Mini rekuperatoriai

Mini rekuperatoriai, tai patalpų ventiliacijos rūšis, kuri padeda tiekti švarų ir šviežią orą į gyvenamąsias arba komercinės paskirties patalpas kartu pašalinant nešvarų orą. Mini rekuperatorių paskirtis yra išvalyti užsistovėjusį vidaus patalpų orą išsaugant kiek įmanoma daugiau šilumos, sureguliuoti drėgmės lygį ir užtikrinti pastovų oro tiekimą bet kuriuo metų laiku. Dėka šilumokaičio tiekiamas oras yra sušildomas šalinamo oro pagalba, taigi tinkamai pasirinktas mini rekuperatorius sureguliuoja deguonies kiekį patalpose, neskleidžia triukšmo ir užtikrina mažas elektros energijos sąnaudas.

Rekuperatoriai yra ypač naudingi senos statybos pastatuose, kur nėra galimybės įrengti pilnavertės rekuperacinės sistemos bei ten, kur dėl didelio žmonių skaičiaus nepakanka turimos vėdinimo sistemos pajėgumų. Taip pat rūsiuose, vietose, kur drėgna, kaupiasi pelėsis ar paprasčiausiai trūksta šviežio oro. Šie prietaisai taipogi nereikalauja daug investicijų, todėl juos gali įsigyti praktiškai bet kas.

Universalus meistras – patikimas jūsų vėdinimo sistemų specialistas. Turime platų mini rekuperatorių asortimentą, todėl nesunkiai surasime sprendimą atsižvelgdami į individualius jūsų poreikius. Tinkamai vėdinamos patalpos lems geresnę savijautą, kokybiškesnį poilsį ir produktyvesnį darbą, todėl nesvarbu, kur esate, mini rekuperatoriai puikiai atliks patalpų vėdinimo funkciją, o žemos Universalaus meistro įrenginių kainos patenkins net ir pačius išrankiausius.

Mini rekuperacijos konsultacijos

(8-666) 11490

Mini rekuperatorių privalumai

Naudinga sveikatai. Ne paslaptis, kad sveikata yra bene svarbiausias dalykas mūsų gyvenime. Grynas, subalansuotas ir kokybiškas oras yra didelė dalis to, kaip jaučiamės ir kuo kvėpuojame. Nesvarbu, ar jaučiate poreikį produktyvesniam darbui, ar kokybiškesniam miegui ir poilsiui, mini rekuperatorius suteiks papildomą teigiamą impulsą jūsų savijautai. Gyvenkite sveikai ir nebesikankinkite nuolatos varstydami langus.

Nesudėtingas ir greitas montavimas. Nors mini rekuperatorių montavimas yra greitas ir nesudėtingas, tai geriausia patikėti specialistams, kurie kokybiškai atliks visus darbus ir priims teisingus sprendimus. Universalus meistras siūlo ne tik platų mini rekuperatorių pasirinkimą, bet ir patikimas bei profesionalias meistrų paslaugas. Pasinaudokite šiuo patogumu ir turėkite visas reikiamas paslaugas vienoje vietoje.

Panaudojimo galimybės. Mini rekuperatoriai rinkoje pamažu išpopuliarėjo dėl savo mobilumo, montavimo galimybių bei patrauklios kainos. Mini rekuperatoriams nereikia skirti tiek daug vietos, jie yra kur kas ekonomiškesni ir tylesni lyginant su didžiosiom rekuperacinėm sistemom. Juos nesunkiai sumontuosite net ir mažose patalpose, todėl nereiks sukti galvos dėl vietos trūkumo.

Drėgmės lygio sureguliavimas. Mini rekuperatoriai yra sukurti palaikyti tinkamą patalpų mikroklimatą seną orą keičiant šviežiu, todėl tai ne tik subalansuos oro sudėtį, bet ir sureguliuos drėgmę. Drėgmės perteklius ir pelėsio susidarymas yra pakankamai dažna problema senesniuose pastatuose, taip pat lietingu rudens laikotarpiu, tad mini rekuperatorius sėkmingai pašalins drėgmės perteklių ir padės išvengti pelėsio.

Mini rekuperatoriaus kaina

Jei svarstote įsigyti mini rekuperatorių, kreipkitės į patyrusius Universalaus meistro šildymo sistemų specialistus. Mes padėsime išsirinkti tinkamą įrenginį pagal visus parametrus. Svarbu teisingai įvertinti reikiamą oro tiekimą pagal patalpų tūrį ir kitus faktorius, todėl geriausia patikėti šią užduotis specialistams. Mini rekuperatorių kaina priklauso nuo įrenginio galingumo ir specifikacijų. Norėdami sužinoti, koks mini rekuperatorius geriausiai išpildys jūsų poreikius, skambinkite mums ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Nevarkite bandydami patys išsiaiškinti mini rekuperatorių skirtumus, patogiai viską išspręskite vienu skambučiu ir mėgaukitės vėdinimo sistemos teikiamais privalumais kiekvieną dieną.

Universalus meistras padės jums išsirinkti poreikius atitinkantį mini rekuperatorių už prieinamą kainą ir užtikrinti komfortą jūsų aplinkoje.

Kažkas patiko? Kažko nesupratote? Skambinkite!

(8-666) 11490

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Super, dėkojame. Janina 03/07/2019
Palieskite, kad skambintumėte