Kaminų valymas Kaune

Kaminų valymas Kaune - jūsų namų ar komericinių pastatų poreikiams patenkinti. Kaminkrėčio profesija yra viena iš seniausių pasaulyje, bet iki šiol ji aktuali ir reikalinga. Nuolat besiplečiant nuosavų gyvenamųjų namų rajonams visoje Lietuvoje, kaminų valymo paslaugos yra itin paklausios. Reguliarios kaminų valymo paslaugos būtinos tuomet, kai namuose yra funkcionalus židinys bei namų šildymo bei kamino sistemos.

Kodėl kaminų valymas yra toks aktualus? Laikui bėgant kamine sumažėja trauka, tampa vis sunkiau užkurti krosnį ar židinį. Visiškai nevalomas kaminas gali pridaryti bėdų - ilgainiui gali kilti gaisras ar įvykti sprogimas. Specialistai pataria atlikti kamino profilaktiką, kad išvengti tokių bėdų. Jei ilgą laiką kaminas nevalomas, suodžiai pasiekia tokią temperatūrą, kad kamino sistemos dalys gali užsiliepsnoti. O jeigu kaminas yra siauras, susidarius pavojingam slėgiui, gali sugesti visa sistema.

kaminu valymas Kaune

kaminkretys Kaune

Kaminus rekomenduojama valyti vieną kartą per metus profilaktiškai, prieš prasidedant šildymo sezonui. Idealiai priežiūrai 2–3 kartai per metus. Ši procedūra užtikrina ne tik švarą, bet ir kamino sistemos ilgaamžiškumą. Mes rekomenduojame nerizikuoti savo šeimos sveikata ir užsisakyti kaminų valymo paslaugą nieko nelaukiant. Skambinkite Universalaus meistro kaminkrėčiams ir mes pasirūpinsime jūsų saugumu. Kaminų valymas Kaune - paslauga šalia jūsų namų!

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Valyti kaminus nėra „raketų mokslas“, bet ir taip pat neatrodo kaip pats lengviausias ar maloniausias darbas. Tačiau, turėtumėte mąstyti ne apie lengvumą, bet apie tinkamumą. Kaminų valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kaminų valymo specialistai pasirūpins, kad jūsų kamino sistema nekeltų pavojaus jums bei aplinkiniams ir užtikrins, kad jūsų namai būtų šilti bei jaukūs!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – atvykę į jūsų nurodytą adresą išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kokių konkrečių kamino valymo darbų imtis, atsižvelgsime į jūsų nuosavybę, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Darysime tik taip, kaip nutarsite.

Kokybė. Universalaus meistro ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo darbus atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika ir metodais. Valydami kaminus naudojame specialią įrangą, priklausomai nuo situacijos. Taikydami tinkamas technologijas užtikriname paslaugų kokybę ir nepriekaištingus rezultatus!

kaminu valymas Kaune

Žiūrėkite, kad Jums taip neatsitiktų!

(8-5) 214 2608

Kaminų valymas Kaunas

Kaminų valymo profesija yra labai sena, bet po keleto amžių ji išliko aktuali ir net būtina šiuolaikiniame pasaulyje. Nuosavų gyvenamųjų namų rajonai įrodo, kodėl vis dar kaminų valymo paslaugos yra paklausios ir būtinos. Jeigu jūsų namuose yra funkcionalus židinys ir namų šildymo bei kamino sistemos, tuomet jums tikrai prireiks reguliarių kaminų valymo paslaugų.

Kodėl būtina valyti kaminą? Seniai valytas kaminas paprasčiausiai praranda savo funkciją. Laikui bėgant kamine sumažėja trauka, dėl ko tampa sunkiau užkurti krosnį. Sunkesnės situacijos atveju net nebūtų įmanoma užkurti ugnies. Galiausiai, visiškai nevalomas kaminas ilgainiui gali sukelti gaisrą arba sprogti, tad siekiant išvengti tolimesnių nesklandumų, profilaktika yra neišvengiama būtinybė.

Kaminų gaisrai kyla dėl per laiką susikaupusių suodžių. Esant nevalytam kaminui, suodys pradeda siekti temperatūras, kurios gali paveikti kitas kamino sistemos dalis – pažeisti ar net uždegti jas. Taip pat, esant siauresniam kaminui, suodys ilgainiui užkemša kamino ortakį ir taip yra sudaromas pavojingas slėgis. Tokiu atveju gali sprogti kūrenimo sistema ar kaminas.

Rekomenduojama kaminą valyti bent vieną kartą per metus, prieš prasidedant šildymo sezonui. Idealus variantas būtų valyti 2–3 kartus per metus, nes tai ne tik užtikrina švarą, bet ir kamino sistemos ilgaamžiškumą. Universalaus meistro kaminkrėčių komanda gali jums padėti su visais jūsų kamino valymo poreikiais. Prisistatome, patikriname, suplanuojame ir padarome.

Apsidrauskite jau dabar ir sutaupykite! Leiskite mūsų ekspertams užtikrinti, kad jūsų kamino ir šildymo sistema veiktų efektyviai ir operatyviai. Investuodami į švarą dabar sutaupysite pinigus šildydami būstą. Susisiekite su Universaliu meistru jau dabar telefonu (8-5) 214 2608 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Patogoumas

Reguliarus kaminų ir jų sistemų valymas. Lietuvos ugniagesiai rekomenduoja pasirūpinti kaminų ir kaminų sistemos valymu bent kartą per metus. Suprantama, kad kaminkrėčių vizitas gali sukelti tam tikrus rūpesčius namų šeimininkams, t. y. vizito planavimas ir privalėjimas būti namuose kol meistrai atlieka darbus, bet namų saugumas ir šeimos gerovė šiuo atveju yra svarbesni. Todėl, gavus jūsų leidimą, Universalaus meistro kaminkrėčiai gali susisiekti su jumis praėjus tam tikram laikotarpiui (pvz., 9 ar 12 mėnesių) ir susitarti dėl kito vizito apžiūrėti ir išvalyti kaminą.

Kaminų ir jų sistemų apžiūra. Kaip ir daugelis kitų jūsų namų objektų, kaminas taip pat turi būti reguliariai apžiūrimas. Mūsų patyrę meistrai gali apžiūrėti jūsų kaminą ir kamino sistemą, nustatyti jos stovį, poreikį valyti ir (arba) remontuoti, įvertinti saugumo lygį pagal šalyje priimtas priešgaisrinės saugos nuostatas ir visą tai pristatyti jums tiek žodžiu, tiek raštu.

Kaminų ir jų sistemų remontas. Mūsų kaminkrėčiai moka ne tik valyti ir diagnozuoti pažeistus kaminus, bet ir taip pat išmano kaminų ir kaminų sistemos remonto amatą. Jeigu jūsų kaminas yra matęs geresnes dienas ir jums reikia atsinaujinti, arba, esant aukštesniam kaminui, paskutinė audra pakreipė jį, nedvejokite ir užtikrinkite savo, savo šeimos bei kaimynų saugumą – kreipkitės į Universalų meistrą, o mes visą kitą sutvarkysime!

Kaminų valymas Kaune

(8-5) 214 2608

Mūsū atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019
Palieskite, kad skambintumėte