Kaminų valymas Vilniuje

Nepriekaištingai funkcionuojantis kaminas užtikrina ne tik pastovią namų šilumą ir apsaugą nuo galimų gaisrų dėl neprižiūrimų kaminų, bet ir suteikia jaukumo namuose gyvenančiai šeimai susirinkus prie židinio šaltais žiemos vakarais.

Lietuvos ugniagesiai rekomenduoja pasirūpinti kaminų valymu bent kartą per metus. Suprantama, kad kaminkrėčių vizitas gali sukelti tam tikrus rūpesčius namų šeimininkams, t. y. vizito planavimas ir privalėjimas būti namuose kol meistrai atlieka darbus, bet namų saugumas ir šeimos gerovė šiuo atveju yra svarbesni. Todėl, gavus jūsų leidimą, Universalaus meistro kaminkrėčiai gali susisiekti su jumis praėjus tam tikram laikotarpiui (pvz.,po 9 ar 12 mėnesių) ir susitarti dėl kito vizito apžiūrėti ir išvalyti kaminą.

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte, kad mūsų kaminkrėčiai apžiūrėtų, išvalytų ar sutvarkytų jūsų kaminą ar kamino sistemą, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu.

kaminu valymas

kaminkretys

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Valyti kaminus nėra „raketų mokslas“, bet ir taip pat neatrodo kaip pats lengviausias ar maloniausias darbas. Tačiau, turėtumėte mąstyti ne apie lengvumą, bet apie tinkamumą. Kaminų valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kaminų valymo specialistai pasirūpins, kad jūsų kamino sistema nekeltų pavojaus jums bei aplinkiniams ir užtikrins, kad jūsų namai būtų šilti bei jaukūs!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – atvykę į jūsų nurodytą adresą išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kokių konkrečių kamino valymo darbų imtis, atsižvelgsime į jūsų nuosavybę, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Darysime tik taip, kaip nutarsite.

Kokybė. Universalaus meistro ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo darbus atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika ir metodais. Valydami kaminus naudojame specialią įrangą, priklausomai nuo situacijos. Taikydami tinkamas technologijas užtikriname paslaugų kokybę ir nepriekaištingus rezultatus!

kaminu valymas Vilniuje

Žiūrėkite, kad Jums taip neatsitiktų, skambinkite!

(8-666) 11490

Kaminų aptarnavimas

Reguliarus kaminų ir jų sistemų valymas. Lietuvos ugniagesiai rekomenduoja pasirūpinti kaminų ir kaminų sistemos valymu bent kartą per metus. Suprantama, kad kaminkrėčių vizitas gali sukelti tam tikrus rūpesčius namų šeimininkams, t. y. vizito planavimas ir privalėjimas būti namuose kol meistrai atlieka darbus, bet namų saugumas ir šeimos gerovė šiuo atveju yra svarbesni. Todėl, gavus jūsų leidimą, Universalaus meistro kaminkrėčiai gali susisiekti su jumis praėjus tam tikram laikotarpiui (pvz., 9 ar 12 mėnesių) ir susitarti dėl kito vizito apžiūrėti ir išvalyti kaminą.

Kaminų ir jų sistemų apžiūra. Kaip ir daugelis kitų jūsų namų objektų, kaminas taip pat turi būti reguliariai apžiūrimas. Mūsų patyrę meistrai gali apžiūrėti jūsų kaminą ir kamino sistemą, nustatyti jos stovį, poreikį valyti ir (arba) remontuoti, įvertinti saugumo lygį pagal šalyje priimtas priešgaisrinės saugos nuostatas ir visą tai pristatyti jums tiek žodžiu, tiek raštu.

Kaminų ir jų sistemų remontas. Mūsų kaminkrėčiai moka ne tik valyti ir diagnozuoti pažeistus kaminus, bet ir taip pat išmano kaminų ir kaminų sistemos remonto amatą. Jeigu jūsų kaminas yra matęs geresnes dienas ir jums reikia atsinaujinti, arba, esant aukštesniam kaminui, paskutinė audra pakreipė jį, nedvejokite ir užtikrinkite savo, savo šeimos bei kaimynų saugumą – kreipkitės į Universalų meistrą, o mes visą kitą sutvarkysime!

Kaminų valymo kainoraštis

Rinka diktuoja atitinkamas kaminų valymo paslaugų kainas, bet tai nėra priežastis išsigąsti – kaina yra nėra didelė, lyginant su paslaugų suteikiama nauda. Tiesiog pagalvokite, kiek laiko ir pastangų galite sutaupyti samdydami specialistus. Tokiu atveju taip pat nebereikia investuoti į valymo priemones ir įrangą. Taip pat, jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda, jums tai nieko nekainuoja. Galiausiai, išvalytas kaminas sutvarkys namų šilumos problemas – taip sutaupysite ir pinigų, ir namams kūrenti būtinų medžiagų. Tačiau bendrai paėmus, kaminų valymo kaina labai priklauso nuo kamino tipo, todėl rekomenduojame skambinti mūsų kaminkrečiams ir sužinoti tikslią valymo kainą!

