Ventiliacijos sistemos montavimas Vilniuje

Natūrali patalpų ar būsto ventiliacija yra vienas iš paprasčiausių vėdinimo sistemų sprendimų. Neretai atėję į svečius, apsilankę kitose patalpose arba grįžę po ilgesnių atostogų kambariuose pajaučiame užsistovėjusį, šiltą ir drėgną orą. Šį efektą paprastai sukelia patalpų ventiliacijos trūkumas. Nevėdinamų patalpų oras praranda subalansuoto oro sudėtines dalis, todėl klimatas patalpose tampa netinkamas gyventi: dėl drėgno ir šilto oro gali pradėti veistis pelėsis, atsirasti alerginė reakcija, suprastėja mikroklimatas, patalpose gali trūkti oro, tampa sunku kvėpuoti, gali išsivystyti astma arba kitos plaučių ligos.

Visgi, tam tikrose sienų vietose įrengus specialias angas galima sukurti natūralią patalpų ventiliaciją. Ši sistema nuo išmanesnių rekuperacinių sistemų skiriasi tuo, kad yra beveik nekontroliuojama ir nėra vykdomi oro srauto mainai, t. y. kuomet įeinantis oras yra sušildomas dėka išeinančio oro ir šilumokaičių.

Ventiliacijos irengimas

Ventiliacijos sistemos montavimas Vilniuje

Oras į patalpas patenka kambario ir lauko slėgių skirtumo pagalba arba dėl sukuriamo skersvėjo efekto. Paprastos patalpų ventiliacijos sistemos montavimas nekainuoja daug, tačiau gali pastebimai pagerinti vidaus patalpų mikroklimatą. Tai yra praktiškas sprendimas visiems, nenorintiems daug investuoti į vėdinimo sistemas bei jų priežiūrą. Universalus meistras atliks ventiliacijos angų matavimo bei montavimo darbus, padės suprojektuoti efektyviausią natūralią patalpų ventiliaciją ir užtikrins kokybiškų darbų atlikimą.

Kodėl rinktis mus?

Paslaugumas. Siūlome ne tik patrauklias kainas ir kokybiškas paslaugas, bet ir gerą aptarnavimą. Būsite maloniai nustebinti mūsų darbo etika, tvarka ir paslaugumu. Ne tik išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, bet ir padėsime surasti geriausiai jums tinkantį pasiūlymą. Mūsų tikslas yra ne kuo brangiau parduoti savo paslaugas, o dirbti taip, kad klientas sugrįžtų arba rekomenduotų Universalų meistrą aplinkiniams.

Punktualumas. Punktualumas, tai patikimumo rodiklis. Dirbame pagal iš anksto suderintus grafikus ir suplanuotą darbo jėgą, todėl spėjame atlikti visus darbus ir laiku atvykstame į užsakymus. Vėlavimas mums reiškia nepagarbą klientui, todėl griežtai laikomės laiko rėmų bei sutartų terminų. Universalus meistras kuria pavyzdingų meistrų įvaizdį, todėl jums neteks susidurti su nepatogumais dėl nuolatos vėluojančių meistrų.

Profesionalumas. Mūsų meistrų patirtis dar nei karto nenuvylė mūsų klientų. Suteiksime visą reikiamą informaciją ir profesionalią specialistų konsultaciją, todėl būsite ramūs ir tikri, kad pasirinkote geriausią įmanomą variantą iš visų galimų. Universalaus meistro profesionalus darbų atlikimas garantuos greitą, kokybišką darbą, malonų bendravimą ir gerą rezultatą.

Kainos ir kokybės santykis. Vertiname pastovumą ir nuolatinius klientus, todėl siūlome lanksčias kainas nemažindami atliekamų darbų kokybės. Universalaus meistro paslaugos išsiskiria geru kainos ir kokybės santykiu. Pas mus gausite profesionalias paslaugas už protingą kainą, o kokybiškai atlikti darbai jums garantuos ilgaamžiškumą. Universalus meistras – geros kainos ir kokybės ekspertas!

Ventiliacijos sistemos montavimas Vilniuje

(8-666) 11490
Ventiliacijos sistemos montavimas

Ventiliacijos sistemos montavimas

Universalus meistras teikia plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Išsiaiškiname poreikius, parengiame juos atitinkantį projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Atliekami šie vėdinimo sistemos montavimo darbai:

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Ventiliacijos sistemos įrengimo kaina

Ventiliacijos įrengimo darbai ir jų kaina yra apskaičiuojami atsižvelgiant į parengtą ventiliacijos sistemos projektą. Kiekvienas projektas yra parengiamas pagal atskirų patalpų konfigūraciją bei klientų poreikius, todėl paskambinkite mums ir mes apskaičiuosime ventiliacijos įrengimo kainą jūsų būstui. Šis darbas be sistemos pagerinimų yra atliekamas vieną kartą, o pagerėjusiu mikroklimatu galėsite džiaugtis kiekvieną dieną, todėl ventiliacijos sistemos vertė, lyginant su jos įrengimo kaštais, yra tiesiog neįkainojama. Kreipkitės į Universalų meistrą ir užsisakykite ventiliacijos įrengimo specialistą į namus jau šiandien!

Vis dar svajojate apie gaivų ir gryną orą namuose? Nedelskite, skambinkite Universaliam meistrui ir mes pasirūpinsime visais ventiliacijos sistemos projektavimo, matavimo, įrengimo darbais bei pakonsultuosime jums rūpimais klausimais.

Efektyvi ir natūrali patalpų ventiliacija – geras ir kokybiškas namų mikroklimatas!

Aptarnavimo zona

Ventiliacijos sistemos įrengimas

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikiai padirbėjote, dėkui. Remigijus 07/02/2018
  Palieskite, kad skambintumėte