Rekuperatoriai

Rekuperacinės sistemos buvo išrastos siekiant sureguliuoti vidaus patalpų oro srautus, pagerinti oro cirkuliaciją ir užtikrinti mūsų sveiką gyvenseną. Dažnai vyrauja klaidinga nuomonė, kad nešvarus oras gali būti tik miesto gatvėse, tačiau namuose nevykstant oro kaitai yra prarandamos naudingosios deguonies dalelės, todėl oro tarša egzistuoja ir čia. Visa tai gali pakeisti namuose įrengtas rekuperatorius. Visai nesvarbu ar gyvenate bute, ar dideliame name, rekuperacinė sistema tinkamai subalansuos jūsų namų oro cirkuliaciją, užtikrins tinkamą mikroklimatą, apsaugos nuo pelėsio ir pagerins jūsų bendrą savijautą.

Rekuperatoriai yra naudingi visus metus, kadangi šilumokaičio pagalba vykstant oro apykaitai iš lauko įeinantis oras yra sušildomas ir išvalomas, o patalpų oras yra pašalinamas. Tokia oro kaita leidžia išlaikyti vidaus patalpų temperatūrą bei ventiliacijos angų pagalba tiekti šviežią orą į atskiras patalpas. Šiais laikais visi aukšto energetinio efektyvumo būstai turi rekuperacines sistemas, todėl jeigu jūs vis dar ieškote tinkamo sprendimo namuose nusistovėjusio oro pagerinimui, Universalaus meistro parinktas ir įrengtas rekuperatorius suteiks jums tai, ko reikia jūsų namams.

Rekuperacijos konsultacijos

(8-666) 11490

Rekuperatorių privalumai

Oro tiekimas. Specialistų parinkti rekuperatoriai tiekia tam tikrą tiksliai apskaičiuotą oro kiekį kiekvienoms zonoms. Tiksliai atlikti rekuperacinės sistemos projektavimo darbai užtikrins subalansuotą visų namų klimatą ir suteiks komfortą. Rekuperatorių įrenginiai skiriasi savo techninėmis charakteristikomis, tačiau Universalaus meistro patyrusių specialistų pagalba galėsite džiaugtis būtent jūsų namams pritaikyta vėdinimo sistema.

Puiki savijauta. Ar kada nors esate pastebėję, kad esant namuose be jokios priežasties pradeda spausti galvą, mausti sprandą, apima mieguistumas? Retas kuris susimasto, kad tai yra prastos oro cirkuliacijos padariniai. Iš tiesų šviežias ir tinkamos sudėties oras turi ypatingos reikšmės mūsų savijautai, o namuose, įskaitant miegą, juk praleidžiame didžiąją dalį paros laiko. Leiskite sau jaustis gerai namuose turėdami nepriekaištingą oro cirkuliaciją.

Drėgmės lygio subalansavimas. Rekuperatoriai ne tik pagerina mūsų patalpų oro sudėtį, bet ir padeda sureguliuoti oro drėgmės lygį. Kaip žinia, oro drėgmė patalpose yra vienas svarbiausių rodiklių, kadangi esant drėgmės disbalansui yra sukuriamos sąlygos veistis pelėsiui ar grybeliui, pradedame prakaituoti. Kokybiška ir efektyvi rekuperacinė sistema ne tik padės palaikyti stabilią namų temperatūrą, bet ir tinkamą drėgmės lygį.

Kokybiškas poilsis. Miegas yra vienas svarbiausių dalykų, kuris lemia mūsų savijautą, produktyvumą, nuotaiką ir aktyvumą. Tinkamai pailsėję jaučiamės energingesni, tad oras yra neatsiejama kokybiško miego dalis. Rekuperacinė sistema padės jums jaustis žvaliems bet kuriuo paros metu, o miegas bus ypač ramus. Leiskite sau gyventi kokybišką gyvenimą kvėpuodami švariu ir gaiviu oru.

