Kondicionierių montavimas Vilniuje

Nuo seno žmonės yra pratę dirbti bei gyventi tam tikrame temperatūriniame lygmenyje, pavyzdžiui, vasarą esant dideliems karščiams lauke, patalpas norima atvėsinti, o žiemą, prie žemų lauko temperatūrų, patalpos yra šildomos. Atsiradus natūraliam poreikiui nepriklausyti nuo lauko oro sąlygų, buvo išrasti kondicionieriai.

Oro kondicionavimas yra dirbtinis patalpų klimato kūrimas ir palaikymas neatsižvelgiant į lauko oro temperatūrinius pokyčius. Yra įrodyta, kad aplinkos temperatūra turi tiesioginės įtakos ne tik žmonių nuotaikai ir savijautai, bet ir darbingumui. Ilgai dirbant arba tiesiog būnant netinkamo klimato patalpose, mus apima mieguistumas, silpnumas, netgi pykinimas, todėl mūsų efektyvumas ženkliai krenta. Kad taip nenutiktų, žmonės pradėjo montuoti kondicionierius ne tik darbe, bet ir namuose.

kondicionieriu irengimas
Kondicionierių montavimas Vilniuje

Šiuolaikiniai kondicionieriai ne tik vėsina ir palaiko norimą temperatūrą, bet ir atlieka šildymo bei drėgmės reguliavimo funkcijas. Pasirinkus tinkamų parametrų kondicionierių galima sukurti subalansuotą vidaus klimatą, pagerinti savijautą ir grąžinti norą vėl būti veikliam.

Universalus meistras greitai ir kokybiškai atlieka kondicionierių montavimo darbus, užtikrina visokeriopą pagalbą ir konsultavimą patalpų kondicionavimo klausimais bei atsižvelgia į skirtingus klientų norus ir pageidavimus.

Kodėl rinktis mus?

Lankstumas. Universalus meistras visuomet pasižymi lankstumu ir gebėjimu prisitaikyti prie kliento. Kondicionierių montavimo darbus atliksime jums patogiausiu metu pagal iš anksto sutartą grafiką. Tačiau jeigu jūsų planai netikėtai pasikeis, paskambinkite mums ir be problemų sutarsime naują darbų atlikimo laiką. Lankstumas yra viena iš mūsų pamatinių savybių, todėl galime suteikti tai, ko negali pasiūlyti kiti.

Planavimas. Tinkama mūsų meistrų parengtis leidžia mums darbus atlikti pagal iš anksto suplanuotą darbų grafiką. Mūsų meistrai yra ne tik motyvuoti gerai ir greitai atlikti darbą, bet ir turi visus reikiamus įrankius, todėl darbai prasidės vos tik meistrams atvykus į vietą. Laikas tiek mums, tiek mūsų klientams yra ypatingai brangus, dėl to stengiamės visus darbus daryti laiku be jokių uždelsimų ar atidėliojimų.

Konsultavimas. Pakonsultuosime jus visais jums rūpimais kondicionierių montavimo klausimais. Svarbu yra ne tik žinoti, kokios patalpos bus kondicionuojamos ir kokie yra jų plotai, bet ir pasirinkti tinkamo galingumo įrenginį, kuris užtikrins efektyvų ir nepertraukiamą patalpų šildymą arba vėdinimą. Paskambinę mums rasite atsakymus į visus techninius ir praktinius klausimus, taigi tai yra greita ir patogu.

Patirtis. Esame sukaupę pakankamą patirties bagažą, todėl galite mumis pasitikėti. Kondicionierių montavimas reikalauja žinių ir įgūdžių, kadangi netinkamai sumontuotas kondicionierius gali pridaryti žalos jūsų turtui. Rinkitės tik patyrusius ir kvalifikuotus kondicionierių montuotojus. Tik taip būsite užtikrinti atliktų darbų kokybe ir galėsite ilgai mėgautis tinkamu patalpų temperatūros palaikymu.

Kondicionierių montavimas Vilniuje

(8-666) 11490
Kondicionierių montavimo kaina

Kondicionierių montavimas

Universalus meistras teikia plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Išsiaiškiname poreikius, parengiame juos atitinkantį projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Atliekami šie vėdinimo sistemos montavimo darbai:

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Kondicionierių montavimo kaina

Oro kondicionieriai gali būti buitiniai arba komerciniai. Buitiniai kondicionieriai ir jų turimas galingumas užtikrina tinkamą butų, ofisų, namų ar kitų ribotų plotų patalpų kondicionavimą. Tuo tarpu komerciniai kondicionieriai yra daug sudėtingesni techniškai ir yra skirti vėdinti arba šildyti parduotuves, administracines patalpas, sandėlius ir kitus didelių erdvių plotus. Kondicionierių montavimo kaina priklauso nuo darbų sudėtingumo, pasirinkto kondicionieriaus tipo, techninių savybių ir kitų parametrų, tačiau svarbiausia yra išsirinkti ne brangiausią, o tokį kondicionierių, kuris atitiktų konkrečius jūsų poreikius. Paskambinę mums sužinosite darbų terminus ir orientacinę kondicionieriaus montavimo kainą.

Universalus meistras padės jums išsirinkti tinkamiausią kondicionavimo įrenginį, pakonsultuos rūpimais klausimais, atliks montavimo darbus jums patogiausiu laiku ir užtikrins sklandų ir ilgalaikį sistemos veikimą. Kreipkitės nurodytais kontaktais, pamirškite, kaip tekdavo prakaituoti nevėdinamose patalpose ir mėgaukitės kokybišku kondicionavimu bet kuriuo metų laiku!

Aptarnavimo zona

Kondicionierių montavimas

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū. Šie meistrai įrengė kondicionierių mano bute, pagaliau galiu mėgautis vasara. Daumantas 07/02/2018
  Palieskite, kad skambintumėte