Kaminų valymas Klaipėdoje

Kaminų valymas Klaipėdoje vis labiau populiarėjanti paslauga, nes individualūs gyvenamųjų namų rajonai sparčiai didėja ir plečiasi. Lietuvos ugniagesiai rekomenduoja pasirūpinti kaminų sistemos valymu bent kartą per metus, prieš šildymo sezoną. Idealu, jei kaminas būtų valomas prieš ir po šildymo sezono.

Kaip ir daugelis kitų namų objektų, namo kaminas turi būti reguliariai apžiūrimas, kaip ir kitos sistemos, kurioms reikalinga specialistų priežiūra. Tik patyrę meistrai gali įvertinti ir nustatyti kamino stovį, poreikį valyti ar remontuoti. Tokiu būdu užtikrinamas saugumas jus supančiai aplinkai. Universalaus meistro kaminkrėčiai profesionaliai išvalo ir diagnozuoja pažeidimus kamine bei pašalina gedimus. Nepriekaištingai funkcionuojantis kaminas užtikrina pastovią šilumą namuose, apsaugo nuo gaisro bei suteikia saugumo.

kaminu valymas Klaipėdoje

kaminkretys Klaipėdoje

Jeigu jums iškilo klausimų dėl savo namo kamino priežiūros, susisiekite su Universalaus meistro kaminkrėčiais ir susitarkite dėl apžiūros. Paskambinkite mūsų internetinėje svetainėje nurodytais telefonų numeriais ir pasirūpinkime kartu jūsų namų saugumu. Kaminų valymas Klaipėdoje - operatyviai, greitai ir patogiai.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Valyti kaminus nėra „raketų mokslas“, bet ir taip pat neatrodo kaip pats lengviausias ar maloniausias darbas. Tačiau, turėtumėte mąstyti ne apie lengvumą, bet apie tinkamumą. Kaminų valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kaminų valymo specialistai pasirūpins, kad jūsų kamino sistema nekeltų pavojaus jums bei aplinkiniams ir užtikrins, kad jūsų namai būtų šilti bei jaukūs!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – atvykę į jūsų nurodytą adresą išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kokių konkrečių kamino valymo darbų imtis, atsižvelgsime į jūsų nuosavybę, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Darysime tik taip, kaip nutarsite.

Kokybė. Universalaus meistro ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo darbus atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika ir metodais. Valydami kaminus naudojame specialią įrangą, priklausomai nuo situacijos. Taikydami tinkamas technologijas užtikriname paslaugų kokybę ir nepriekaištingus rezultatus!

kaminu valymas Klaipėdoje

Žiūrėkite, kad Jums taip neatsitiktų!

(8-5) 214 2608

Kaminų valymas Klaipėdoje

Rinka diktuoja atitinkamas kaminų valymo paslaugų kainas, bet tai nėra priežastis išsigąsti – kaina yra nėra didelė, lyginant su paslaugų suteikiama nauda. Tiesiog pagalvokite, kiek laiko ir pastangų galite sutaupyti samdydami specialistus. Tokiu atveju taip pat nebereikia investuoti į valymo priemones ir įrangą. Taip pat, jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda, jums tai nieko nekainuoja. Galiausiai, išvalytas kaminas sutvarkys namų šilumos problemas – taip sutaupysite ir pinigų, ir namams kūrenti būtinų medžiagų. Tačiau bendrai paėmus, kaminų valymo kaina labai priklauso nuo kamino tipo, todėl rekomenduojame skambinti mūsų kaminkrečiams ir sužinoti tikslią valymo kainą!

Patogumas

Reguliarus kaminų ir jų sistemų valymas. Lietuvos ugniagesiai rekomenduoja pasirūpinti kaminų ir kaminų sistemos valymu bent kartą per metus. Suprantama, kad kaminkrėčių vizitas gali sukelti tam tikrus rūpesčius namų šeimininkams, t. y. vizito planavimas ir privalėjimas būti namuose kol meistrai atlieka darbus, bet namų saugumas ir šeimos gerovė šiuo atveju yra svarbesni. Todėl, gavus jūsų leidimą, Universalaus meistro kaminkrėčiai gali susisiekti su jumis praėjus tam tikram laikotarpiui (pvz., 9 ar 12 mėnesių) ir susitarti dėl kito vizito apžiūrėti ir išvalyti kaminą.

Kaminų ir jų sistemų apžiūra. Kaip ir daugelis kitų jūsų namų objektų, kaminas taip pat turi būti reguliariai apžiūrimas. Mūsų patyrę meistrai gali apžiūrėti jūsų kaminą ir kamino sistemą, nustatyti jos stovį, poreikį valyti ir (arba) remontuoti, įvertinti saugumo lygį pagal šalyje priimtas priešgaisrinės saugos nuostatas ir visą tai pristatyti jums tiek žodžiu, tiek raštu.

Kaminų ir jų sistemų remontas. Mūsų kaminkrėčiai moka ne tik valyti ir diagnozuoti pažeistus kaminus, bet ir taip pat išmano kaminų ir kaminų sistemos remonto amatą. Jeigu jūsų kaminas yra matęs geresnes dienas ir jums reikia atsinaujinti, arba, esant aukštesniam kaminui, paskutinė audra pakreipė jį, nedvejokite ir užtikrinkite savo, savo šeimos bei kaimynų saugumą – kreipkitės į Universalų meistrą, o mes visą kitą sutvarkysime!

Kaminų valymas Klaipėdoje

(8-5) 214 2608

Mūsū atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019
Palieskite, kad skambintumėte