Atsiperkanti investicija. Nors rinkoje galima rasti įvairios kokybės ir kainų rekuperatorių, patyrę meistrai padės jums surasti naudingą sprendimą. Svarbu tai, kad rekuperatorių priežiūra yra ganėtinai paprasta ir nereikalaujanti daug išlaidų, todėl ši investicija jums atsipirks su kiekvienu jūsų ar jūsų šeimos įkvėpto oro gurkšniu. Tai yra vienkartinė investicija, o aukštos kokybės įrenginys padės pamiršti apie sistemos sutrikimus.

Greitas ir patogus montavimas. Profesionaliai suplanuoti rekuperatoriaus įrengimo darbai neatims iš jūsų daug laiko ir bus greitai atlikti. Kitaip nei išmanios šildymo ar sudėtingos kondicionavimo sistemos, rekuperatoriaus įrengimas nereikalaus didelio patalpų remonto, o patikimas Universalaus meistro darbų planavimas padės viską atlikti greitai ir jums patogiu metu.

Kaip žinoti, kada rekuperatoriai - ne jums?

Jei turite abejonių dėl rekuperatoriaus tinkamumo jūsų namams, skambinkite mums ir mes padėsime atsakyti į visus klausimus. Dažnai žmonės nepasikonsultavę su specialistais išsirenka rekuperatorių ir išsikviečia meistrą jo montavimui, tačiau tuomet lieka apstulbę, kad išrinktas rekuperatorius paprasčiausiai netinka jų būstui pagal išmatavimus, galingumą ar montavimo tipą. Šį darbą patikėkite specialistams ir galėsite rinktis iš kelių variantų, idealiai tinkančių jūsų namams pagal esamas įrenginių charakteristikas ir patalpų išplanavimą.

Svarstant apie rekuperatoriaus įsigyjimą taip pat įvertinkite savo finansines galimybes. Kreipkitės į specialistus ir sužinokite, kokio rekuperatoriaus jums reikės, kiek jis kainuos, kokie papildomi darbai turės būti atlikti bei kokia bus bendra sistemos įrengimo kaina. Tik turėdami atsakymus į visus klausimus prieikite prie sprendimo. Daugelis žmonių nelabai įsivaizduoja, kokios yra rinkos kainos, todėl skubotai priima sprendimus ir negali užbaigti rekuperacijos projekto įgyvendinimo.

Rekuperatoriai gali būti pastatomi arba pakabinami, plokšteliniai arba rotaciniai, skirtingų dydžių ir formų. Atsižvelgus į patalpų konfigūraciją, sienų ir lubų konstrukcijas, galimybę pravesti ventiliacines angas yra parenkamas individualus įrenginys kiekvienam būstui. Skambinkite mums nurodytais kontaktais ir sužinokite, koks rekuperatorius geriausiai atitiks jūsų poreikius, o mes profesionaliai suteiksime jums visą reikiamą informaciją.

Rekuperatorių kaina

Rekuperatoriaus kaina priklauso nuo jo tipo, galingumo, vėdinamų vidaus patalpų dydžio, konfigūracijos ir gyventojų skaičiaus. Tam, kad rekuperacinė sistema būtų efektyvi reikia atlikti tikslius skaičiavimus ir projektavimo darbus. Oro tiekimas vienam žmogui turi siekti iki 30 kubinių metrų per valandą, tad čia yra reikalingi patyrę ir darbą bei įrenginius išmanantys specialistai, kurie tinkamai įvertintų esamas patalpas ir pritaikytų racionalų sprendimą. Jei norite sužinoti tikslią rekuperatoriaus kainą jūsų namams, skambinkite mums ir mūsų specialistai patars koks įrenginys patenkins jūsų individualius poreikius.

Kažkas patiko? Kažko nesupratote? Skambinkite!

(8-666) 11490

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Dėkoju Jūsų meistrams, rekomenduoju! Algis 11/26/2018
Palieskite, kad skambintumėte