Rekuperacinės sistemos įrengimas Vilniuje

Oro apykaita yra vienas iš aktualių šiandieninių rūpesčių. Palyginti dar ne taip seniai buvo suvokta, jog oro tarša ir jo sudėtis turi lemiamos įtakos mūsų savijautai ir darbingumui ne tik lauko, bet ir vidaus aplinkoje. Rekuperacinės sistemos atsiradimas idealiai išsprendė visas oro apykaitos patalpose problemas ir šiandien yra neatsiejama dalis tiek naujų pastatų statyboje, tiek jau įrengtų patalpų oro cirkuliacijos gerinime. Šiuolaikiniai rekuperatoriai pasižymi ypač aukštais efektyvumo rodikliais, todėl pagal poreikį gali ne tik pakeisti nusistovėjusį orą šviežiu, bet ir išsaugoti didžiąją dalį sukauptos vidaus patalpų šilumos nepriklausomai nuo lauko temperatūros. Ortakių pagalba subalansuotas, išvalytas ir sušildytas oras gali būti tiekiamas į atskiras patalpas, todėl tai yra paranku bet kokios paskirties vidaus patalpoms.

Visgi tam, kad rekuperacinė sistema funkcionuotų tinkamai, reikia pasirūpinti kokybišku ir specializuotu rekuperatoriaus įrengimu.

Rekuperacinės sistemos įrengimas
rekuperatoriaus įrengimas

Kadangi rekuperatorių sistemos yra specifinės, geriausia, kai įrengimo darbus atlieka su šiomis sistemomis dirbantys ar jomis prekiaujantys specialistai. Universalus meistras siūlo profesionalias rekuperatoriaus įrengimo paslaugas. Mes ne tik prekiaujame ir esame susipažinę su skirtingų sistemų parametrais, bet ir vykdome specializuotą šių sistemų įrengimą visoje Lietuvoje. Greitas ir patikimas darbas yra tik dalis privalumų užsakant mūsų paslaugas. Užtikrinsime kokybišką jūsų pasirinkto rekuperatoriaus įrengimą ir sklandų jo darbą ilguoju laikotarpiu.

Kodėl rinktis mus?

Konsultacijos. Rekuperatoriaus įrengimas reikalauja didelio kruopštumo, atidumo, patirties ir žinių. Mūsų meistrai yra tikri šios srities specialistai, todėl yra ne tik patyrę, bet ir kompetetingi konsultuojant klientus įvairiais rekuperacinių sistemų klausimais. Paskambinę mums gausite visiškai nemokamą konsultaciją telefonu ir galėsite priimti teisingus sprendimus suvokdami situaciją. Stengiamės, kad mūsų klientams būtų viskas aišku ir suprantama, tad sumažiname jūsų baimes ir dvejones.

Projektavimas. Universalus meistras ne tik montuoja, bet ir padeda suprojektuoti rekuperacines sistemas atsižvelgiant į konkrečių patalpų specifiką. Ne paslaptis, kad visi rekuperatoriaus įrengimo darbai turi būti vykdomi pagal parengtą projektą, kuriame yra apskaičiuoti patalpų tūriai ir numatyti reikalingi oro srautai efektyviam vėdinimui. Projektavimas yra vienas iš esminių rekuperacijos sistemos įrengimo darbų, o tai mes atliekame nepriekaištingai tiksliai.

Atsakingas darbas. Visus darbus vykdome greitai, efektyviai, bet svarbiausia – atsakingai. Vertiname klientų pasitenkinimą mūsų atliktais darbais, todėl tam skiriame daug dėmesio. Atidžiai išklausome kliento poreikius, išsiaiškiname prioritetus ir svarbiausius aspektus ir tik tuomet imamės darbų. Tik atlikę kliento poreikių vertinimą galime pasiūlyti tai, ko iš mūsų yra pagrįstai tikimasi.

Įrengimas. Mūsų meistrai yra sukaupę didelę rekuperatorių įrengimo darbų patirtį, todėl puikiai žino, kokie yra rekuperatorių gamintojų skirtumai, kokie rekuperatoriai geriausiai išpildys kliento unikalius poreikius bei kaip tinkamai suplanuoti darbus. Vadovaudamiesi ilgamete darbų patirtimi galime pasiūlyti personalizuotą rekuperatoriaus įrengimo sprendimą bei parinkti tinkamus nustatymus jūsų namams.

Rekuperacinės sistemos įrengimas Vilniuje

(8-666) 11490

Rekuperacinės sistemos įrengimas

Universalus meistras teikia plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Išsiaiškiname poreikius, parengiame juos atitinkantį projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Atliekami šie vėdinimo sistemos montavimo darbai:

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Rekuperacinės sistemos įrengimas kaina

Efektyvi rekuperacinė sistema leis jums nebegalvoti apie namų vėdinimo problemas ir suteiks visišką komfortą. Dažnai tereikia pasitelkti automatizuoto valdymo funkcijas ir rekuperatoriaus valdymas bus pamirštas iki tol, kol reikės pakeisti jo filtrus. Jeigu turite rekuperatoriaus įrengimo projektą, tuomet jo kainą mūsų specialistai paskaičiuos atsižvelgę į rekuperatoriaus įrengimo parametrus. Jei projekto neturite, mes padėsime jį parengti greitai ir už mažą kainą. Bendra rekuperatoriaus įrengimo kaina yra apskaičiuojama atvykus į objektą ir nustačius patalpų skaičių, jų tūrį, oro srautų pralaidumą, ortakių išdėstymą ir kitas montavimo aplinkybes. Norėdami sužinoti tikslias darbų kainas nedelsdami skambinkite nurodytais mūsų meistrų kontaktais ir gaukite žemais darbų įkainiais paremtą pasiūlymą savo namų rekuperacinei sistemai įrengti.

Aptarnavimo zona

Rekuperatoriaus įrengimas

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslauga, dekui. Algimantas P. 02/25/2019
  Palieskite, kad skambintumėte