte problemų visus metus, kreipkitės į savo srities specialistus - kaminkrėčius ar sertifikuotas įmones, teikiančias kaminų valymo paslaugas. Profesionalai efektyviai ir kokybiškai išvalys kaminą bei dūmtraukio sistemą, apsaugodami jūsų namus nuo galimo gaisro ar kitos nelaimės. Kaminų valymas - patikima apsauga jums ir jūsų šeimai.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja kaminų valymas?

Kaminų valymo kaina priklauso nuo labai daug faktorių, tačiau mes visuomet siūlome puikų paslaugų kainos ir kokybės santykį. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų meistrais, kaip įmanoma aiškiau apibūdinti jūsų poreikį ir tik taip galėsime tiksliai įvardinti šios paslaugos kainą.

 

✅Kaip užsakyti kaminų valymą?

Pasirinkite miestą, kuriame paslauga turėtų būti atlikta ir, suradę meistro kontaktus, susisiekite su juo tiesiogiai telefonu arba el. paštu. Skatiname tiesioginį bendravimą su meistrais patogiam ir tiksliam paslaugų užsakymui.

 

✅Koks yra kaminų valymo procesas?

Susisiekus su meistru bei sutarus apžiūros laiką, meistras atvyks į nurodytą vietą kainos ir darbo terminų patikslinimui.

 

✅Kaip greitai galite išvalyti kaminą?

Darbai pradedami artimiausiu metu, atsižvelgiant į oro sąlygas, užsakymų gausą ir sezoniškumą. Sezono metu darbų pradžios gali reikėti šiek tiek palaukti, tačiau savo klientams visuomet pateikiame tikslius darbų pradžios ir atlikimo terminus.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 2 reviews)
  • Puiki įmonė, rekomenduoju! Antantas 05/13/2020
  • Ačiū už puikų išvalymą, gerai traukia. Kamino frezavimas velenu tai puikus išradimas. Donatas Januškevičius 11/03/2021
Palieskite, kad skambintumėte