Kitos siūlomos paslaugos:

Aptarnavimo teritorija

Kaminų valymas

Kaminų valymo profesija yra labai sena, bet po keleto amžių ji išliko aktuali ir net būtina šiuolaikiniame pasaulyje. Nuosavų gyvenamųjų namų rajonai įrodo, kodėl vis dar kaminų valymo paslaugos yra paklausios ir būtinos. Jeigu jūsų namuose yra funkcionalus židinys ir namų šildymo bei kamino sistemos, tuomet jums tikrai prireiks reguliarių kaminų valymo paslaugų.

Kodėl būtina valyti kaminą? Seniai valytas kaminas paprasčiausiai praranda savo funkciją. Laikui bėgant kamine sumažėja trauka, dėl ko tampa sunkiau užkurti krosnį. Sunkesnės situacijos atveju net nebūtų įmanoma užkurti ugnies. Galiausiai, visiškai nevalomas kaminas ilgainiui gali sukelti gaisrą arba sprogti, tad siekiant išvengti tolimesnių nesklandumų, profilaktika yra neišvengiama būtinybė.

Kaminų gaisrai kyla dėl per laiką susikaupusių suodžių. Esant nevalytam kaminui, suodys pradeda siekti temperatūras, kurios gali paveikti kitas kamino sistemos dalis – pažeisti ar net uždegti jas. Taip pat, esant siauresniam kaminui, suodys ilgainiui užkemša kamino ortakį ir taip yra sudaromas pavojingas slėgis. Tokiu atveju gali sprogti kūrenimo sistema ar kaminas.

Rekomenduojama kaminą valyti bent vieną kartą per metus, prieš prasidedant šildymo sezonui. Idealus variantas būtų valyti 2–3 kartus per metus, nes tai ne tik užtikrina švarą, bet ir kamino sistemos ilgaamžiškumą. Universalaus meistro kaminkrėčių komanda gali jums padėti su visais jūsų kamino valymo poreikiais. Prisistatome, patikriname, suplanuojame ir padarome.

Apsidrauskite jau dabar ir sutaupykite! Leiskite mūsų ekspertams užtikrinti, kad jūsų kamino ir šildymo sistema veiktų efektyviai ir operatyviai. Investuodami į švarą dabar sutaupysite pinigus šildydami būstą. Susisiekite su Universaliu meistru jau dabar telefonu (8-666) 11490 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Mūsų kaminkrėčiai vadovaujasi trimis auksinėmis taisyklėmis:

Punktualumas ir našumas – mūsų meistrai pasirodo laiku ir tuojau pat būna pasiruošę pradėti darbus jūsų namuose, tad jums nereikės nerimauti dėl vėlavimo, o darbai bus atlikti ne tik greitai, bet ir kokybiškai;
Švarumas ir tvarka – tenka pripažinti, kad kaminkrėčių darbas yra gana nešvarus, bet galite būti ramūs – Universalaus meistro ekspertai supranta galimą šalutinį jų darbo poveikį, todėl vertina žmonių namus bei juose palaiko švarą darbų metu;
Diagnostika ir užtikrinimas – kaminkrėčių darbas neapsiriboja tik kaminų sistemos valymu. Prieš pradėdami darbus, mūsų kruopštūs meistrai apžiūri kaminą, įvertina jo būklę ir, jeigu visos sąlygos patenkinamos, tik tuomet pradeda juos valyti. Išvalius kaminą, Universalaus meistro kaminkrėčiai jums pateiks kamino būklės išvadas bei rekomendacijas.

Jeigu nusprendėte valyti kaminą patys, rekomenduojame pažiūrėti:

Kaminų valymas Vilniuje

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsū atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 6 reviews)
  • Ačiū! mikola 04/04/2017
  • Tikrai kokybiškas kaminų valymas, ačiū. Renata 06/27/2018
  • Labai malonus ir kokybiskas aptarnavimas ir darbas, likau patenkinta. Jolanta 01/14/2019
  • Aciū už darbą.Operatyviai ir kokybiškai, malonus bendravimas jolanta is Salininku 05/19/2019
  • Meistrai nuostabūs. Labai labai jiems ačiū ir linkiu sėkmės. Regina 09/04/2020
  • Ačiū kaminų valymo meistrams už profesionalumų ir kokybišką darbą. Kaminus ne tik išvalė, bet ir pasirūpino, kad į juos nepatektų vanduo bei padidėtų trauka. Esame labai patenkinti atliktu darbu. Kornelija 10/05/2021
  Palieskite, kad skambintumėte