Rekuperatoriai butui

Šiandien visi aukštos energinės vertės pastatai yra neatsiejami nuo rekuperacinių sistemų, kurios yra glaudžiai susijusios su namų statybos techniniais reglamentais dėl savo savybės efektyviai valyti patalpų orą. Rekuperatoriai butui – pažangi įranga ir ortakių sistemos, kurių dėka galime patalpose turėti puikiai subalansuotą ir sveiką orą. Nepaslaptis, kad tai, kuo kvėpuojame patenka į mūsų organizmą ir lemia mūsų gyvenimo kokybę, todėl rekuperatoriai butui ne tik suteiks gerą savijautą ir žvalumą, bet ir padės apsisaugoti nuo ligų, ore esančių bakterijų, pelėsio, grybelio ir daugelio kitų namuose nepageidaujamų organizmų.

Dauguma nekilnojamo turto vystytojų siekdami pritraukti pirkėjus rekuperatorius įtraukia jau į pastato projektavimo dalį kaip neatsiejamą komponentą. Tačiau senesni arba žemesnės energinės vertės pastatai tokių reikalavimų neturi. Vis tik tai nereiškia, kad tokiuose butuose rekuperatoriai negali būti įrengti.

Universalus meistras siūlo platų rekuperatorių butams asortimentą ir konsultuoja bet kokiais susijusiais klausimais. Mūsų specialistai padės susigaudyti plačioje šių įrenginių pasiūloje ir atpažinti jų charakteristikas, pasiūlys optimalų įrenginį pagal jūsų buto specifikacijas bei pagelbės rekuperacinės sistemos projektavimo ir įrengimo fazėse.

Rekuperatorių butui konsultacijos

(8-666) 11490

Rekuperatorių butams privalumai

Subalansuotas drėgmės lygis. Šiuolaikinės rekuperacinės sistemos ne tik pagerina oro sudėtį butuose, bet ir užtikrina tinkamą drėgmės lygio palaikymą, kuris yra būtinas ne tik žmonėms, bet ir namuose esantiems augalams bei gyvūnams. Tai taip pat užkerta kelią veistis pelėsiui ar grybeliui, todėl aplinka namuose bus sveika. Drėgmė vidaus patalpose yra vienas svarbiausių rodiklių, kuris leidžia jaustis komfortiškai, tad tinkamai parinkta ir subalansuota rekuperacinė sistema atitiks visus jūsų poreikius.

Investicija, kuri atsipirks. Rinkoje galima rasti įvairių gamintojų ir skirtingų techninių charakteristikų rekuperatorių, todėl tik patyrę specialistai gali jums padėti rasti jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Rekuperatoriai butams sunaudoja daug mažiau elektros energijos lyginant su pramoniniais arba namams skirtais rekuperatoriais, todėl tai nereikalaus daug išlaidų, o gaiviu oru namuose galėsite mėgautis kiekvieną dieną.

Leiskite laiką kokybiškai. Daugeliui namai, tai kur kas daugiau nei televizorius ir virtuvė. Tai aplinka, kurioje po darbų galime atstatyti fizinę ir psichologinę pusiausvyrą, atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis mums brangių žmonių apsuptimi. Idealiai subalansuotas mikroklimatas leis jums daug greičiau pamiršti dienos vargus, geriau miegoti ir jaustis žvalesniems. Subalansuotas oras, tai subalansuotas gyvenimo ritmas.

Oro srauto paskirstymas. Žmonėms nesusidūrusiems su rekuperacinėmis sistemomis yra ganėtinai sunku jas vertinti, tačiau žinant rekuperatorių privalumus tampa daug lengviau suvokti jų pridėtinę vertę. Oro srautas iš rekuperatorių ventiliacijos angomis yra nukreipiamas į skirtingas patalpas, todėl visose patalpose mikroklimatas yra vienodas. Jums nebereikės specialiai palikti pravirų kambario durų, kad oras patektų į tam tikrą patalpą. Rekuperatorius viską padarys už jus ir leis neapsikrauti buitinėmis smulkmenomis.

Rekuperatorių butams kaina

Kiekvieno rekuperatoriaus kaina priklauso nuo jo tipo, gamintojo, galingumo ir kitų techninių specifikacijų. Kad būtų efektyvus, oro tiekimas į patalpas turi būti labai tiksliai apskaičiuotas bei suprojektuotas nusimanančių specialistų. Jei norite sužinoti tikslią rekuperatoriaus kainą jūsų butui, paskambinkite Universalaus meistro profesionalams ir mes atsižvelgę į jūsų gyvenamųjų patalpų planą parinksime jums optimalų variantą, kuris bus efektyvus bei atitiks jūsų finansinius lūkesčius. Universalus meistras visuomet yra pasirengęs padėti, todėl skambinkite mums jau dabar, užduokite klausimus ir greitai gaukite visus atsakymus. Pas mus rasite puikų rekuperatorių butams kainos ir kokybės santykį, taigi nedvejokite, mes galime jums padėti!

Kažkas patiko? Kažko nesupratote? Skambinkite!

(8-666) 11490

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Kaip visada puikios paslaugos. aciu. Vitalij 11/29/2018
Palieskite, kad skambintumėte