Ventiliacijos valymas Vilniuje

Ventiliacija – specialios inžinerinės komunikacijų sistemos oro srauto padavimui užtikrinti. Ventiliacinės angos yra įrengiamos pastato konstrukcinėse dalyse. Jų pagalba patalpose vyksta oro cirkuliacija, yra paduodamas kokybiškas, subalansuotas oras, pašalinami blogi kvapai ir užtikrinamas reikiamas drėgmės lygis. Gera ir efektyvi patalpų ventiliacija ne tik optimizuoja oro srautą ir gerina patalpų mikroklimatą, bet ir padeda būti produktyviems, gerina savijautą ir didina sąmoningumą.

Ventiliacija gali būti natūrali arba priverstinė, tačiau tiek paprastos, tiek sudėtingesnės rekuperacinės sistemos reikalauja nuolatinės priežiūros. Universalus meistras atlieka kokybišką ventiliacijos sistemų valymą. Kadangi patys atliekame ir ventiliacijos sistemų montavimą, iš patirties žinome, kad tik laiku prižiūrimos ir valomos sistemos gali užtikrinti efektyvų ventiliacijos veikimą.

Ventiliacijos valymas kaina
Ventiliacijos valymas Vilniuje

Taip pat atliksime ventiliacijos dezinfekavimą, kuris apsaugos jūsų namus nuo bakterijų ir virusų.

Problema ta, kad ventiliacijos valymui ar dezinfekavimui atlikti reikia ne tik skirti laiko, bet ir nusimanyti šiose sistemose bei turėti reikiamas priemones. Užsisakę Universalaus meistro ventiliacijos valymo paslaugas galėsite pamiršti visus sudėtingus ventiliacijos valymo darbus ir vėl mėgautis švariu oru savo namuose.

Ventiliacijos dezinfekavimas

Operatyvumas. Padedami gerai išvystytos vidinės komunikacijos užsakymus priimame ir vykdome iš karto. Jeigu pavargote nuo meistrų, kurių niekaip negalite išsikviesti į namus, nedvejodami skambinkite mums. Mes atvyksime greitai ir darbus atliksime operatyviai. Nusimanome ventiliacijų valyme, todėl mums įprastai nekyla jokių trukdžių ir netikėtumų atliekant ventiliacijos valymo darbus.

Kvalifikacija. Mūsų meistrai dirba pagal savo specializaciją, todėl gerai išmano savo darbą ir turi sukaupę reikiamos patirties šiam darbui atlikti sėkmingai ir greitai. Ventiliacijos valymas arba jos dezinfekavimas reikalauja ne tik valymo priemonių ir laiko, bet ir žinių. Sukaupta patirtis ir kvalifikacija padeda mums vykdyti užsakymus ir sulaukti teigiamų klientų atsiliepimų.

Pasirengimas. Universalaus meistro specialistai yra apsirūpinę visomis reikiamomis priemonėmis tam, kad ventiliacijų valymas būtų kokybiškas. Tik naudojant aukštos kokybės priemones valymo nereiks atlikti pakartotinai, o ventiliacijos funkcionalumas bus užtikrintas ilgesniam periodui. Samdykite tik patikimus, tinkamos parengties ir rinkoje ilgesnį laiką dirbančius specialistus ir jūsų ventiliacijos sistema nebekels jums rūpesčių.

Greitis. Taupome jūsų laiką ir visus darbus atliekame pagal suplanuotą grafiką. Reikia ventiliaciją išvalyti šiandien? Paskambinkite mums ir suderinsime patogiausią laiką. Dėl kliento patogumo esame pasiryžę viskam, todėl lanksčiai prisitaikysime prie bet kokio jūsų poreikio, o greitai atlikti darbai nustebins net ir pačius išrankiausius.

Ventiliacijos valymas Vilniuje

(8-666) 11490
Ventiliacijos valymas

Ventiliacijos valymas

Universalus meistras teikia plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Išsiaiškiname poreikius, parengiame juos atitinkantį projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Atliekami šie vėdinimo sistemos montavimo darbai:

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Ventiliacijos valymo kaina

Ventiliacijos valymas bei dezinfekavimas, tai paslauga reikalaujanti specifinių žinių ir įgūdžių. Neužtenka tik žinoti, kaip funkcionuoja ventiliacinės sistemos tam, kad jų valymas būtų sėkmingas. Reikia suprasti skirtingų gamintojų įrangos specifiką, kaip išardyti, nuimti groteles, pakeisti filtrus ir vėl viską surinkti. Visa tai įeiną į bendrą ventiliacijos valymo kainą. Paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes pateiksime jums tinkantį pasiūlymą bei sutarsime kada jums patogiausia atlikti ventiliacijos valymo darbus. Preliminarai, daugiabučių namų ventiliacinių stovų ir kanalų valymo bei dezinfekcijos kaina vienam butui yra 17€. 

Namuose pajutote, kad yra neįprastai karšta, o oras užsistovėjęs? Spaudžia galvą ir kažkur dingo jūsų aktyvumas? Greičiausiai problema slypi ventiliacijoje ir tinkamo oro trūkume. Kaip ir kitos inžinerinės sistemos, ventiliacija taip pat reikalauja reguliarios priežiūros, todėl nedelskite, nes ilgai nevalant ventiliacijos gali būti sudėtinga jai grąžinti pirminį funkcionalumą. Skambinkite mums ir mūsų patyrę specialistai sugrąžins jūsų namuose gaivą ir vėl galėsite džiaugtis subalansuotu namų mikroklimatu.

Aptarnavimo zona

Ventiliacijos dezinfekavimas Vilniuje

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Pastoviai užsakome šį profesionalą, dėkoju ir rekomenduoju! Algis 07/09/2018
  Palieskite, kad skambintumėte