Židinių valymas Vilniuje

Židiniai – daugelio namų puošmena ir vienas pagrindinių interjero akcentų. Židiniai, be savo dekoravimo funkcijos, taip pat tarnauja ir kaip šilumos šaltinis, todėl esant galimybei, daugelis žmonių planuoja židinių įrengimą. Vis tik židiniai, kaip ir kiti namų įrenginiai, reikalauja ir tam tikros priežiūros. Deja, židiniuose kuras negali visiškai sudegti. Tą byloja ir viduje liekantys pelenai. Nesudegusios kuro dalelės, tokios, kaip garai bei suodžiai, padengia židinio ir kamino paviršių. Deginant ne visiškai sausą medieną, nuosėdos kaupiasi ypatingai greitai užteršdamos visą židinį bei kaminą. Visa tai gali tapti rimto gaisro priežastimi - kamine atsirandantys įtrūkimai lemia deguonies atsiradimą dūmtraukio sistemoje, tad kamine ir židinyje susikaupę nešvarumai gali užsiliepsnoti. Suodžiai ne tik tampa realia gaisro grėsme, bet ir padidina židinio sistemos dūmingumą.

Židinio valymo dažnumas priklauso nuo jo naudojimo intensyvumo. Jeigu židinys yra naudojamas kaip šildymo įrenginys šaltuoju sezonu, tuomet jo valymą reiktų atlikti bent kelis kartus per metus. Naudojant rečiau, pakanka vieno tokio valymo. Dažna židinių užsiteršimo priežastis – suodžių atsiradimas ant židinio stiklo. Užsiteršus židinio stiklui didėja suodžių užsidegimo rizika. Taip pat židinys yra blogiau matomas. Tačiau ant židinio sienelių atsirandantys suodžiai yra beveik nematomi, todėl kelia daug didesnį pavojų.

Norėdami atlikti kokybišką židinio valymą, rekomenduojame į pagalbą pasitelkti Universalaus meistro židinių valymo profesionalus. Jums bus suteikta patikima pagalba, o jūsų židinys bus išvalytas pagal visus saugumo reikalavimus.

Židinių valymas Vilniuje

(8-666) 11490

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Universalus meistras pasižymi efektyviai atliekamomis paslaugomis, todėl yra puikus pasirinkimas tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu. Kaip įmanoma greičiau atvykstame pas klientus, aptariame reikiamus darbus bei jų atlikimo terminus. Židinių valymas yra paklausi paslauga, kuri netrunka ilgai, tačiau ilgas delsimas atlikti paslaugą gali net ir lengviausią darbą paversti ilgu bei varginančiu. Naudokitės Universalaus meistro teikiamu paslaugų greičiu ir greitai atlikite savo židinio valymą.

Kokybė. Židinių valymas reikalauja atidumo, todėl darbų kokybė čia yra svarbi. Dauguma suodžių, ypač ant metalinių židinio paviršių yra beveik nepastebimi, tad neatidžiai atliekant židinio valymą arba nenaudojant reikiamų valymo priemonių, židinį jau netrukus gali tekti valyti pakartotinai. Nerizikuokite ir samdykite tik patikimus paslaugų teikėjus ir jūsų židinys išliks švarus ilgai.

Paslaugumas. Dirbant statybų sektoriuje, paslaugumas atneša papildomos naudos klientui. Siūlydami papildomas paslaugas galime atlikti skirtingus darbus vienu metu, tad taip sutaupomas laikas. Tiesiog išsakykite savo poreikius ir mes pasiūlysime profesionalias paslaugas bet kokiam namų ir aplinkos darbui atlikti.

Patirtis. Mūsų kaminkrėčiai jau daugelį metų dirba rinkoje, todėl yra susidūrę su įvairaus tipo kaminais bei židiniais. Pagal jūsų dūmtraukio konstrukciją parinksime tinkamą valymo metodiką, tad valymo darbai jums leis daug ilgiau džiaugtis švaria bei tvarkinga židinio sistema.

Židinių valymas kaina

Židinio valymas turi būti atliekamas visiems židiniams periodiškai. Tai yra ne tik estetikos, bet ir saugumo dalykas. Norėdami turėti tvarkingą ir saugų židinį, paskambinkite Universalaus meistro židinių ekspertams ir užsisakykite židinių valymą savo namuose. Profesionaliai atliksime ne tik židinių, bet ir kaminų valymą, todėl malkų kūrenimas taps efektyvus ir saugus. Patikėkite šį darbą nusimanantiems ir būkite išvaduoti nuo bet kokių židinio valymo sunkumų. Universalus meistras siūlo ypač palankias darbų kainas, todėl nesunkiai patenkins kiekvieno kliento finansinius lūkesčius.

Židinių valymas

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Vitalij 02/18/2020
  Palieskite, kad skambintumėte