Židinių montavimas Vilniuje

Židinys – vidaus patalpų ugniavietė ir vienas iš seniausių namų šildymo būdų. Židiniai dažniausiai yra mūrijami iš specialių, aukštai temperatūrai atsparių plytų, o kūrenimui yra naudojamos malkos. Nors šiandien židiniai vis rečiau atlieka savo pirminę šildymo funkciją, tačiau namus šildyti židiniu galima dėka tiesioginės kaitros arba ortakių sistemos pagalba. Židiniai taipogi atlieka ir namų stilizavimo funkciją kuriant jaukų interjero dizainą.

Židinys yra viena iš pagrindinių mūsų namų būrimosi vietų. Čia praleidžiame ilgus ir jaukius vakarus, bendraujame, dalinamės dienos įspūdžiais ir kuriame namų aurą. Daugelis sako nėra namų be dūmų, mes sakome nėra jaukių namų be židinio. Šiandien židinių montavimui yra naudojamos kitokios medžiagos nei anksčiau, tačiau dauguma židinių montuotojų vis dar naudoja atgyvenusias, nesaugias ir nepatikimas medžiagas, kurios nebeatitinka šiuolaikinių standartų ir kokybės bei saugumo kriterijų.

zidiniu montavimas Vilniuje
zidiniu montavimas

Universalus meistras – patikimas ir šiuolaikiškas židinių montavimo specialistas. Siūlome profesionalias židinių montavimo paslaugas pasitelkiant ekologiškas bei kokybiškas izoliacines ir statybines medžiagas. Mūsų meistrų patirtis sukurs jaukų židinio kampelį jūsų namuose!

Kodėl rinktis mus?

Universalus meistras – patikimas ir šiuolaikiškas židinių montavimo specialistas. Siūlome profesionalias židinių montavimo paslaugas pasitelkiant ekologiškas bei kokybiškas izoliacines ir statybines medžiagas. Mūsų meistrų patirtis sukurs jaukų židinio kampelį jūsų namuose!

Projektavimas. Vis dar neturite suprojektuoto židinio? Ne problema. Universalus meistras padės jums sukurti jūsų norimą židinį nuo pagrindų. Atsižvelgsime į jūsų norus ir pageidavimus, padėsime išsirinkti geriausią židiniui vietą, atliksime reikiamus pasiruošimo darbus ir sėkmingai įgyvendinsime jūsų židinio projektą. Universalus meistras padės jums sukurti nuostabų, jaukų ir šiltą židinio kampelį.

Visapusiškumas. Universalus meistras atliks visus reikiamus židinio montavimo darbus. Nuo projekto sukūrimo ir idėjų įgyvendinimo iki matavimo, sienų testavimo ir užtikrinto darbų užbaigimo. Mes apsiimsime atlikti viską nuo A iki Z ir suteiksime jums visišką komfortą. Leiskite sau atsipalaiduoti ir nesukti galvos dėl darbų vykdymo ir idėjų realizavimo. Universalus meistras pasirūpins viskuo už jus!

Medžiagos. Naudojame tik aukštos kokybės izoliacines ir statybines medžiagas. Židinių montavimas yra griežtai reglamentuotas darbas, todėl labai svarbu ne tik užtikrinti reikiamą saugumą, bet ir laikytis tam tikrų standartų. Židinių montavimui naudojame patikrintas ir ekologiškas medžiagas, kurios užtikrina saugumą ilguoju laikotarpiu net ir esant 400 laipsnių karščiui.

Židinių montavimas Vilniuje

(8-666) 11490
zidiniu montavimas kaina

Židinių montavimo kaina

Skambinkite mums ir teiraukitės, kiek jums kainuos įrengti židinį jūsų namuose. Nėra dviejų vienodų židinių, todėl visi židinių montavimo darbai yra skirtingi. Kiekvieni namai turi savo išplanavimus, patalpų konfigūracijas, oro cirkuliacijas, sienų storumą ir kitas savybes, kurios yra būdingos tik tam pastatui, todėl židinių montavimo kaina priklauso ne tik nuo pačio židinio tipo, bet ir nuo pačio namo specifikacijų bei kliento poreikių.

Universalus meistras išpildys visus jūsų židinio projektavimo ir montavimo lūkesčius. Skambinkite mums ir mes padėsime jums įrengti jūsų namuose židinį, kuriuo galėsite mėgautis ištisus metus. Rinkitės tik profesionalių ir kompetetingų meistrų siūlomas paslaugas ir nerizikuokite savo gerove. Nekvalifikuoti meistrai arba prastos kokybės medžiagos gali ne tik sukelti dūmų nutekėjimą, bet ir į aplinką paskleisti nuodingas medžiagas, kurios yra kenksmingos jūsų sveikatai.

Universalus meistras – patikimas jūsų židinių montavimo specialistas!

Židinių montavimas

(8-666) 11490

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Tiesiog nuostabios židinių montavimo paslaugos. Dėkui. Mindaugas 07/02/2018
Palieskite, kad skambintumėte