Kaminų montavimas Vilniuje

Kaminas – unikali pastato konstrukcija su vertikaliu dūmtakio kanalu, skirtu pašalinti dūmus ir kitas kietąsias daleles iš namuose esančių ugniaviečių, krosnių, pečių ar židinių. Kaminai užtikrina nuolatinį savaiminį oro srauto patekimą į ugniakurą ir sukuria trauką, kurios dėka dūmai per kanalą yra ištraukiami į lauką. Nors šiais laikais namai yra šildomi pasitelkiant XXI a. technologijas, kurioms nebereikia anglies degimo ir dūmų šalinimo, tačiau kaminai yra vis dar paklausūs tiek individualių namų, tiek sodybų ar pirčių statyboje.

Kaminai gali būti tiek vidiniai (priklausantys pastato konstrukcijai), tiek išoriniai. Vidiniai kaminai yra suprojektuojami rengiant namo architektūrinį projektą ir paprastai padeda atlikti tam tikrą (šildymo, vėdinimo, dūmų ištraukimo) funkciją. Išorinius kaminus galima įrengti papildomai, norint pagerinti ar suefektyvinti patalpų šildymą, sumažinti šildymo išlaidas, sukurti daugiau jaukumo arba pagerinti oro apykaitą kambariuose.

kaminu montavimas Vilniuje

kaminu montavimas

Praktika ir statistiniai duomenys rodo, kad šiandien daugelis gyventojų vis dar pakankamai neatsakingai žiūri į šildymo įrenginių priežiūrą ir įrengimą. Netinkama dūmtraukio priežiūra arba kaminų montavimas gali baigtis aprūkusiomis sienomis, sutrūkusi kaminu, smalkių kvapu namuose ar net gaisru, todėl rekomenduojama šiuos darbus patikėti tik šios srities specialistams.

Universalus meistras teikia kokybiškas kaminų montavimo paslaugas ir garantuoja patikimumą!

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Ilgametė mūsų meistrų patirtis kaminų montavimo srityje leidžia mums visus kaminų montavimo darbus atlikti greitai ir laikantis visų saugos reikalavimų. Dauguma žmonių siekdami sutaupyti įsigyja netinkamos kokybės dūmtraukius ir taip rizikuoja ne tik savo turtu, bet ir sveikata. Mūsų patyrę specialistai patars kokią įrangą įsigyti bei kaip tinkamai prižiūrėti kaminą, kad jo eksploatavimas būtų ilgas ir saugus.

Atsakomybė. Kaminų montavimas yra atsakingas darbas, todėl jaučiame ypatingą atsakomybę prieš savo klientus. Naudojame tik kokybiškas medžiagas, o kaminų montavimui pasirengiame iš anksto. Turime visus reikiamus įrankius ir darbus atliekame kruopščiai ir atidžiai. Net ir menkiausia klaida gali kainuoti labai brangiai arba iššaukti papildomą remontą, todėl demonstruojame atsakingą požiūrį į kaminų montavimo darbą.

Patikimumas. Universalaus meistro profesionalumas pasireiškia kokybiškai ir saugiai atliekamais darbais. Galėsite būti absoliučiai ramūs žinodami, kad mūsų specialistai ne tik turi reikiamą kaminų montavimo kvalifikaciją, bet ir visiems darbams naudoja tik aukštos kokybės medžiagas. Dėl šios priežasties mūsų sumontuotas kaminas pasižymės išskirtiniu patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Darbų atlikimas. Visiems kaminų montavimo darbams skiriame didelę priežiūrą. Tikriname ir testuojame kaminus po montavimo taip sumažindami bet kokią darbų broko riziką. Jeigu vis tik sumontavus kaminą atsirado nesandarumo požymių, kreipkitės į mus ir mes padėsime išspręsti susidariusią situaciją. Siekiame dirbti taip, kad mūsų paslaugos klientams asocijuotųsi su kokybe ir patikimumu, todėl visada stengiamės maksimaliai išpildyti visus klientų pageidavimus.

Kaminų montavimas Vilniuje

(8-666) 11490
kaminu montavimas kaina

Kaminų montavimo kaina

Pažymėtina, kad kaminus ir jo sudėtines dalis reikia rinktis ypatingai atidžiai, kadangi prastos kokybės ir reikalavimų neatitinkančios detalės gali sąlygoti kaminų nesandarumą ir pavojingų išmetamųjų dalelių patekimą į namų aplinką. Kaminų montavimo kaina yra apskaičiuojama įvertinant darbų apimtis bei pasirinkto kamino tipą. Norėdami sužinoti darbų kainas paskambinkite nurodytais kontaktais ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Telefonu atliksime pirminę konsultaciją ir suteiksime visą jums reikiamą informaciją, taip pat suplanuosime darbų eigą ir nustatysime terminus.

Užsisakius Universalaus meistro kaminų montavimo paslaugas į jūsų namus atvyks kvalifikuoti specialistai, kurie atliks darbus vadovaujantis statybų reikalavimais ir saugaus darbo etika. Skambinkite mums jau dabar ir jūsų kaminu bus pasirūpinta!

Kaminų montavimas

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkui. Algis 07/02/2018
  Palieskite, kad skambintumėte