Rotaciniai rekuperatoriai

Rotaciniai rekuperatoriai – vėdinimo sistema turinti rotacinį šilumokaitį. Tokio įrenginio veikimas yra pagrįstas šilumos atkūrimu, kuomet sukdamasis aliuminio būgnas absorbuoja šalinamo vidaus patalpų oro šilumą ir perduoda ją įeinančio oro sušildymui. Rotacinių rekuperatorių šilumokaičiai gali būti dviejų tipų – aliuminio su hidroskopiniu paviršiumi arba vien tik aliuminio. Šios sistemos ypač efektyviai šalina drėgmę ir užtikrina itin kokybišką patalpų vėdinimą. Rotaciniai rekuperatoriai yra naudojami patalpose, kurių ore nėra kenksmingų medžiagų, kadangi aliuminio būgne maišant oro srautus šios medžiagos gali patekti į tiekiamą orą ir taip padaryti neigiamą įtaką patalpų vėdinimui.

Universalus meistras jums pasiūlys platų kokybiškų rotacinių rekuperatorių asortimentą. Lengvai surasime jūsų patalpoms tinkantį įrenginį ir suteiksime profesionalią konsultaciją vėdinimo sistemų klausimais. Tinkamai įrengti rotaciniai rekuperatoriai tampa neatskiriama mūsų klientų patalpų vėdinimo sistemų dalimi ir užtikrina nuolatinį bei nepertraukiamą šviežio oro tiekimą. Siūlome pasaulyje pripažintų gamintojų įrenginius už prieinamą kainą, nes būdami šios srities specialistais žinome, kad sveika ir švari aplinka turi supti kiekvieną.

Rotacinių rekuperatorių konsultacijos

(8-666) 11490

Rotacinių rekuperatorių privalumai

Švarus oras – puiki savijauta. Rotaciniai rekuperatoriai, tai galingi įrenginiai, kurie užtikrina švarų ir subalansuotą orą praktiškia bet kokiose patalpose. Nesvarbu, ar jūs norite būti produktyvesni, ar žvalesni, ar tiesiog gerai išsimiegoti, rotacinis rekuperatorius išpildys bet kokius jūsų lūkesčius. Moksliškai yra įrodyta, kad švarus oras gerina ne tik mūsų darbingumą ir koncentraciją, bet ir bendrą savijautą bei sveikatą.

Viskas viename. Universalus meistras jums siūlo ne tik didelį rotacinių rekuperatorių asortimentą, bet ir profesionalias meistrų paslaugas. Kas kitas, jei ne pats specialistas tiksliai žinos jūsų pasirinkto rekuperatoriaus montavimo subtilybes ir kaip viską atlikti greitai bei kokybiškai. Naudokitės visapusiškomis Universalaus meistro paslaugomis ir be jokių rūpesčių gaukite visą pagalbą nuo pirminės konsultacijos iki darbų užbaigimo.

Temperatūros palaikymas. Rotaciniai rekuperatoriai rinkoje yra vis labiau vertinami dėl savo unikalios savybės keisti blogą orą šviežiu neišbalansuojant patalpose esančios temperatūros. Tai yra ypač naudinga šalto klimato zonose, kur patalpų vėdinimas žiemos sezonu yra pakankamai komplikuotas. Įrengus rotacinį rekuperatorių jums nebereikės varstyti langų rizikuojant peršalti, nes patikima vėdinimo sistema išlaikys temperatūrą ir kartu pakeis nešvarų orą švariu.

Oro drėgmė – vienas svarbiausių rodiklių. Šiandien nekilnojamo turto vystytojai aukštos energetinės vertės pastatų jau nebeįsivaizduoja be rekuperacinių vėdinimo sistemų. Rotaciniai rekuperatoriai padeda palaikyti bendrą patalpų mikroklimatą, todėl tai ne tik subalansuoja oro sudėtį, bet ir sureguliuoja patalpų drėgmės lygį, kuris yra ypatingai svarbus visiems patalpose esantiems gyviems organizmams. Drėgmės perteklius ir pelėsis neretai tampa didelė problema rudenį. Rotacinis rekuperatorius lengvai ir greitai pašalins drėgmės perteklių ir padės išvengti žalingo sveikatai pelėsio.

Rotacinių rekuperatorių kaina

Vėdinimo sistemų įrenginių kaina priklauso nuo įrenginio galingumo ir jo parametrų. Svarbu žinoti kam ir kokiu tikslu yra įsigyjama vėdinimo sistema, kokios paskirties patalpose bus naudojama bei koks turėtų būti paduodamo oro kiekis per valandą. Norėdami suvokti šiuos ir kitus klausimus, skambinkite mums jau dabar ir mūsų specialistai maloniai suteiks jums visus reikalingus atsakymus. Pasiūlysime jums optimalų sprendimą atsižvelgdami į jūsų poreikius bei padėsime suprasti sudėtingus įrenginių parametrus. Siūlome profesionalią pagalbą ir kokybiškus įrenginius patraukliomis kainomis, todėl nedvejodami kreipkitės ir gaukite jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą. Jauskite nuolatinį komfortą įsigyję rotacinį rekuperatorių ir spinduliuokite puikia nuotaika kiekvieną dieną!

Universalaus meistro rotaciniai rekuperatoriai – garantuotas sprendimas jums.

Kažkas patiko? Kažko nesupratote? Skambinkite!

(8-666) 11490

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Dėkui! Algimantas 03/07/2019
Palieskite, kad skambintumėte