Rekuperatoriaus montavimas Vilniuje

Priešingai nei daugelis įsivaizduoja, oro tarša egzistuoja ne tik lauke, bet ir namuose. Tiek žmonės, tiek viduje esantys prietaisai orą teršia ir jį vartoja, todėl oro apykaita tampa vienu svarbiausiu faktorių, užtikrinančių tinkamą oro klimatą patalpose bei mūsų sveiką gyvenseną. Bėgant laikui žmonės pradėjo galvoti, kaip būtų galima pagerinti nusistovėjusį ir necirkuliuojantį orą tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laikotarpiu, neprarandant vidaus temperatūros, taigi buvo išrasta rekuperacinė sistema.

Šios sistemos pagalba, patalpų oras yra keičiamas lauko oru. Dėka šilumokaičio, šiltas vidaus oras perduoda šilumą įeinančiam lauko orui. Taip yra išsaugoma net iki 90 proc. išeinančio oro šilumos. Taip pat rekuperatoriaus filtrų pagalba įeinantis oras yra išvalomas nuo teršalų, bakterijų ir dulkių, o per ventiliacijos angas oras yra tiekiamas į visas vidaus patalpas pagal kambarių tūrį.

Rekuperacinės sistemos įrengimas
Rekuperacinės sistemos montavimas

Rekuperacinės sistemos yra glaudžiai susietos su namų statybos techniniais reglamentais dėl savybės efektyviai valyti patalpų orą, todėl visi kokybiški būstai šiais laikais yra neatsiejami nuo rekuperacinių sistemų.

Universalus meistras kokybiškai įrengs rekuperacinę sistemą jūsų namuose ar biure ir užtikrins sklandų darbų vykdymą.

Kodėl rinktis mus?

Projektavimas. Padėsime suprojektuoti rekuperacinę sistemą jūsų namuose. Projektavimas yra vienas iš esminių rekuperacijos sistemos montavimo darbų, todėl labai svarbu yra tinkamai apskaičiuoti įrenginių galingumus pagal kambarių tūrius ir gyvenančių žmonių kiekį. Oro padavimas vienam žmogui turi siekti iki 30 kubinių metrų per valandą, taigi čia yra reikalingi patyrę ir darbą bei įrenginius išmanantys specialistai.

Atsakomybė. Dirbame greitai, efektyviai ir atsakingai. Svarbiausias kriterijus mums yra kliento pasitenkinimo lygis mūsų atliktais darbais, todėl skiriame ypatingą dėmesį išklausant kliento poreikius, išsiaiškinant, kokie yra jo prioritetai ir kas jam yra svarbiausia. Tik atlikę pirminį kliento poreikių išaiškinimą imamės rekuperacinės sistemos projektavimo darbų.

Patirtis. Rinkoje esame sukaupę reikiamą patirtį montuojant rekuperacines sistemas. Žinome, kuo pasižymi skirtingi šių sistemų gamintojai, ką geriausia rinktis ir kokia turi būti darbų eiga. Vienas iš pagrindinių rekuperatorių vertinimo kriterijų yra grąžinamos šilumos koeficientas procentais. Ilgą laiką dirbdami su įvairiomis sistemomis galime patarti ir pritaikyti geriausią sprendimą jums ir jūsų namams.

Patikimumas. Rekuperatoriaus montavimas reikalauja didelio kruopštumo, patirties ir pasirengimo. Mūsų meistrai yra šios srities specialistai, todėl yra ne tik patyrę, bet ir patikimi. Turime visą reikiamą įrangą greitam ir sėkmingam darbų atlikimui, taigi nesusiduriame su stojančiais ir neužbaigtais darbais. Viską atliekame pagal iš anksto sutartus terminus klientams patogiausiu metu.

Rekuperatoriaus montavimas Vilniuje

(8-666) 11490

Rekuperatoriaus montavimas

Universalus meistras teikia plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Išsiaiškiname poreikius, parengiame juos atitinkantį projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Atliekami šie vėdinimo sistemos montavimo darbai:

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Rekuperacinės sistemos montavimas kaina

Tam, kad būtų užtikrintas rekuperacinės sistemos efektyvumas, vien tinkamos temperatūros neužtenka. Oro drėgmė taip pat yra vienas svarbiausių dalykų tinkamam patalpų klimatui. Išmanios rekuperacinės sistemos ne tik užtikrina subalansuotą ir švarų vidaus patalpų orą, bet ir sureguliuoja drėgmės lygį, todėl nesiveisia pelėsis, grybelis, netenka prakaituoti ar patirti kitų neigiamų netinkamos oro drėgmės pasekmių. Visi šie ir kiti rekuperacinių sistemų privalumai susideda į įrenginio kainą. Paskambinkite mums ir mes patarsime, kokį įrenginį geriausia rinktis, kokios yra darbų ir sistemos kainos bei kiek laiko užtruks rekuperatoriaus montavimas.

Kreipkitės nurodytais kontaktais ir Universalus meistras kokybiškai atliks rekuperacinės sistemos matavimo, projektavimo, planavimo bei įrengimo darbus, padės išsirinkti tinkamiausią sistemos tipą, apskaičiuos sistemos galingumą, reikiamą jūsų namams ir pakonsultuos bet kokiais susijusiais klausimais. Paskambinę mums gausite atsakymus į visus kylančius klausimus, o visi darbai bus atlikti tiesiog nepastebimai!

Aptarnavimo zona

Rekuperatoriaus montavimas

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Puikiai padirbėjo šie vyrai, dėkoju. Darius 07/02/2018
  • Dėkoju Mykolui, tikras rekuperatorių ekspertas! Algis 02/19/2019
  Palieskite, kad skambintumėte