Kaminų valymas Šiauliuose

Kaminų valymas Šiauliuose - Universalaus meistro teikiama nauja paslauga Šiaulių regiono gyventojams. Iki šių laikų kaminkrėčio profesija yra paklausi ir reikalinga. Mes visi pastebime, kad individualių namų statybos rajonai vis plečiasi, tad kaminkrėčiams darbo yra pakankamai. Funkcionuojančiam namuose židiniui ar veikiančiai kamino sistemai reikalinga priežiūra bei profilaktinis patikrinimas. Jei jūsų namo kaminas buvo seniai valytas - paskubėkite užsisakyti kamino valymo paslaugas. Gali būti, kad jūsų kaminas greitu laiku nebeatliks savo funkcijų ir ilgainiui gali kilti gaisras ar smalkių nuotėkis.

Kokie pagrindiniai kamino sistemos gedimo požymiai? Visų pirma, esant nevalytam kaminui kaupiasi suodžiai ir dėl to kamino ortakis gali užsikimšti. Susidarius pavojingam slėgiui, gali nukentėti visa kūrenimo sistema ir kaminas. Kaminkrėčiai rekomenduoja kaminus valyti nors vieną kartą per metus, būtinai prieš šildymo sezoną. Idealu, kai tai atliktumėte du kartus per metus - prieš ir po šildymo sezono. Tuomet galėsite būti ramūs, kad jūsų namai yra saugūs.

kaminu valymas Šiauliuose

kaminkretys Šiauliuose

Jei jums reikia kamino valymo paslaugų, susisiekite su Universalaus meistro kaminkrėčiais ir jūsų namų saugumu bus pasirūpinta. Kaminų valymas Šiauliuose, atliktas Universalaus meistro specialistų - kokybiškas ir greitas.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Valyti kaminus nėra „raketų mokslas“, bet ir taip pat neatrodo kaip pats lengviausias ar maloniausias darbas. Tačiau, turėtumėte mąstyti ne apie lengvumą, bet apie tinkamumą. Kaminų valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kaminų valymo specialistai pasirūpins, kad jūsų kamino sistema nekeltų pavojaus jums bei aplinkiniams ir užtikrins, kad jūsų namai būtų šilti bei jaukūs!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – atvykę į jūsų nurodytą adresą išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kokių konkrečių kamino valymo darbų imtis, atsižvelgsime į jūsų nuosavybę, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Darysime tik taip, kaip nutarsite.

Kokybė. Universalaus meistro ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo darbus atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika ir metodais. Valydami kaminus naudojame specialią įrangą, priklausomai nuo situacijos. Taikydami tinkamas technologijas užtikriname paslaugų kokybę ir nepriekaištingus rezultatus!

kaminu valymas Šiauliuose

Žiūrėkite, kad Jums taip neatsitiktų!

(8-5) 214 2608

Kaminų valymas Šiauliuose

Reguliarus kaminų ir jų sistemų valymas. Lietuvos ugniagesiai rekomenduoja pasirūpinti kaminų ir kaminų sistemos valymu bent kartą per metus. Suprantama, kad kaminkrėčių vizitas gali sukelti tam tikrus rūpesčius namų šeimininkams, t. y. vizito planavimas ir privalėjimas būti namuose kol meistrai atlieka darbus, bet namų saugumas ir šeimos gerovė šiuo atveju yra svarbesni. Todėl, gavus jūsų leidimą, Universalaus meistro kaminkrėčiai gali susisiekti su jumis praėjus tam tikram laikotarpiui (pvz., 9 ar 12 mėnesių) ir susitarti dėl kito vizito apžiūrėti ir išvalyti kaminą.

Kaminų ir jų sistemų apžiūra. Kaip ir daugelis kitų jūsų namų objektų, kaminas taip pat turi būti reguliariai apžiūrimas. Mūsų patyrę meistrai gali apžiūrėti jūsų kaminą ir kamino sistemą, nustatyti jos stovį, poreikį valyti ir (arba) remontuoti, įvertinti saugumo lygį pagal šalyje priimtas priešgaisrinės saugos nuostatas ir visą tai pristatyti jums tiek žodžiu, tiek raštu.

Kaminų ir jų sistemų remontas. Mūsų kaminkrėčiai moka ne tik valyti ir diagnozuoti pažeistus kaminus, bet ir taip pat išmano kaminų ir kaminų sistemos remonto amatą. Jeigu jūsų kaminas yra matęs geresnes dienas ir jums reikia atsinaujinti, arba, esant aukštesniam kaminui, paskutinė audra pakreipė jį, nedvejokite ir užtikrinkite savo, savo šeimos bei kaimynų saugumą – kreipkitės į Universalų meistrą, o mes visą kitą sutvarkysime!

Patogumas

Rinka diktuoja atitinkamas kaminų valymo paslaugų kainas, bet tai nėra priežastis išsigąsti – kaina yra nėra didelė, lyginant su paslaugų suteikiama nauda. Tiesiog pagalvokite, kiek laiko ir pastangų galite sutaupyti samdydami specialistus. Tokiu atveju taip pat nebereikia investuoti į valymo priemones ir įrangą. Taip pat, jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda, jums tai nieko nekainuoja. Galiausiai, išvalytas kaminas sutvarkys namų šilumos problemas – taip sutaupysite ir pinigų, ir namams kūrenti būtinų medžiagų. Tačiau bendrai paėmus, kaminų valymo kaina labai priklauso nuo kamino tipo, todėl rekomenduojame skambinti mūsų kaminkrečiams ir sužinoti tikslią valymo kainą!

Kaminų valymas Šiauliuose

(8-5) 214 2608

Mūsū atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019
Palieskite, kad skambintumėte